Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

"VRZGANIE"

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

"VRZGANIE"

Poslaťod relo » Sob Okt 16, 2004 1:37 pm

Caute. Mam taky problem. Mam MAZDU 323F rv.97 a mam problem s vrzganim kufru pocas za jazdy, ako keby tam buchal alebo sa trel kov o kov. Myslim, ze to bude daco pri zamku, ale neviem. Nestalo sa Vam daco podobne??
A este jeden problem, pri akceleracii, teda ked sa rozbieham z miesta, rezonuje mi niekde nejaky plech, neviete, co by to mohlo byt?? Diik :)
Obrázok užívateľa
relo
Prispievateľ
 
Príspevky: 377
Registrovaný: Str Aug 11, 2004 5:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bootleg » Sob Okt 16, 2004 2:25 pm

Kufor: Mne tiež vŕzga kufor z času na čas, je to spôsobené tým, že bolo auto odzadu mierne nabúrané a odvtedy tam nejak ten kufor nesedí správne, treba mi vystaviť pánty, možno aj tebe. Môže to byť aj tesnenie dookola a možno aj zámok, skús ho premazať.

Rezonancie: Toto isté robilo aj nám na 323F, príčinou bol prehrdzavený úchyt na výfuku pred katalyzátorom, voľne sa posúval po vúfukovej rúre a vydával rezonujúci zvuk, dali sme to dole a odvtedy je pokoj.. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod relic » Ned Okt 24, 2004 5:52 pm

No prepazaml som, reps. nastreikal WD chvilu nevrzgale ten kufor a terau este viaaaa :(((((((((((((((((((
relic
 

Poslaťod Honza » Ned Okt 24, 2004 7:03 pm

relic píše:No prepazaml som, reps. nastreikal WD chvilu nevrzgale ten kufor a terau este viaaaa :(((((((((((((((((((


Jenomže WD není na mazání vhodný..To je na čištění od šmíru a uvolňování zarezlejch věcí.Sice chvilku maže,ale jak vyschne,tak je k ničemu..Použij normální olej,vazelínu..Já mám takovou fajn věc..je to olej specielně na řetězy u kola..je to taky ve spreji..taková hodně mazavá a lepivá věc.. :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Suky » Uto Okt 26, 2004 6:18 pm

Tož to jsem netušil, že to bude tak jednoduché. A to by jste nevěřili jak mi to vrzání už lezlo krkem :vztek: .
Stříkl jsem svůj příšerně drahý olej ve spreji (také na kola :-)) jednoduše do zámku zadních dveří a už dva dny je klid.
Okamžitě se však nabízí otázka, za co jsem zaplatil spoustu peněz ve značkovém servisu HEKRA Neplachovice za prohlídku při 90 000 km :shock: .
Ale o tom až bude chvilka v rubrice zkušenosti se servisy.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron