Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Čalúnenie

Tuning interiérových častí.

Moderátor: George

Poslaťod Lubos1 » Pon Jún 12, 2006 3:29 pm

Zoran píše:
Lubos1 píše:Maco222:
Ako som tak pozeral tvoju galeriu, tak mam pocit, ze menej je niekedy viac. Ale proti gustu ziaden disputat.
Za tie prachy, co si vrazil do 'tuningu', si si mozno mohol pomaly kupit nove/novsie a jazdit na nom a nie ho mat rozobrate :o)
tak ja som si pre zmenu pozrel tvoju galeriu a sa mi mari, ze si to fotil v ZA na solinkach, mam pravdu? :hura

presne tak, je to fotene pod Solinkami
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Joseph » Pon Jún 12, 2006 8:17 pm

Precalunit dvere a niektore prvky interieru je uplne jednoduche len treba zohnat kvalitnu latku, so sedadlami je to horsie. Ja, ked si budem menit farbu interieru tak si to urobim sam, celkom ma to bavi, este neviem kde zozeniem latku ale skusim sa popytat este...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod mirec1xxx » Uto Jún 13, 2006 1:51 pm

JosephBSG píše:Precalunit dvere a niektore prvky interieru je uplne jednoduche len treba zohnat kvalitnu latku, so sedadlami je to horsie. Ja, ked si budem menit farbu interieru tak si to urobim sam, celkom ma to bavi, este neviem kde zozeniem latku ale skusim sa popytat este...


Jozko, daj tip na calunenie/resp. zmenu calunenia v interiery...
Ak je to jednoduche, pustil by som sa do toho mozno...

skus to trosku rozviest podrobnejsie...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Uto Jún 13, 2006 5:18 pm

mirec1xxx píše:
JosephBSG píše:Precalunit dvere a niektore prvky interieru je uplne jednoduche len treba zohnat kvalitnu latku, so sedadlami je to horsie. Ja, ked si budem menit farbu interieru tak si to urobim sam, celkom ma to bavi, este neviem kde zozeniem latku ale skusim sa popytat este...


Jozko, daj tip na calunenie/resp. zmenu calunenia v interiery...
Ak je to jednoduche, pustil by som sa do toho mozno...

skus to trosku rozviest podrobnejsie...


Co chces precalunit na nasich 323-ojkach? som nad tym premyslal a zmenit by som mohol akurat tie textilne casti na dverach, ale podla mna to nema velky vyznam a hlavne treba zohnat tu kvalitnu latku...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Zoran » Uto Jún 13, 2006 6:01 pm

mirec1xxx píše:
JosephBSG píše:Precalunit dvere a niektore prvky interieru je uplne jednoduche len treba zohnat kvalitnu latku, so sedadlami je to horsie. Ja, ked si budem menit farbu interieru tak si to urobim sam, celkom ma to bavi, este neviem kde zozeniem latku ale skusim sa popytat este...


Jozko, daj tip na calunenie/resp. zmenu calunenia v interiery...
Ak je to jednoduche, pustil by som sa do toho mozno...

skus to trosku rozviest podrobnejsie...
s touto myslienkou sa uz pohravam nejaky ten den a bude to dalsia estapa mojej prestavby... vysledok ma byt zhruba takyto...

Obrázok

Obrázok

Obrázok
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Uto Jún 13, 2006 6:41 pm

Zoran píše:
mirec1xxx píše:
JosephBSG píše:Precalunit dvere a niektore prvky interieru je uplne jednoduche len treba zohnat kvalitnu latku, so sedadlami je to horsie. Ja, ked si budem menit farbu interieru tak si to urobim sam, celkom ma to bavi, este neviem kde zozeniem latku ale skusim sa popytat este...


Jozko, daj tip na calunenie/resp. zmenu calunenia v interiery...
Ak je to jednoduche, pustil by som sa do toho mozno...

skus to trosku rozviest podrobnejsie...
s touto myslienkou sa uz pohravam nejaky ten den a bude to dalsia estapa mojej prestavby... vysledok ma byt zhruba takyto...

Obrázok

Obrázok

Obrázok


No tak na to sa tesim, to je anglicka mazda 323?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Kris » Uto Jún 13, 2006 6:44 pm

Zoran píše:
mirec1xxx píše:
JosephBSG píše:Precalunit dvere a niektore prvky interieru je uplne jednoduche len treba zohnat kvalitnu latku, so sedadlami je to horsie. Ja, ked si budem menit farbu interieru tak si to urobim sam, celkom ma to bavi, este neviem kde zozeniem latku ale skusim sa popytat este...


Jozko, daj tip na calunenie/resp. zmenu calunenia v interiery...
Ak je to jednoduche, pustil by som sa do toho mozno...

skus to trosku rozviest podrobnejsie...
s touto myslienkou sa uz pohravam nejaky ten den a bude to dalsia estapa mojej prestavby... vysledok ma byt zhruba takyto...

Obrázok

Obrázok

Obrázok



Krááása :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Zoran » Uto Jún 13, 2006 6:49 pm


No tak na to sa tesim, to je anglicka mazda 323?
myslim ze australia....
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dabel » Uto Jún 13, 2006 6:52 pm

Jo jo, tiez mam pre svetlobezovu kozu slabost...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Berry » Uto Jún 13, 2006 6:54 pm

Kris píše:
Obrázok

Obrázok

Obrázok



Krááása :ha:[/quote]
Ano, je to krása, ten kontrast světlé čalounění+spol. kontra tmavé plasty :koule
Ale - dokážu si představit, co by tam způsobili ti moji drobílci, milovníci čokolády. Např. Fidorky mi NESMÍ do auta! A nejvíc naprasí :o: můj drahý "dvojnásobek" (já jsem jeho polovička, váhová).
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod dabel » Uto Jún 13, 2006 7:52 pm

Berry píše:Ale - dokážu si představit, co by tam způsobili ti moji drobílci, milovníci čokolády. Např. Fidorky mi NESMÍ do auta! A nejvíc naprasí :o: můj drahý "dvojnásobek" (já jsem jeho polovička, váhová).

Tak na to treba kozene potahy - utries vlhkou handrickou a je to :lol Kamarat si takto uspesne "prisadol" kus cokolady a isiel par sto kilometrov... gate sice vyzerali dost zle (nebudeme rozoberat...), ale potah - svetlo bezovu kozu- utrel a neostalo tam ani stopy.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Michal 4WS » Uto Jún 13, 2006 8:27 pm

Tak to je nádhera :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :shock :tlesk: :tlesk:
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod peager » Uto Jún 13, 2006 8:32 pm

mat v tom prax a skusenosti tak nevaham a calunim jak blazon :koule
626 coupe 2.0i 16V r.v91
ne,ze by na tom nejak zalezalo,ale ano ....
Obrázok užívateľa
peager
Prispievateľ
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 11:43 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Maco222 » Uto Jún 27, 2006 11:22 pm

Zoran píše:
Maco222 píše:
Maco222 píše:
JosephBSG píše:
Maco222 píše:
Zoran píše:
Lubos1 píše:Maco222:
Ako som tak pozeral tvoju galeriu, tak mam pocit, ze menej je niekedy viac. Ale proti gustu ziaden disputat.
Za tie prachy, co si vrazil do 'tuningu', si si mozno mohol pomaly kupit nove/novsie a jazdit na nom a nie ho mat rozobrate :o)
tak ja som si pre zmenu pozrel tvoju galeriu a sa mi mari, ze si to fotil v ZA na solinkach, mam pravdu? :hura

NIe nie, to je fotene len tak na ulici v BA a v Jelke, ale nieco snad pofotim teraz v Trencine na zraze


Hmm, nevadi ti ze mas tak vysoku spotrebu a ze nemozes vyuzivat kufor?


Kufor mi nevadi, mam este 2 auta na to ked nieco potrebujem, ale ta spotreba... uvidime kolko to bude zrat teraz na tych novych kolesach :(

No takze spotreba mi asi zacina vadit.. je teraz len slabych 15,5 :(((((((((
mas 20ky kolesa? alebo co ti robi tu spotrebu???

Co mi robi spotrebu? Zvody, vyfuk, kolesa, 270 kg hudby, styl jazdy...
A inak co sa tyka toho interieru, parada, je to krasne, ja som chcel take iste, ja take mozem, kontrasty, ale je to take neprakticke, ze az.. ale ja som skor za krasu, tak chod do toho.. skus tych co to robili mne, ale ak chces kompletku cele auto, priprav si tak spokojnych 100 tisic :(
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 27, 2006 11:34 pm

Kolko kil hudby???
Maco, tebe robili kozu Sury-ovci ze? Mam dojem ze pod vplyvom tvojho auta ako dema na ich stranke som si dal u nich robit tie kozene veci aj ja :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť