Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

palubný počítač

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Zoran » Str Feb 22, 2006 6:56 pm

Zuzana píše:Zoran a citas aj ine thready? Skus a pochopis. :jamaica
Praveze nejde o to ze by som to nepochopil...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sedvo » Pon Mar 06, 2006 2:45 pm

Taky sháním PC, v jedné diskusi mi bylo řečeno že to nejde, ale bavil jsem se s kámošem a ten říkal, že by to neměl být problém, ale hlavně sehnat ten počítač. Protože do BJ od r.v. 2001 se montoval do otáčkoměru, 1,6 ho mají, ale já mám 2,0 96kW Exclusive a ve verzi Sport se stejným motorem je!
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Country » Sob Aug 04, 2012 10:15 pm

Zdravím všechny Mazďáky,
přihodilo se mi, že jsem se stal majitelem M6 2.2 MZR-CD GTA 120 kW, a záhy jsem zjistil, že palubní počítač podměřuje asi o 4 deci. Měřeno na cestě do Norska a zpět, celkem 5600km, takže přesnost měření "plná - plná" je docela slušná. Vzpomínám si, že už se to tady kdesi někdy dávno řešilo, ale nemůžu to najít. Na mojí staré dobré 626 palubní počítač měří naprosto přesně, takže mě to překvapilo. Dá se s tím něco dělat ? Auto je v záruce, mám to zkusit reklamovat ?
Obrázok užívateľa
Country
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Štv Máj 13, 2004 12:31 pm
Bydlisko: Morava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť