Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Jak na loketní opěrku u 626 GD

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Re: laktova opierka,kde ju zohnat

Poslaťod TomAnt » Uto Jan 24, 2006 5:19 pm

Black píše:
etnoGT píše:pocujte kukam na to a vypada ta stredova cast presne ako na mazde 323BF,kde by som taku laktovu opierku zohnal za rozumnu cenu,vypada to ze by to mohlo sediet na moju mazdu,ma s tym niekto skusenost? :shock
Obávám se, že loketní opěrka z 626 GD nebude sedět do 323 i když se to tak možná zdá, až tak moc zase ty naše Mazdy kompatibilní nejsou :mrk .


Black, a to vravis na zaklade coho? Skusala si to niekedy? Alebo si niekedy bola pri tom ked ot niekto skusal? Vravis z vlastnej skusenosti?

Vies ze napriklad plynove lanko na Ferrari F50 je ZHODNE s plynovym lankom na Fiate Punto? (ci tak nejak, presne modely sa mozu lisit, ide o princip)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Uto Jan 24, 2006 5:23 pm

Přesně tak, třeba motor ze Zondy je zase zcela shodný s motorem 8V z GD prej :shock
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Uto Jan 24, 2006 8:20 pm

George píše:Přesně tak, třeba motor ze Zondy je zase zcela shodný s motorem 8V z GD prej :shock
Však co myslíš, že mám v GD za motor cha cha :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod etnoGT » Str Jan 25, 2006 3:06 pm

cafte,nema niekto moznost zmerat mi rozstup tych srobov na tej laktovej opierke lebo mne sa to zdavelmi podobne aj sirkou a este ci ma niekto napad ako to upravit :lol
Obrázok užívateľa
etnoGT
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Nov 28, 2005 3:17 pm

Poslaťod Black » Str Jan 25, 2006 3:10 pm

etnoGT píše:cafte,nema niekto moznost zmerat mi rozstup tych srobov na tej laktovej opierke lebo mne sa to zdavelmi podobne aj sirkou a este ci ma niekto napad ako to upravit :lol
Neni problém to změřit.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod etnoGT » Str Jan 25, 2006 3:36 pm

BLACK prosim ta zmeraj mi sirku srobov(vzadu tie styri) a celkovu dlzku aku ma ta stredova konzola konciaca sa pri spoji pred radiacou pakou
Obrázok užívateľa
etnoGT
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Nov 28, 2005 3:17 pm

Poslaťod etnoGT » Str Jan 25, 2006 3:40 pm

a este kde by som take nieco zohnal za normalnu cenu,ten predok pod rucnou je troska iny ale mozno by sa to dalo nejak upravit :shock
Obrázok užívateľa
etnoGT
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Nov 28, 2005 3:17 pm

Poslaťod Black » Str Jan 25, 2006 6:38 pm

etnoGT píše:BLACK prosim ta zmeraj mi sirku srobov(vzadu tie styri) a celkovu dlzku aku ma ta stredova konzola konciaca sa pri spoji pred radiacou pakou
Zítra to změřím.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron