Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 626 GE pro inspiraci k tuningu :)

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

Mazda 626 GE pro inspiraci k tuningu :)

Poslaťod Fatal Design » Pon Sep 27, 2004 1:45 pm

(viděl jsem ji na vlastní oči a je fakt cool)

ZDE : http://tuningy.cz/tuningy.cz/mazda626.htm
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod TomAnt » Pon Sep 27, 2004 1:56 pm

Tato raz bola v casopise Autotuning, tiez sa mi pacila...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Fatal Design » Pon Sep 27, 2004 2:14 pm

Já jsem ji vyděl na vlastní oči na jaře v Kopřivnici na Tuningovém srazu a byla fakt moc pěkná ... Bohužel jsem ještě neměl dig.foťák :(
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Honza » Pon Sep 27, 2004 2:56 pm

Taky jsem ji viděl naživo na přostějovským tuning srazu..dokonce jsem sem dával odkaz na fotky..Viděj jsem i inzerát na prodej na tipcars.cz..Celkem pěkná..
Hlavně že si nechá dělat pič tuning a zároveň plyn..to mi přijde teda vysoce logický,nechat si zmrvit řídící jednotku že to pak žere i trávu kolem cesty a pokoušet se to napravit instalací prdů.. :lol:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Luke.cz » Pon Sep 27, 2004 2:57 pm

Až na zadní nárazník, křídlo a zastříkané lampy k tomu nemám připomínku. Líbí se mi. Tu masku bez znaku si udělám taky, ale bez tahokovu. Obvzláštˇpovedený se mi zdá přední nárazník, zachovává si původní chrakter a nevypadá násilně. Opět bych si dokázal odpusit ten tahokov. Zadní nárazník je už proti tomu beztvarý, bez nápadu, prostě je jen větší, takový jakých je vidět všude plno.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Koudy » Pon Sep 27, 2004 6:36 pm

Tak já ji teda naživo neviděl, ale podle obrázků vypadá dost dobře. V reálu to musí být super pohled.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod whitex » Štv Sep 30, 2004 8:57 pm

Panove...... Tak to nema chybu...... Snad jen jednu - na masce bych nechal znak mazda - myslim, ze by to vypadalo dobre a navic tam patri.... No a myslim, ze i automobilka mazda by na takovy vuz byla hrda......
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod George » Str Okt 13, 2004 12:26 am

Dobrá muzika.Přes zimu budu taky posilovat audio.
Jinak sem viděl inzerát že ji prodává (autosport&tuning)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Str Okt 13, 2004 12:28 am

Honza píše:Taky jsem ji viděl naživo na přostějovským tuning srazu..dokonce jsem sem dával odkaz na fotky..Viděj jsem i inzerát na prodej na tipcars.cz..Celkem pěkná..
Hlavně že si nechá dělat pič tuning a zároveň plyn..to mi přijde teda vysoce logický,nechat si zmrvit řídící jednotku že to pak žere i trávu kolem cesty a pokoušet se to napravit instalací prdů.. :lol:

S těma prdama to ale jezdí za pár peněz :o) To já múžu prdět jak chci a jezdím pořád za 8
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Ivan » Ned Dec 05, 2004 12:45 am

Cau,
pisal som si s majitelom hned ako dal koncom leta inzerat, ze ten voz preda. Nemal som zaujem o kupu, ale o nejake info. Aj ked bol dost neosobny info mi poslal a ja som do svojej 626 2,5 V6 dal ten isty ciptuning a som spokojny. ABC tuning je dobra volba. Mozem pochvalit aj jednanie a promtnost.
Predal som 626 '93 2,5 V6 a mám ešte disky Alessio Turbo 7,5x17" s pneu Toyo Proxes T1R 215/40 R17, neupravená bezvadná riadiaca jednotka, náboj LZ kolesa s ložiskom (nový) a detailný servisný manuál Mazda 626 92-97.
Obrázok užívateľa
Ivan
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Dec 05, 2004 12:36 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lacike » Sob Jan 01, 2005 4:05 pm

Ivan píše:Cau,
pisal som si s majitelom hned ako dal koncom leta inzerat, ze ten voz preda. Nemal som zaujem o kupu, ale o nejake info. Aj ked bol dost neosobny info mi poslal a ja som do svojej 626 2,5 V6 dal ten isty ciptuning a som spokojny. ABC tuning je dobra volba. Mozem pochvalit aj jednanie a promtnost.


ahoj.takze hovoris ze sa oplati dat cip tuning do auta? ha?
Obrázok užívateľa
Lacike
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Jún 06, 2004 11:47 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod whitex » Sob Jan 01, 2005 4:59 pm

Lacike píše:
Ivan píše:Cau,
pisal som si s majitelom hned ako dal koncom leta inzerat, ze ten voz preda. Nemal som zaujem o kupu, ale o nejake info. Aj ked bol dost neosobny info mi poslal a ja som do svojej 626 2,5 V6 dal ten isty ciptuning a som spokojny. ABC tuning je dobra volba. Mozem pochvalit aj jednanie a promtnost.


ahoj.takze hovoris ze sa oplati dat cip tuning do auta? ha?



Já už se to taky trošku zajímal, ale na nic jsem nenarazil...
Takže jestli někdo z Vás máte nějaké informace, tak by se mi hodily......
Dík...
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Hosť » Ned Jan 02, 2005 4:27 pm

Ja som to urobil z 3 dovodov a nelutujem. ABC tuning doporucil ten chalanisko z Ciech, co mal fakt vymakanu 626 2,5 V6, bol som na to dost zvedavy, co to urobi, lebo hovori sa, ze cim vacsi motor, tym viac hp to moze urobit a nakoniec v ABC tuning mali 50% zlavu a prisli oni za mnou + dostal som aj papiere a certifikat. Trvalo potom cca 3 tyzdne, kym sa to citelne prejavilo, co suvisi zrejme s prepisom dat v ECU podla novych pomerov. Narast vykonu neslubovali horibilny: +10 az +13 hp / do + 20Nm. Ked to zoberies do uvahy je to s KN filtrom, ladenym vyfukom a tuningovymi svieckami teoreticky nejakych 190 hp. Aj ked som to nemeral je to citit a ja som spokojny.
Hosť
 

Poslaťod Harry FE3 » Ned Jan 02, 2005 5:09 pm

Anonymous píše:Ja som to urobil z 3 dovodov a nelutujem. ABC tuning doporucil ten chalanisko z Ciech, co mal fakt vymakanu 626 2,5 V6, bol som na to dost zvedavy, co to urobi, lebo hovori sa, ze cim vacsi motor, tym viac hp to moze urobit a nakoniec v ABC tuning mali 50% zlavu a prisli oni za mnou + dostal som aj papiere a certifikat. Trvalo potom cca 3 tyzdne, kym sa to citelne prejavilo, co suvisi zrejme s prepisom dat v ECU podla novych pomerov. Narast vykonu neslubovali horibilny: +10 az +13 hp / do + 20Nm. Ked to zoberies do uvahy je to s KN filtrom, ladenym vyfukom a tuningovymi svieckami teoreticky nejakych 190 hp. Aj ked som to nemeral je to citit a ja som spokojny.


Ja mám auto taky čipovaný ve firmě ABC tuning.Pohodový chlápci.Přesně,jak jsi říkal,auto ze začátku moc nejelo,ale tak 14 dní a bylo to znát dost.Oni to udělali tak chytře,že mě přidali množství vstřiku paliva hlavně až od cca 4tis. otáček,takže když to nehoníš,tak to chlastá skoro stejně jak před tím.Jinak v těch 4tis. docela kopanec,byl tam vždycky,to auto se vždycky rozjelo až ve vyšších,ale teď je o dost znatelnější.Asi za měsíc jsem dal auto ke kamarádovi na mot. brzdu,aby jsme změřily výkon,jestli mě jen nekecali a s tím,že tam mám od katalizátoru dozadu nerez. potrubí,koncový tlumič Laser a přímé sání JR a svíčky NGK racing,tak jsme naměřily tyto parametry: 1. pokus 119KW a 210NM a na 2.pokus 122KW a 212NM,což docela ujde na tak starou hujdu.Původně to má mít 107KW a něco přes 180NM.Od té doby věřím chiptuningu.Jinak si jezdím s komb. spotřebou 8 litrů,což je pohoda.
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 02, 2005 5:22 pm

Harry, 122 kW? Nie 122 koní?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Ďalší

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron