Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

servis v Ziline

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod dabel » Str Nov 16, 2005 10:17 am

Kubis píše:
dabel píše:Tak neviem, ale nie je VAG diagnostika len na auta koncernu VW?

na VW určitě je ale nevim jestli funguje i s jinými značkami

No viem si predstavit, ze by mohla fungovat na vsetky auta s elektronikou Bosch. Ci bude aj pri elektronike Denso, to som trosku skepticky.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod pulec » Štv Jan 05, 2006 11:46 am

Chcem si dať na jar auto do autorizovaného servisu na Kragujevskú do Žiliny a dúfam, že to bude o.k.
Jedná sa mi o komletnú prehliadku po zime.
Nemám moc dobrú skúsenosť, lebo som tam volal, keď mi nejaký dobrák odtrhol anténu. Tak mi povedali, že nová stojí s montážou okolo 2,5t. Tak som dieru zalepil silikónom a umiestnil som radšej novú anténu na strechu.
pulec
Opytovateľ
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Štv Jan 05, 2006 11:20 am
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Lubos1 » Ned Feb 19, 2006 12:03 pm

Vsimol som si, ze na http://www.mazda.sk zilinsky Mazda servis vypadol zo zoznamu autorizovych opravovni. Neviem, kde budem teraz chodit. Ako je to v okoli BA? Na Trnavu som nic dobreho nepocul, ako je na tom Nitra? Je mozne byt osobne pri vymene oleja? Do uvahy by este prichadzal Trencin, Puchov...
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Ned Feb 19, 2006 12:24 pm

Lubos1 píše:Vsimol som si, ze na http://www.mazda.sk zilinsky Mazda servis vypadol zo zoznamu autorizovych opravovni. Neviem, kde budem teraz chodit. Ako je to v okoli BA? Na Trnavu som nic dobreho nepocul, ako je na tom Nitra? Je mozne byt osobne pri vymene oleja? Do uvahy by este prichadzal Trencin, Puchov...

To ze nie su autorizovani nic neznamena,v podstate len nesplnili mozno nejake parametre (velkost showroomu napriklad). Treba zistit...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Ned Feb 19, 2006 12:33 pm

TomAnt píše:
Lubos1 píše:Vsimol som si, ze na http://www.mazda.sk zilinsky Mazda servis vypadol zo zoznamu autorizovych opravovni. Neviem, kde budem teraz chodit. Ako je to v okoli BA? Na Trnavu som nic dobreho nepocul, ako je na tom Nitra? Je mozne byt osobne pri vymene oleja? Do uvahy by este prichadzal Trencin, Puchov...

To ze nie su autorizovani nic neznamena,v podstate len nesplnili mozno nejake parametre (velkost showroomu napriklad). Treba zistit...


Veduci..neda mi nerypnut si :lol ale ako veduci by si mal vediet ze Mazda bude fungovat v buducnosti v SR priamo..co je presne pricina pre ktoru servisy nebudu moct by "autorizovane"..a domnievam sa ze toto je po AP BA dalsi pripad...
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Ned Feb 19, 2006 2:15 pm

Kris píše:
TomAnt píše:
Lubos1 píše:Vsimol som si, ze na http://www.mazda.sk zilinsky Mazda servis vypadol zo zoznamu autorizovych opravovni. Neviem, kde budem teraz chodit. Ako je to v okoli BA? Na Trnavu som nic dobreho nepocul, ako je na tom Nitra? Je mozne byt osobne pri vymene oleja? Do uvahy by este prichadzal Trencin, Puchov...

To ze nie su autorizovani nic neznamena,v podstate len nesplnili mozno nejake parametre (velkost showroomu napriklad). Treba zistit...


Veduci..neda mi nerypnut si :lol ale ako veduci by si mal vediet ze Mazda bude fungovat v buducnosti v SR priamo..co je presne pricina pre ktoru servisy nebudu moct by "autorizovane"..a domnievam sa ze toto je po AP BA dalsi pripad...

Pozor Kris, miesas Importerstvo a Predaj so Servismi, to je trosku rozdiel. Aj teraz sa rozlisuju autorizovani predajcovia a autorizovane servisy...
Aby bol servis (alebo predajca) autorizovany, musi splnat nejake parametre (vybava, pocet stojanov na pocet obyvatelov v meste kde posobia, nejake postupy opravarenske, kvalitu prace a pod). Je ich asi dost vela roznorodych, no a Zilinsky servis proste niektory nesplnil (zrejme). Myslim ze so stavom okolo Mazdy a zmeny to nic nema...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lubos1 » Uto Mar 28, 2006 11:14 am

Servis a aj predajna v Ziline skoncili. Nebola im odobrata licencia, ale predaj Mazdy zaznamenal v zilinskom regione obrovsky prepad, tak to zatvorili. Takto mi to oznamil konatel likvidovanej predajne, ci je to pravda, neviem.

Teraz neviem, kam budem chodit do servisu a kde mi umoznia byt pri vymene oleja :neutral
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Uto Mar 28, 2006 11:50 am

Lubos1 píše:Servis a aj predajna v Ziline skoncili. Nebola im odobrata licencia, ale predaj Mazdy zaznamenal v zilinskom regione obrovsky prepad, tak to zatvorili. Takto mi to oznamil konatel likvidovanej predajne, ci je to pravda, neviem.

Teraz neviem, kam budem chodit do servisu a kde mi umoznia byt pri vymene oleja :neutral
Na to být u výměny oleje máš právo a pokud by ti to někde odepírali, tak se takovému servisu zdaleka vyhni.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod PUMA » Uto Júl 11, 2006 1:02 pm

Mazda v Ziline uz skoncila , dnes som chcel ist dat naplnit klimu a uz maju zatvorene . Ale japonce opravuje servis na solinkach JP car -seat , mitsubishi . Preco asi zavreli ? ved boli lacnejsi ako Lidl , zeby tam nikto nechodil ? :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod markius » Uto Feb 03, 2009 2:00 am

Zdravím Vás
Servis v ZA funguje, no je to hrozné. Majú tam jedného mechanika ktorý robí všetko a keď ten nestíha robí prímací technik a verte mi že väčšieho babráka ťažko kdesi najsť. Pri kontrole po 20 000km vyfakturovali 4hod práce no podľa GPS na aute pracovali 0,5hod a to je sakra rozdiel. Škoda če sa takto zahrávajú so zákazníkmi, idem ďalej ZA som dal zatial zbohom je to skratka des za veľa peňazí.
markius
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Júl 20, 2008 3:34 pm

Poslaťod tomasicek » Str Feb 04, 2009 9:22 am

PUMA píše:Mazda v Ziline uz skoncila , dnes som chcel ist dat naplnit klimu a uz maju zatvorene . Ale japonce opravuje servis na solinkach JP car -seat , mitsubishi . Preco asi zavreli ? ved boli lacnejsi ako Lidl , zeby tam nikto nechodil ? :)


Uz zavreli? Ved hadam nefungovali ani rok
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Capko » Pon Jún 22, 2009 3:34 pm

Nový servis na Mazdu získal Automarket, Košická (výpadovka na MT vpravo). Máte niekto s nimi skúsenosti?
M6, MZR CD, 105kW, r.v. 2006
Capko
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 9:24 am

Poslaťod Sharki » Sob Mar 05, 2011 7:14 pm

Ahojte mazdáci, blíži sa kúpa Mazdy 323 BJ a pokukujem po dobrom servise v Žiline a okolí.
Vedeli by ste mi niekoho odporučiť, prípadne to tu máte zmapované a dokážete mi poradiť kam určite nevkročiť či kde bude o mňa dobre postarané :|
323f BJ 2,0 DiTD
Obrázok užívateľa
Sharki
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Sob Feb 19, 2011 5:55 pm

Poslaťod ursus » Str Apr 06, 2011 2:23 pm

Niekedy davnejsie som chodil do Autoservisu Schultz (t.j. aj meno majitela) 0905322144.
Ale ci este robi, to neviem. Sice mal len malu dielnicku, ale bol schopny.
No nahradne diely si kupuj radsej cez internet.
Obrázok užívateľa
ursus
Prispievateľ
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 6:02 pm
Bydlisko: ZA

Poslaťod Sharki » Str Apr 06, 2011 9:12 pm

Ok diki za info :spik2
V okolí PB pôsobia dvaja šikovní chalani takže podľa dobrých referencií a ohlasom zo susedného fóra zrejme skončím v ich rukách :o)
323f BJ 2,0 DiTD
Obrázok užívateľa
Sharki
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Sob Feb 19, 2011 5:55 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron