Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vrakoviska

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Vrakoviska

Poslaťod TomAnt » Str Sep 21, 2005 2:10 pm

Poprosim vsetkych, ktori vedia, aby sem napisali adresy vrakovisk, hlavne takych kde sa daju najst diely na nase auta. Specializovane na Mazdy, pripadne na japoncov...

Radi by sme zozbierali a spisali zoznam vrakovisk z Ceskej Republiky, Rakuska, Polska, Madarska a Slovenska.

Takze kto viete, piste co viete, kazda informacia pomoze. (napriklad vieme ze existuje vrakovisko specialne na japoncov niekde pri Viedni, ale ani za boha nikto nevie kde to je, adresu ani kontakt)

Toto je dlhodoby thread, spravime k tomu potom mapku a postupne budeme pridavat, ako budete pisat.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Str Sep 21, 2005 2:29 pm

Olomouc Nedvězí. Přímá linka na ND pro Mazda je +420 602 567208
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod cajnik » Str Sep 21, 2005 3:04 pm

Oslany pri Partizanskom. Je tam par rozobranych GD-ciek a 323-jek.
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bory » Str Sep 21, 2005 8:04 pm

Servis,kde maj na zahradě dost mazd je na Klikově(Klikov)JČ,Další je Břilice(Třeboň Vochozka) tam stojí jenom mazdy a pár xedů z toho,Potom (Neu-nebo Alt)Nagelberk,to je hned za hranicema v Rakousku,dělaj tam jen mazdy,odtud je tahaj tahači do čech,už se mi taky zadařilo jednu koupit tam.Další je v Praze,tam jezdí kamarád pro díly za pusinku pak ve Vídni.Tam jsem nikdy nebyl,i když ve Vídni mockrát.Z té Vídně nakupuje i ten vrakáč z Nagelberku .Víc vám asi nepomůžu. :jo :tma
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Kris » Str Sep 21, 2005 8:34 pm

bory píše:Servis,kde maj na zahradě dost mazd je na Klikově(Klikov)JČ,Další je Břilice(Třeboň Vochozka) tam stojí jenom mazdy a pár xedů z toho,Potom (Neu-nebo Alt)Nagelberk,to je hned za hranicema v Rakousku,dělaj tam jen mazdy,odtud je tahaj tahači do čech,už se mi taky zadařilo jednu koupit tam.Další je v Praze,tam jezdí kamarád pro díly za pusinku pak ve Vídni.Tam jsem nikdy nebyl,i když ve Vídni mockrát.Z té Vídně nakupuje i ten vrakáč z Nagelberku .Víc vám asi nepomůžu. :jo :tma


Prosim ta tu Vieden a Rakusko by si mohol presnejsie vyspecifikovat? Pripadne popisat ako sa tam ide?
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Krenštík » Str Sep 21, 2005 9:00 pm

Jeden na mazdy je na dalnici z Ostravy do frydku, ma tam i Xedosy, a i stare 626 (GC) Je to sjezd na paskov.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod majki » Str Sep 21, 2005 10:11 pm

Krenštík píše:Jeden na mazdy je na dalnici z Ostravy do frydku, ma tam i Xedosy, a i stare 626 (GC) Je to sjezd na paskov.

Telefon je: 731167564
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Štv Sep 22, 2005 11:03 am

Jižní čechy: Třeboň - Břilice (vrakoviště přímo a pouze na Mazdy)
skladník: 602 474 180
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bory » Štv Sep 22, 2005 11:50 am

O té Vídni nevím z osobní zkušenosti,jen jsem o tom slyšel.Co se týče toho Rakouska,je tam vrakáčů víc a prodejen na Mazdy ještě víc.Zajedu občas jen do toho Nagelbergu,mam to kousek.Když se podíváte na mapu,pod Třeboní v JČ je Suchdol ,pak Halamky a hranice,ty přejedete a hned po 100 metrech doleva,hned za kolejema.Přejíždět přez přechod Halamky,ne Č Velenice.Pak asi 5km odhadem,minout se to nedá.Bohužel 626GE bourané už spíš jen rozřezávají na díly,mají hlavně novější auta.I když občas se natrefí i na starší.Pro ně 626 GE už není auto,ale veterán.Koupil jsem tam jednou mazdu 323 3-4 roky starou,vyšla mě i s opravou blatníku na 120 tis a kupec byl hned za 200.Nechal jsem si ji 3 roky,přidal 80000km a prodal jsem ji ještě za 155.Ale to je už dávno.Teď už jsou celý auta dobře podchycený od místních tahačů.Jakmile se něco ukáže,hned si volaj a tahaj to prý právě z té Vídně do Nagelbergu.Taky je prý jeden v San-Peltnu.Tu mou mazdu koupil na Vídeňským vrakáči a dotah ji sem.To je darda,když si vezmete,že to auto je až z třetí ruky a stejně je za lepší cenu,než u nás. :lolJo vedle berou auto jako kus plechu,u nás jsou to mazlíci :jo
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Štv Sep 22, 2005 11:53 am

Jo a pokud chcete přímo číslo na Vochozka Břilice,tak majitel je 602408671,skladníka znám pouze z vidění :)
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod George » Štv Sep 22, 2005 12:09 pm

jinak u Vochozky se dá sehnat všechno ale musíte si na něj dát bacha. Je to žid a zloděj. Takže smlouvat,smlouvat a kontrolovat. Snažil se mi prodat i prasklej chladič za 3500 a až když sem mu řekl ať mi do něj na zkoušku nalije vodu a viděl že jde do tuhýho tak mi za 4000 nabídl sbrusu novou repliku. Taky sem u něj kupoval brzd. posilovač a válec. Za každý kus (jak posilovač tak válec) chtěl 1500 ale řekl sem že mu dám 1500 za obojí jinak nic. Nakonec souhlasil a doma sem zjistil že funguje stejně jen posilovač a válec je v hajzlu a musel sem stejně za 3000 koupit novej.
A nejlépe je mluvit s klukama s dílny a Vochozku naprosto obcházet.
Takže jak říkám sehnat se tam dá hodně ale dávejte si na mechanický díly moc majzla a smlouvejte páč je to židák!

A nemá smysl volat nikomu jinýmu než právě skladníkovi. Nikdo jinej neví nic o tom co tam vlastně mají a stejně vám v telefonu řeknou ať zavoláte skladníka, že ten vám řekne jestli ten díl mají nebo ne. Volal sem tam je to asi 14 když sem sháněl krytky sloupků po výměně man. zrcátek za elektrická.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bory » Pia Sep 23, 2005 10:31 pm

George má pravdu :jo ,maj všechno,ale drahý.Proto volám vždy na Klikov.Georgu,jestli chceš číslo na ten Klikov,pošlu ti ho.Tam jsou féroví a lacinější.A hlavně to je už jen 20km od Třeboně k hranicím a to tě už nezabije,naopak ušetříš na dílech.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Pia Sep 23, 2005 10:41 pm

Apropó,abych nezapoměl,o těch vadných dílech jsem nevěděl,znám se s majitelem i skladníkem.S majitelem víc,chodil jsem kdysi s jednou kikinou zrovna z těch Břilic.Proto mi asi nikdy neprodal nic špatnýho.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Ned Sep 25, 2005 6:33 pm

Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Ned Sep 25, 2005 7:04 pm

bory píše:George má pravdu :jo ,maj všechno,ale drahý.Proto volám vždy na Klikov.Georgu,jestli chceš číslo na ten Klikov,pošlu ti ho.Tam jsou féroví a lacinější.A hlavně to je už jen 20km od Třeboně k hranicím a to tě už nezabije,naopak ušetříš na dílech.

jj. kdyžtak mi pošli SZ
díky
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť