Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

autopalace

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

autopalace

Poslaťod bratislavcan » Uto Aug 02, 2005 7:15 pm

Ja len tolko. Som majitelom Mazdy626 ( v poradi druhej 626 a urcite poslednej!!!) Mazda je dobre auto. Spolahlive, elegantne, ale nedaj boh aby ho chytili do ruk babraci v Autopalace na Panonskej.Urcite vas bude p Obert-prijmaci technik oblbovat ako perfektne vam to a samozrejme za dobru cenu urobia. Pridete na dohodnuty termin o 07.30. Pred vami vybavi niekolko svojich znamich a priatelov a potom sa s vami-mozno- bude bavit.Rada na vas pride az o08.15!!!! A ked sa ozvete zagani na vas ze co sa ozyvate, ze maju plne ruky prace a kokot ( dobre citate-vyraz pana Oberta pred zakaznikmi) si nevalaju. Ked si prvezmete auto na ktorom vraj porobili veci za 19.400.-SK. Zistite:
1)oleja ktory vymenili ( a samozrejme zauctovali) nebolo ani po mierku MINIMUM
2)pouzite filtre ktore vraj vymenili, mi neboli vratene( len tak pre zaujimavost vo vraj novom filtri na vzduch bol prach a musky... hmmm
3)vymenene kable hodene v kufri si prisiel vypytat neznamy muz z dielne-vraj ked ich nepotrebujem,zoberie si ich........
3)volant zasraty od dajakeho mazadla
4)chybajuca nalepka na motore o druhu oleja
................dost na jednu navstevu co?
A este pikoska..... nakolko bolo teplo a klimu asi v Autopalace nepoznaju..prisiel som k "verejnemu"davkovacu pitnej vody, kde chybali pohariky. Ked som sa opytal Oberta kde su pohariky odpovedal ze mam ist do restauracie ked chcem obcerstvenie....
Super co?!!!! Zbohom MAZDA. Dakujem nechcem.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bratislavcan
 

Poslaťod majki » Uto Aug 02, 2005 7:26 pm

Co k tomu dodat... :hnus
Nechapem, ak taky kokoti mozu prznit tak kvalitnu znacku...toto by si mala pozriet Mazda Motor Corp. Europe :jo a urobit poriadok
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Uto Aug 02, 2005 7:37 pm

No a to ti "len" nieco nespravili, co si zauctovali. Mne napriklad nieco dodrbali, nieco dost fest drahe, ale samozrejme dokazat to nemozem, jedine logicka uvaha a suslednost krokov su dokazom. Minule som tam bol svedkom tiez zaujimavej sceny, vlastne dvoch. A kedze sme boli v rade 3ja zakaznici, to mame 100% nespokojnych zakaznikov...
Hosť
 

Poslaťod majki » Uto Aug 02, 2005 7:40 pm

Anonymous píše:No a to ti "len" nieco nespravili, co si zauctovali. Mne napriklad nieco dodrbali, nieco dost fest drahe, ale samozrejme dokazat to nemozem, jedine logicka uvaha a suslednost krokov su dokazom. Minule som tam bol svedkom tiez zaujimavej sceny, vlastne dvoch. A kedze sme boli v rade 3ja zakaznici, to mame 100% nespokojnych zakaznikov...

Ak som to tak pocuval od par ludi a tiez cital tu na foru ine veci o Autopalace na Panonskej, tak by sa nad tim fakt uz mal niekto zamyslet a urobit, ved takyto bordel to tak neide...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Uto Aug 02, 2005 8:52 pm

Je jedine riesenie, ktore som spravil aj ja. Najst si schopneho mechanika, ktory sa autam rozumie a hlavne nenechat to servisovat v autorizovanom servise, nakolko vacsinou tam robia ucni alebo ludia, ktori aj ked maju tie svoje certifikaty "svetoveho technika", tak auto len doseru.. Poznam ludi, ktori nemaju ani jediny certifikat a maju obrovsky cit pre auto a ich pracu by som cenil milionkrat viac ako pracu spominanych technikov v aut. servisoch.
Len tak na okraj, osobne skusenosti s APB: Servis 323F po 15tis km za 10tis Sk, olej mozno vymenili, ale ol. filter nedotiahli, teda mi cez neho presakoval na blok, co je u nich asi normalne, mozno aj hlaska typu "to sa dotahuje volnou rukou".. tak asi tam maju invalidov, pretoze volnou rukou by to zatiahlo silnejsie aj male dieta. Ohladom prijimacieho technika sa nebudem vyjadrovat, je to zbytocne, staci pozriet a clovek hned vie, na com je. To iste plati o nejakom mladom zamestnancovi v sklade (ak tam este je, lebo podla mna by nemal byt), ktory nevie v EPC2 najst puklice pre dany model automobilu, tak nakoniec som kupil nejake na pumpe, aj ked som chcel originaly..
Co z toho vyplyva? Jedine to, co som pisal na zaciatku. Ja dam za komplet servis do 3tis Sk a to auto mam prezrete lepsie, ako na STK! Hlavne clovekom, ktory sa tomu venuje a hlavne Mazdam a doteraz ma nesklamal..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod radino » Str Aug 03, 2005 9:13 am

no kua ja asi pojdem k Dej-F do Ostravy na garancnu lebo inac neviem neviem co mi s karou porobia APB :nene .
radino
Opytovateľ
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Apr 17, 2005 2:07 pm

Poslaťod dabel » Str Aug 03, 2005 9:36 am

Chuapi a co tak opacit nejaky servis za rakuskou hranicou? Mate niekto skusenost?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Str Aug 03, 2005 10:07 am

dabel píše:Chuapi a co tak opacit nejaky servis za rakuskou hranicou? Mate niekto skusenost?


Toto je otazka, Blavaci by to mohli mat aj celkom blizko... a ceny sa hadam uz aj pomaly vyrovnaju, konkretne na moj Xedos je normohodina za 790 (a dokonca tusim bez DPH) tak isto ako na 6ku, 626ku, RXku a ine "vacsie" auta...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Str Aug 03, 2005 10:27 am

TomAnt píše:
dabel píše:Chuapi a co tak opacit nejaky servis za rakuskou hranicou? Mate niekto skusenost?


Toto je otazka, Blavaci by to mohli mat aj celkom blizko... a ceny sa hadam uz aj pomaly vyrovnaju, konkretne na moj Xedos je normohodina za 790 (a dokonca tusim bez DPH) tak isto ako na 6ku, 626ku, RXku a ine "vacsie" auta...

No v Bruck a.d. Leitha urcite nieco je... mozno v Hainburgu (tam si ale nie som isty).
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Lubos1 » Str Aug 03, 2005 10:40 am

V Hainburgu nie je servis Mazdy a vseobecne su servisy v Rakusku omnoho drahsie. Hodina prace je od 50 € vyssie. Diely su vsak lacnejsie o 10 - 20%.
Prehliadku po 20t km mi ponukli za 390 € bez DPH :o) , co je skoro 2 1/2 nasobok toho, co som platil na Slovensku :buuu:
Na prehliadke som bol v Ziline a kedze som bol spokojny, nabuduce pojdem znova. Do APB len v sebeobrane.

V Rakusku je servisov Mazdy strasne vela, len vo Viedni je ich asi 7. Znacka je tu dost rozsirena.

Co sa tyka ochoty v predajniach a servisoch, su na tom lepsie ako v SR, nahradne vozidlo je samozrejmost, co sa tyka kvality, je to rovnake, akurat s tym rozdielom, ze nechcu odrbat.

Aj ked na druhej strane, mal som nieco s radiom, tak mi ho vymenili s tym, ze mi tam dali ine - z predvadzacieho vozidla. Tam mi vsak nesedeli tlacitka na volante, pretoze predvadzacka bola starsia verzia.

Tak cakam uz pol roka a bol som v servise kvoli tomu asi 5 krat. Minule uz mali spravne radio, ale nedalo sa im napojit na BOSE.

Ale inak su mili :o)
Naposledy upravil Lubos1 dňa Ned Okt 16, 2005 12:19 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Mirob » Uto Sep 06, 2005 9:36 pm

caute potrebujem niakeho dobreho servisaka na 323 s viete o niekom ? BA
Mirob
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Sob Júl 16, 2005 10:12 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dado » Sob Okt 15, 2005 9:41 am

pomoooooc...a ja som bol nedavno v autopace na servisnej prehliadke...
dado
 

Poslaťod Bootleg » Sob Okt 15, 2005 10:46 am

Chyba.. teraz uz nieje pomoci.. :spik2
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Donaifel » Sob Okt 15, 2005 10:11 pm

Bohuzial aj ja mam taketo problemy a neviem kam mam ist.
Kamarat ma tiez mazdu a je pokazena a nevie co s tym.
Ale este doteraz a tu nikto nevyjadril o poriadnom servise v BA.Take asi vymreli.
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dado » Pon Okt 17, 2005 3:05 pm

takze damy a pani....existuje teda nejaky normalny servis v okoli BA ???
dado
VIP 2006
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 10:54 am
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron