Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sklamanie?

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Sklamanie?

Poslaťod Bootleg » Pon Jún 06, 2005 8:07 pm

Neviem, co sa v tejto krajine deje, ale mam trochu zmiesane pocity ohladom isteho servisu.. Budem pozorovat, ako sa dalej bude vyvyjiat situacia, ale kedze sa u nich kupilo auto, pravidelne sa servisovalo az doteraz, chodilo sa na prehliadky, vymeny olejov a naplni, tak by som cakal, ze pri probleme, ktory nastal a pri najazdenych 130000 km sa mi nepostavia chrbtom!!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod radino » Uto Jún 07, 2005 11:17 am

to ti dali akoze najavo ze je cas kupit nove auto? A servis nam teda nepovies? :)
radino
Opytovateľ
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned Apr 17, 2005 2:07 pm

Poslaťod Bootleg » Uto Jún 07, 2005 3:35 pm

No neviem, proste servisuju to auto (teda servisovali, uz tam nepojdem) odkedy sa u nich kupilo, aj po 100000 km sa k nim stale chodilo, vyskytla sa chyba, pri ktorej zacala svietit kontrolka emisneho a paliv.systemu, ktoru trikrat vymenili namiesto toho, aby zistili pricinu a teraz sa na to chcu vykaslat.. Proste slovenska kvalita! No a s tymto pristupom nech sa rozlucia, ze by sme tam kupili faceliftovanu 6-ku, ako sme chceli!!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Enzo » Pia Júl 29, 2005 11:52 am

Bud rád Steve, že sa ti obrátili chrbtom. V iných servisoch ťa privítajú s úsmevom, s úsmevom ti okopírujú kľúče a ty budeš mať potom kyslý úsmev na tvári, keď ráno auto nebude tam kde si ho nechal.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod marian170 » Pia Júl 29, 2005 11:10 pm

Ktorý servis myslíš. Som z Košíc. Ešte som tam nebol. Iba raz. Kupoval som žiarovku na dva krát. Dali mi jednovláknovú namiesto dvoj. Mal som vzor a aj tak.(kupovala manželka. To je ale jedno.
marian170
 

Poslaťod Luke.cz » Sob Júl 30, 2005 9:25 am

Včera odpoledne se mi stalo, že mi upadla shnilá trubka od posledního dílu výfuku. Tak jsem se vydal do Mazdy, protože všichni známí mechanici měli budˇpráce nad hlavu a nebo to měli totálně v paži. Dojel jsem tam 15:17 s tím že provozní doba servisu je do 16:00 (Taky bych chtěl dělat jen do 4). Milý pán za přepážkou se mě zeptal so by pro mě mohl udělat. Tak jsem mu vysvětlil co že po nich chci. Naráz se úsměv vytratil, otráveně se otočil směrem k hodinám a řekl " nooo víte, on už tu nikdo není....." Tak jsem se jim gumama podepsal na parkoviště a jel hledat někoho, kdo má zájem v pátek odpoledne ještě něco dělat.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod majki » Sob Júl 30, 2005 9:55 am

Luke.cz píše:Včera odpoledne se mi stalo, že mi upadla shnilá trubka od posledního dílu výfuku. Tak jsem se vydal do Mazdy, protože všichni známí mechanici měli budˇpráce nad hlavu a nebo to měli totálně v paži. Dojel jsem tam 15:17 s tím že provozní doba servisu je do 16:00 (Taky bych chtěl dělat jen do 4). Milý pán za přepážkou se mě zeptal so by pro mě mohl udělat. Tak jsem mu vysvětlil co že po nich chci. Naráz se úsměv vytratil, otráveně se otočil směrem k hodinám a řekl " nooo víte, on už tu nikdo není....." Tak jsem se jim gumama podepsal na parkoviště a jel hledat někoho, kdo má zájem v pátek odpoledne ještě něco dělat.

Prazske manyry...patek je uz vlastne vikend, takze ve ctvrtek odpoledne se vyrazi na chalupu :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Atenza » Sob Júl 30, 2005 10:19 am

Luke.cz píše:Tak jsem se jim gumama podepsal na parkoviště a jel hledat někoho, kdo má zájem v pátek odpoledne ještě něco dělat.


:ho: :ho: :ho:
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Bootleg » Pia Sep 30, 2005 3:41 pm

Znova nemozem bohuzial povedat nic ine ako to, ze ma servis v PO znova sklamal ich postojom k jednemu problemu.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Sep 30, 2005 4:00 pm

Steve píše:Znova nemozem bohuzial povedat nic ine ako to, ze ma servis v PO znova sklamal ich postojom k jednemu problemu.


A sice?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Sep 30, 2005 4:11 pm

Urobili chybu pri jednej z garancnych servisnych prehliadok, dosledkom coho sa znehodnotil katalyzator a teraz mi stale svieti kontrolka emisneho a palivoveho systemu. Chcel som to vyriesit normalne, ale vzhladom na to, ze tato ochota je len z mojej strany, normalnym sposobom to asi nevyriesime.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron