Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MAZDASRAZ BRNO 23.4.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Jak se Vám to líbilo ?

Nic moc
0
Nehlasovalo
Ušlo to
0
Nehlasovalo
Bezva
4
27%
Bylo to SUPER !!!
11
73%
 
Celkom hlasov : 15

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 10:04 pm

matey píše:Krásně epicky jsi to tu vylíčila Blekule, je mi móc líto že jsem nemohl tu střelnici absolvovat s váma!! Doufám že RXman dodá nějaké fotky z rebuildingu, ať vidíme průběh jak se jeho krasavice zotavuje.
Special díky pro všechny kteří se přišli večer rozšoupnout do klubu, byli jste moc fajn publikum!!!! :jo
Týýýbrďo, už se těším do Pezinku!!!!

Díky za pochvalu až na tu Blekuli :spik2 .Doufám,že nám u vatry zazpíváš Mateyi :jo .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Berry » Ned Apr 24, 2005 10:07 pm

matey píše:Special díky pro všechny kteří se přišli večer rozšoupnout do klubu, byli jste moc fajn publikum!!!! :jo

A my rozšoupnutí :banan :banan :banan jsme moc rádi, že máme ve svých klubových řadách muzikantskou star-superstar, jejíž hlas a brzy i sláva se bude dotýkat hvězd :star .
PS: Za ostravskou sekci se přimlouvám, aby Tvoje kapela zařadila dodatečně do svého letošního turné i Ostravu :love :dance :danc: :love
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod matey » Ned Apr 24, 2005 10:15 pm

Black píše:Díky za pochvalu až na tu Blekuli. Doufám,že nám u vatry zazpíváš Mateyi.
Když já zazpívám u vatry, tak ty budeš cifrovat s valaškou, platí? :ho:

Berry píše:Za ostravskou sekci se přimlouvám, aby Tvoje kapela zařadila dodatečně do svého letošního turné i Ostravu :love :dance :danc: :love
Rád very much, když mě zkontaktuješ na nějaký klub kde se podobná hudba hraje, rozšoupneme se v OV :banan :banan Jaký byl výlet na panorama? :wink
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 10:20 pm

matey píše:
Black píše:Díky za pochvalu až na tu Blekuli. Doufám,že nám u vatry zazpíváš Mateyi.
Když já zazpívám u vatry, tak ty budeš cifrovat s valaškou, platí? :ho:


No problem Mateyi budu cifrovat,když mě kluci ze Slovenska nějakou valašku seženou a doufám,že mě při tom cifrování ta valaška nevylétne z ruky :ho: .Tak co bude zpěv a sežene někdo z adminů tu valašku :lol ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tgala » Ned Apr 24, 2005 10:22 pm

To Black: zeby sa konecne isiel realizovat Valaska tuning? :ho: :ho: :ho:
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dej-f » Ned Apr 24, 2005 10:22 pm

Hellou Brno.
Super Vám to vyšlo, počasí jak cumel, famózní příjezd Ostravské větve společně s částí Slovenské větve (jako by to bylo plánované). Zase jsem viděl (ač jen chvíli) známé milé tváře a poznal nové. Jenže rodina je rodina a já jsem novopečený otěcko a to se nedá ošulit. Ani nechcu :nene a tak jsme poobědvali už sami v bistru EDEN3000 brňénský gulášek se štyrma knedlema, kafe bélo a také štrůdl jak od mamy. Fakt super. Pak jsme poblonckali po veletrhu a večír kolém 19h jsme béli doma. Tedy byli doma. Těším se na příštíviděnou.
Naposledy upravil dej-f dňa Ned Apr 24, 2005 10:43 pm, celkovo upravené 1
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 10:27 pm

tgala píše:To Black: zeby sa konecne isiel realizovat Valaska tuning? :ho: :ho: :ho:

Tsssssss,že já to sem vůbec psala :potichu :neane .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Berry » Ned Apr 24, 2005 10:31 pm

matey píše: Jaký byl výlet na panorama? :wink

Panorámata večerního Brna byly super, akorát se nějak celkově chvěly :tma . No, možná to nebylo zemětřesení, ale klepaly se mi brejle z té noční kosy :ho:
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 10:32 pm

Berry píše:
matey píše: Jaký byl výlet na panorama? :wink

Panorámata večerního Brna byly super, akorát se nějak celkově chvěly :tma . No, možná to nebylo zemětřesení, ale klepaly se mi brejle z té noční kosy :ho:

Holt ti chlapi nás tam Berry na tom kopci nad Brnem špatně zahřívali :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Berry » Ned Apr 24, 2005 10:36 pm

Black píše:Holt ti chlapi nás tam Berry na tom kopci nad Brnem špatně zahřívali :ho: .

No jo, :old :lady1 holt už to není jak za mejch mladejch let. Ale já jsem Ti to říkala a nechtěla jsi :sok: tomu věřit!
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod matey » Ned Apr 24, 2005 10:37 pm

Ano, měli jste špatně nastavené topení. :jo :ho: :jo Tak příště líp! :wink
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 10:38 pm

Berry píše:
Black píše:Holt ti chlapi nás tam Berry na tom kopci nad Brnem špatně zahřívali :ho: .

No jo, :old :lady1 holt už to není jak za mejch mladejch let. Ale já jsem Ti to říkala a nechtěla jsi :sok: tomu věřit!

Musíme si je lépe vycvičit,jinak budeme Berry mrznout pořád :jo :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 10:40 pm

tgala píše:To Black: zeby sa konecne isiel realizovat Valaska tuning? :ho: :ho: :ho:

Tak bude ta valaška :ho: ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Berry » Ned Apr 24, 2005 10:43 pm

matey píše:Ano, měli jste špatně nastavené topení. :jo :ho: :jo Tak příště líp! :wink

Anebo dříve do peřin (tam zima a vlezlý vítr nehrozí), páč panoramata neutečou, mohli jsme je shlédnout v klidu ráno :presne
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 10:46 pm

Berry píše:
matey píše:Ano, měli jste špatně nastavené topení. :jo :ho: :jo Tak příště líp! :wink

Anebo dříve do peřin (tam zima a vlezlý vítr nehrozí), páč panoramata neutečou, mohli jsme je shlédnout v klidu ráno :presne

Berry ráno už je světlo a to už by nebylo ono. Musí nás holt lépe opečovávat ti naši chlapi Mazďáci :zerute: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť