Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MAZDASRAZ BRNO 23.4.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Jak se Vám to líbilo ?

Nic moc
0
Nehlasovalo
Ušlo to
0
Nehlasovalo
Bezva
4
27%
Bylo to SUPER !!!
11
73%
 
Celkom hlasov : 15

MAZDASRAZ BRNO 23.4.2005

Poslaťod TheSaint » Ned Apr 24, 2005 2:18 pm

A je to za námi :lol

Tak honem šup sem se zážitky, názory atd ...

JO PROSIM VŠECHNY FOTKY POSILEJTE NA mailto:PETR@BRN.CZ

Díky
Naposledy upravil TheSaint dňa Ned Apr 24, 2005 9:47 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Ned Apr 24, 2005 2:37 pm

Report ze sveho pohledu dodam dnes vecer nebo behem zitrka...zatim forumuju v hlave :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Atenza » Ned Apr 24, 2005 3:22 pm

TheSaint píše:A je to za námi :lol

Tak honem šup sem se zážitky, názory atd ...


Ja chci videt nejaky fotky ale honem! :ho:
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Harry FE3 » Ned Apr 24, 2005 4:06 pm

Hoši jen tak mimo řečí,včera jsem tankoval za 200Kč a najel jsem na ně 94km a teď se mě rožla rezerva.Když jsem tankoval,tak svítila.Takže jezdím za cca 2kč na kilák i po městě.Jinak časem taky přidám svůj report.A fotky mě pak napište kam mám poslat a v jakým rozlišení.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod matey » Ned Apr 24, 2005 5:04 pm

Joooo fotky :-)
Já už jsem se zmiňoval včera, kdo můžete a chcete, pošlete mi prosím na maill fotky které bych mohl předat kámošce k publikovaní na serverech o kultuře v Brně - hodila by tam nějakou reportage o srazu. Ať o sobě dáme trochu vědět 8)
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Luke.cz » Ned Apr 24, 2005 5:48 pm

To se nám to povedlo, vyjma obsluhy v restauraci kam jsme šli na oběd, tomu nebylo co vytknout.

Mě auto vykázalo po celém dni spotřebu 8,2l, což mě s přihlédnutím na razatní jízdu po Brně docela překvapilo.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod matey » Ned Apr 24, 2005 6:23 pm

Luke.cz píše:To se nám to povedlo, vyjma obsluhy v restauraci kam jsme šli na oběd, tomu nebylo co vytknout.

Mě auto vykázalo po celém dni spotřebu 8,2l, což mě s přihlédnutím na razatní jízdu po Brně docela překvapilo.
Jo jo, mně vykázalo auto spotřebu 1,5 l vody, což mě s přihlédnutím k prasklému chladiči dost nepřekvapilo :ho: :mrgreen :ho:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 7:10 pm

Děkuji vám všem zúčastněným za krásně strávený den. Společnost byla milá a Mazdičky krásné. Už se těším na fotky ze srazu a hlavně na fotečky našich miláčků na travnatém břehu u hladiny přehrady,příjezdem na toto místo jsme vzbudili menší rozruch u místním rybářů a kupodivu neprotestovala ani projíždějící hlídka městské policie,holt neměli odvahu,byli jsme v přesile :ho: . Trošku dojem kazila havárie RXmana,který to k té přehradě chtěl vzít moc hopem a tak to vzal se svojí RX-8 přímo skokem smykem za srázu. RX-8 utrpěla četné šrámy a má velké bebí a je v nemocnici,ale nikomu se nic nestalo a to je nejdůležitější. Po vyfocení jsme odjeli na oběd,který se díky obsluze moc nepovedl.Po obědě se jelo na motokáry a pak se účastníci fotili na Špilberku.Doufám,že jsem RXmanovi rozehnala alespoň trochu chmury z nehody na střelnici,když si zastřílel z brokovnice. Na střelnici si zastříleli někteří z nás a někteří z nás si zase poseděli v pěkném klubové prostředí střelnice. Ze střelnice jsme se přesunuli do klubu Bigbít,kde se k nám přidal Ben a tam jsme se zaposlouchali do zpěvu Mateye,který nám i skladbu věnoval. Chvíli s námi poseděla i rodina Ďáblíků.V časných ranních hodinách nás opustil strejda Krenštík s bráškou a Majki (díky Jene,že jsi přivezl Majkiho a tobě Majki,že jsi přijel). Těsně před zavřením podniku jsme odešli my ostatní. Někteří odešli spinkat domů a někteří na hotel a to nejtvrdší jádro klubu se vypravilo ještě na malou projížďku na okraj Brna. Já,Harry+jeho kamarád,Berry,TomAnt jsme chvilku pozorovali noční Brno téměř z ptačí perspektivy a pak jsme se i my vypravili do hajan,po cestě nás ještě akčně zastavila hlídka policie a Predseda musel fúkat a ještě se ho ptali odkud jede,ale pak už nám nic nebránilo v tom doprovodit TomAnta a Berry na hotel a v tom půl hodiny počkat na noční rozjezd a pak dobrodružná cesta nočním spojem domů. Ráno jsem ještě doprovodila Tgalu a TomAnta k výjezdu z Brna a tím jsem oficiálně ukončila sraz :jo .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Ned Apr 24, 2005 8:03 pm

Black píše:Já,Harry+jeho kamarád,Berry,TomAnt jsme chvilku pozorovali noční Brno téměř z ptačí perspektivy a pak ...

Kde jste nechali Toma galu??? :shock
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 8:33 pm

majki píše:
Black píše:Já,Harry+jeho kamarád,Berry,TomAnt jsme chvilku pozorovali noční Brno téměř z ptačí perspektivy a pak ...

Kde jste nechali Toma galu??? :shock

Tgalu jsme neztratili a ani neodvrhli neboj.Tgala byl v klubu Bigbít moc unavený a zmožený,ale ne alkoholem( Tgala nepil :nene ). Je to prosté nechtěli jsme Tgalu trápit a tak ho Matey odvezl na hotel.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Ned Apr 24, 2005 8:36 pm

Mi se sraz moc libil, zastrilel jsem si z revolveru a brokovnice (Díky moc Black :dik ) program byl pestry a zazitku je moc. :lol

Jen pro Majkiho tech asi 250 km jsme jeli dve hodiny s dvema zastavkama :delej a jednou :stop na 39 litru plynu, coz je celkem slusna spotreba, ne?
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Black » Ned Apr 24, 2005 8:43 pm

Krenštík píše:Mi se sraz moc libil, zastrilel jsem si z revolveru a brokovnice (Díky moc Black :dik ) program byl pestry a zazitku je moc. :lol

Jen pro Majkiho tech asi 250 km jsme jeli dve hodiny s dvema zastavkama :delej a jednou :stop na 39 litru plynu, coz je celkem slusna spotreba, ne?

To strýček Krenštík:Rádo se stalo Jene,jsme ráda ,že jsi spokojený a mohla jsem udělat někomu radost :) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Ned Apr 24, 2005 8:44 pm

Krenštík píše:Jen pro Majkiho tech asi 250 km jsme jeli dve hodiny s dvema zastavkama :delej a jednou :stop na 39 litru plynu, coz je celkem slusna spotreba, ne?

Kdyz jsem rekl doma, ze padl casovy rekord OV-Zabreh -> KA 6, ze z 19minut, ktereho jsem dosahl pred pul rokem, jsi to stahl na 13, tak me doma chteli zabit (teda, spis tebe :ho:)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Ned Apr 24, 2005 8:47 pm

Byly tam rezervy, na 10 by se to dalo stahnout, ale nechtel jsem to honit. :jo :jo
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod matey » Ned Apr 24, 2005 9:58 pm

Krásně epicky jsi to tu vylíčila Blekule, je mi móc líto že jsem nemohl tu střelnici absolvovat s váma!! Doufám že RXman dodá nějaké fotky z rebuildingu, ať vidíme průběh jak se jeho krasavice zotavuje.
Special díky pro všechny kteří se přišli večer rozšoupnout do klubu, byli jste moc fajn publikum!!!! :jo
Týýýbrďo, už se těším do Pezinku!!!!
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť