Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 GH - USB problem

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 6 GH - USB problem

Poslaťod hasky28 » Pia Nov 18, 2016 11:03 am

Zdarvim,
som cetstvym majitelom mazdy 6 wagon, r.v. 2011 a momentalne sa spoznavame :) co ma vsak neprijemne prekvapilo je, ze ak chcem prehravat hudbu z USB (konektor v laktovej opierke) tak mi hraju repro iba na lavej (soferovej) strane....prava strana len chrapci....ak hraje radio (FM), tak vsetky repro hraju tak ako maju....AUX som zatial neskusal....
Taktiez som nemilo prekvapeny, ze sa v USB neda preskakovat medzi priecinkami a taktiez palubny pc neukazuje nazov hranej piesne a v akom je priecinku....
Tiez vkuse idu pesnicky z USB, od kedy ho zapojim...aj ked mam zapnute FM a pocuvam radio
Vie niekto poradit? Predpokladam, ze to nie je normalny stav
Vopred vdaka
hasky28
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Nov 18, 2016 11:00 am
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Štv Dec 01, 2016 10:28 am

Jestli se nepletu, tak GH sériově USB nemá, je to dodělané (ikdyž může být originál - to mazda nabízí), tak aby nebyl problém s napojením.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod hasky28 » Pia Jan 06, 2017 11:40 pm

Ak je to dorabane, tak ken servisom mazda, lebo to vyzera origo....v laktovej opierke je usb, 12V zapalovac, AUX a pripojenie na iPhone....
Dal by som foto len neviem ako sa to tu vklada...
hasky28
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Nov 18, 2016 11:00 am
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť