Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nový vzhľad fóra

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Re: Nový vzhľad fóra

Poslaťod marpo22 » Pia Aug 24, 2012 8:55 am

dobre si spravil že si to zmenšil :) .. taký názor ako má ty mám aj ja ..
Mazda 323, rok výroby: 1996
Mazda 3, rok výroby: 2011
Obrázok užívateľa
marpo22
VIP 2012
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia Sep 09, 2011 11:35 pm
Bydlisko: Bratislava - Denwer
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod marpo22 » Pia Júl 26, 2013 10:09 am

čaute,
nevedel som kam presne zaradiť tento nápad, tak to dávam sem. Ak to sem nepatrí ( čo je dosť než pravdepodobné ) tak ho presuňte. :)

Dnes som si všimol že obrázky ktoré sem mazďáci dávajú sú príliš veľké a nezobrazia sa tým pádom celé ale iba časť, nakoľko vzhľad fóra je upravený na pevnú šírku.

Preto by som privítal modul / mód ktorým dosiahnete to že obrázok sa automaticky zmenší na určitú veľkosť a po kliknutí sa zväčší. Ja som tento mód využíval skoro na každom fóre ktoré som spravoval a mal. Takže ho poznám dosť dobre.

Prikladám aj odkaz na mód: https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... ge_resizer

Pekný deň prajem :)
Mazda 323, rok výroby: 1996
Mazda 3, rok výroby: 2011
Obrázok užívateľa
marpo22
VIP 2012
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia Sep 09, 2011 11:35 pm
Bydlisko: Bratislava - Denwer
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod lukasbritzz » Uto Máj 12, 2015 10:52 am

Malá aktivita, pridávať možno viac tém na diskusiu a riešiť naše mazdičky :)...
lukasbritzz
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Apr 29, 2015 1:11 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť