Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

JAPONEC.eu

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

JAPONEC.eu

Poslaťod JAPANMAN » Pia Mar 27, 2015 12:23 pm

Zdravim vsetkych nadsencov mazdy aky je rozdiel byt prihlasny tu na mazda fore a japneceu kde sa pise len o mazde?
A mate tu aj niekde kolonky ku kazdemu modelu zvlast diskusie skusenosti???
JAPANMAN
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Mar 27, 2015 12:19 pm

Poslaťod Woody33 » Sob Mar 28, 2015 1:26 pm

Moje skusenosti s japonec.eu su dost negativne
Vedu sa tam prisne pravidla
Mazda 3 Sport 2.0 2004
Obrázok užívateľa
Woody33
Opytovateľ
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Ned Jan 03, 2010 8:58 pm

Poslaťod dabel » Sob Mar 28, 2015 2:48 pm

Je to asi taky rozdiel ako byt prihlaseny na http://www.auto.cz a http://www.autorevue.cz. Fora na rovnake temy, ale nijak spolu "nespriaznene".
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomasVFR » Sob Mar 28, 2015 4:23 pm

Rozdiel je asi ten,že jedno žije a toto druhé je mrtvé :spik2
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Ned Mar 29, 2015 7:16 pm

Aj Japoncovi.eu sa raz admini ozenia a budu mat deti :spik2
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomasVFR » Ned Mar 29, 2015 8:24 pm

Nemyslim si, ze je to o case, skor je to o technickych znalostiach, to od fora kazdy ocakava, uz menej tu omacku, ale ta tu tiez chyba :jo mrtve forum :ko
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod lakilaki » Ned Mar 29, 2015 10:10 pm

Som rergistrovany aj na Japoncovi. Nenavstevujem tu stranku.
Admin(ni), je(su) akysi vševedko(via), na vsetko ma(ju) odpoved.
Reaguje(u) "odbornym" prispevkom na kazdu prkotinu.
Ostatní členovia mam dojem, su len do poctu a uctivo posluchli mudre rady admin a aby platili "Vklad".

Všehovšudy som sa prihlasil mozno 5x , ale som nedavno dostal sukromnu spravu od admin s textom: "Vklad"
Najprv som nechapal, :hmmhmm potom som sa dovtipil ....

Nicky z japoncov_eu reaguju prave aj v tejto teme-v tomto linku, takze aj oni navstevuju tento klub, aj ked tvrdia, ze je tu mrtvo.

Ja som nenasiel nic osožného pre seba, ani pre moje mazdy, v príspevkoch z fóra japonec_eu , preto sa uz ani neprihlasujem.

Akorat, tato otazka od Japanman ma vyprovokovala, aby som po dlhej dobe navstivil Japoneca.
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 29, 2015 10:24 pm

Ked nejaky klub na slovensku alebo v cechach prekona v pocte Mazd na zraze nase cislo z roku 2005, zpred 10 rokov !!! (to su casy, ked este neexistoval Facebook a podobne a museli sme sa naozaj spoznat a zozbierat LEN TU), potom sa vazne zamyslime, ako toto forum "ozivit" :ho:

Sorry, musel som si rypnut :ho:

Vazne, chlapci z Japonca, vy to pochopite, ze su roky, kedy to mate ako zabavku a fun a potom nastane realny zivot a forum je naozaj uz len relax, a nie kazdodenna mnohohodinova aktivita ako kedysi :ho:

Z nas zakladatelov uz su pankovia v rokoch, Mazdy kupujeme ako teple rozky podla uctovneho odpisu auta, pripadne niektori presedlavaju postupne na rozne Jaguar XFR a ine Mazdou nedostihnutelne zalezitosti (ze Dabel :ho: ), tak tazko cakat, ze to nadsenie zo zaciatku bude rovnake, he he. Nadsenie je, ale casu niet, ako pisal Dabel hore, rodina ma 1000% prednost :ho:

Ale Mazdy mame radi, ja uz zacinam pokukovat po nahrade za CX-5ku buduci rok, a zatial to zas vychadza na CX-5. Alebo teda na Lexus NX300h, (to je tiez japonec) ha ha :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pedro70 » Ned Mar 29, 2015 10:35 pm

Caute.ja som regnuty aj tam aj tam.co sa tyka toho casu straveneho na fore,su aj taky co maju male dvojicky a su na fore rovnako ako pred tym.to nie je o tom.Na japoncovi sa napr.velice rychlo dockas odpovede na dany problem a nie ako tu.pozrite si napr.moj prispevok tu ohladne fora.cez tapatalk.uz ani necakam odpoved.a co sa tyka platby na japoncovi.sa mi to nepozdava ze by ta ziadali platit,nakolko je to dobrovolne.
Pekny vecer
Mazda 3 BK 2008 1.4/62kw 78 tkm
Obrázok
Toyota Yarris 1.33/74kw 2011 17tkm
Obrázok užívateľa
Pedro70
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 8:09 pm
Bydlisko: BRATISLAVA
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod okbsukhoi » Ned Mar 29, 2015 10:44 pm

Ake bolo to cislo prosim ta?


Aky realny zivot? ...tomu nechapem, co ma este caka realnejsie ako to ze som musel postavit barak, starat sa o rodinu, zena na materskej a nemam kde parkovat auta ? Bude este nieco horsie? Ma na to pripravte, lebo to inac nezvladnem.


Rodina je jasna - presne ako pises, ale s vekom pribudaju peniaze, to ano ale rozum nie vzdy na to pozor :)

Dobre nakup.....aj teple rozky :)
okbsukhoi
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Okt 15, 2010 7:19 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 29, 2015 11:07 pm

Tapatalk, ano slubil som.
Ale, musel som web odvtedy 2x prehodit na iny server.

A Tapatalk je naozaj to posledne v mojich prioritach. Takze, bude, ale neslubujem kedy :)

Ad cisla a cas a vsetky veci okolo. Vidim ze som zatal do ziveho, cize moj prispevok splnil ucel :ho: Ze sa sem hned nahrnul odpovedat aj registrovany pisatel s 5timi prispevkami :ho:

Chlapci, ja proti vam (Japonec.eu ci .sk ci co) fakt nic nemam, to len od vas ma stale niekto potrebu <>ovat na toto forum ake je to tu o nicom :ho: Ano, boli casy ked to tu zilo milionkrat viac, stretavali sme sa osobne na tyzdennej baze atd atd.

Z toho obdobia som presne tu ziskal teraz uz dlhorocnych novych kamaratov (a ked vravim kamaratov tak kamaratov, ktori mi boli potom na svadbe alebo na krstinach syna, ano?). Mate takych kamaratov na Japoncovi? Len sa pytam...

Vsetko je vzdy o ludoch.
Ked "sa zakladal" web Japonec, ak si dobre pamatam, ti ludia dostali ponuku "prevziat opraty" tu, aby sa zbytocne nezakladalo dalsie forum o Mazdach. Neviem aky bol dovod, preco tato ponuka nebola prijata a spravil sa Japonec. Mohli ste/sme tu spolocne ficat na jednom mieste a mohlo to zit v zmysle "v jednote je sila".

Uprimne, je mi to srdecne jedno, ale nevyplakavajte tu, ze toto forum je o h...ne, ked ste mali moznost prispiet k tomu, aby to tak nebolo :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lakilaki » Ned Mar 29, 2015 11:13 pm

okbsukhoi píše:... ze som musel postavit barak, starat sa o rodinu, zena na materskej a nemam kde parkovat auta ?

Postavil si si barak a nemas kde parkovat , to si preBoha , ako naprojektoval stavbu vlastneho baraku ???

Iba ak by si postavil takyto barak : Význam slova „barak” v Slovníku slovenského jazyka
barak i barák, -a/-u muž. r. 1. jednoduchá stavba (obyč. provizórna) pre spoločné ubytovanie (napr. robotníkov al. vojakov): drevený b.; by bolo snáď pochopiteľné, že je bez státia pre auto

A zrazu, už aj tu to ožíva :ho:
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 29, 2015 11:16 pm

Laki, ja u mna zaparkujem 4 :ho: Kukaj :ho:

10712976_10204819945636881_3999240896230313110_n.jpg
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod okbsukhoi » Ned Mar 29, 2015 11:33 pm

Trosku nechapes - vies preco tu mam 5 prispevkov?
Pozri si ich a potom si pozri ako splnilo toto forum ucel.
Do ziveho si este nezatal ......nefandi si.

Mam dojem ze viac spominas, mam pocit ako keby sme boli na pohrebe - a ono vlastne aj sme, lebo tu to vobec nezije, preto ma tento klub take renome ake ma,


"Z toho obdobia som presne tu ziskal teraz uz dlhorocnych novych kamaratov (a ked vravim kamaratov tak kamaratov, ktori mi boli potom na svadbe alebo na krstinach syna, ano?). Mate takych kamaratov na Japoncovi? Len sa pytam... "

Ano mame, dobre ze sa pytas.

"Uprimne, je mi to srdecne jedno, ale nevyplakavajte tu, ze toto forum je o h...ne, ked ste mali moznost prispiet k tomu, aby to tak nebolo." - v prvom rade je tvoja uloha ako admina spravit pre to maximum. Keby si ludi motivoval, makal a nieco tvoril tak sa ludia prirodzene na teba nalepia a idu, pridavaju sa. Ale sme na pohrebe, tak sa radsej nepridavam.

Lakilaki - ja som to neprojektoval, a nekupoval som to pre Boha ale seba. ale neodpovedali ste mi na otazku.
Chlapci hrate sa tu na hrdinov, za klavesnicou silne reci, domceky v Malinove staviate na rozparcelovanej ornici a tvarite sa ako zakladatelia najvacsieho fora o mazdach, a majitelia kastiela v Studenom, ale odpoved nedate ziadnu, fundovanu, a preto sem nechodia ludia.
Nejde mi o to vam to opakovat - staci ked si to uvedomite.

Aky barak som postavil a preco nemam kde parkovat auta, tak to teba nemusi trapit, a toto nie je filip.sk a pod, ale mam podobny problem ako Tomas, lebo aj na jeho fotke je vidiet ze nema kde parkovat auta :) Takze odpoved najdes unho lakilaki. Asi tiez rovnako na figu naprojektoval barak - ako si spomenul vo svojom poste. Tak si to vydiskutujte a ked pridete na to preco postavil barak tak ako ho postavil a parkuje teraz pred domom tak mi to mozete povedat.

Mozno to bude prva fundovana odpoved.

Vopred dakujem.

Snad si to pochopil.
okbsukhoi
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Okt 15, 2010 7:19 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 29, 2015 11:52 pm

Ja len nechapem jedno, naco sem ma potrebu niekto pisat, ze ake je to tu o nicom. Ked je, tak je. A?
Ja ako admin NEMUSIM NIC. JE to vsetko moja dobra vola, moj volny cas. Ja sa mozem jedneho dna zle vyspat a cely server vypnut, doslova. To mozem. Ale preco by som mal preboha nieco musiet? Plati ma niekto za to? Neplati? Mam z toho nieco? Mam, dobry pocit. Najem sa z toho? Nenajem.

Na tvoje zvolanie "Keby si ludi motivoval, makal a nieco tvoril tak sa ludia prirodzene na teba nalepia a idu, pridavaju sa"
odpoviem len, ze motivujem a makam a tvorim, ale tam kde mi to prinasa realny osoh. Opakujem, toto tu je zabava, relax.

Takze, podme k tomu pohrebu vymysliet nejaku peknu pesnicku :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť