Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autopalace Panonska

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Autopalace Panonska

Poslaťod TomAnt » Str Aug 22, 2012 3:38 pm

Prave som sa nasrdil. Ked som bol naposledy na garancke s dvojkou, tak sa pytam prijimacieho technika, vsetci vieme o koho ide, ze ci sa da do mojej Mazdy 2 domontovat vypinanie predneho airbagu. No skoro ma zhltol aj s chlpami, ze v ziadnom pripade, jedine natvrdo uplne vypnut na reverz. Tak som taky smutny odisiel, ze teda OK, ze sa to neda.

A co som dnes nasiel? Mazda OFICIALNE predava uvedenu vec
http://www.mazdashop.cz/mazdashop/eshop ... ni-airbagu

Tak sa pytam, ja som tu uz fakt ako zakaznik za debila? To si mam vsetko overovat? Akoze, fakt, neskutocne som vytoceny.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Aug 22, 2012 4:05 pm

Mal si sa opytat tuna :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Aug 22, 2012 8:37 pm

Hej hej, uz budem mudrejsi. Je ale smutne, ked relevantnejsie odpovede dostanem na komunitnom fore ako u jedneho autorizovaneho dealera...

Oni si myslia, ze ja k nim zoberiem CX-5ku na prvu garancku? ANI OMYLOM, aj keby som mal kvoli tomu ist na druhy koniec Slovenska. (zialbohu do CZ ani AT nemozem)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Myso » Štv Aug 23, 2012 8:42 am

Kvoli tomu ze to mas na firmu? My sme mali 2ku tiez na SK firmu a vsetko sa riesilo v Prahe v autoduba... este aj buracka zo slovenskej havarijky (sice sme boli 6 tyzdnov bez auta, ale to je skor vec Kooperativy :prdel )
Mazda2 1.3TE 86k aka Zoom - Zoom Obrázok - predane
Lada 2105 1.7 VFTrez aka Fun - Fun - zosrotovane
Obrázok užívateľa
Myso
Prispievateľ
 
Príspevky: 308
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 3:09 pm
Bydlisko: Praha - Bratislava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 23, 2012 11:03 am

Hej, kvoli tomu. Nie je s tym problem? Co som sa pytal, tak by mohol... Ako aj tankovanie mimo SR, ked tam nemas cestak...
Pritom ja ked vybehnem do Hainburgu natankovat, proste LEN natankovat, tak sa spravam ekonomicky, pretoze usetrim vela penazi...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Myso » Štv Aug 23, 2012 1:28 pm

No u nas sa jedna o malu firmu kde majitelka je zaroven uctovnicka, takze ona si to osefovala... myslim ze aj cestakom, lebo som k tomu prikladal blok za tankovanie v CR.
Mazda2 1.3TE 86k aka Zoom - Zoom Obrázok - predane
Lada 2105 1.7 VFTrez aka Fun - Fun - zosrotovane
Obrázok užívateľa
Myso
Prispievateľ
 
Príspevky: 308
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 3:09 pm
Bydlisko: Praha - Bratislava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 23, 2012 11:03 pm

Prilis vela starosti plus problem s DPH...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Myso » Pia Aug 24, 2012 8:22 am

Duba mi vsetko fakturuje bez DPH a DPH sa nejak plati na SK, ale viac ti k tomu nepoviem, na uctovnictve som moc pozor nedaval :spik2
Mazda2 1.3TE 86k aka Zoom - Zoom Obrázok - predane
Lada 2105 1.7 VFTrez aka Fun - Fun - zosrotovane
Obrázok užívateľa
Myso
Prispievateľ
 
Príspevky: 308
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 3:09 pm
Bydlisko: Praha - Bratislava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Black » Sob Sep 01, 2012 10:32 pm

Já na CX-7 mám vedle volantu vypínač předního airbagu u spolujezdce, mám na to speciální klíč.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Ned Sep 02, 2012 8:24 pm

Na CX-5 to mam aj ja, ale na dvojke som to chcel dat dorobit. Co evidentne ide, vzhladom na to ze ten modul pre dvojku predavaju, ale bolo mi tvrdene nieco ine. A este takym tym sposobom ze ja ako zakaznik som vlastne debil...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pon Sep 03, 2012 7:29 pm

Tomas, malo by to byt fakturovane ako dodanie sluzby do inej clenskej krajiny EU, teda faktura s 0% sadzbou DPH. Cestak je samozrejme vyhodou, uz len kvoli nakladom :)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod VladoZRZ » Pia Apr 11, 2014 7:39 pm

Ja som bol v Autopalace na Panonskej len raz a stacilo... nikdy viac. Keby som chcel, aby mi niekto dodrbal auto, tak si to dodrbem sam a zadarmo :hmmhmm :ko
VladoZRZ
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Feb 17, 2014 2:20 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod martinicoss » Uto Mar 17, 2015 4:27 pm

Ja som bol na Panonskej tiež len raz po kúpe a stačilo mi.. od vtedy chodím na previdelné kontroly z BA až do Veľkého Lapáša pri Nitre :)
Na panónskej sú ludia čo si asi nevážia robotu.. jednak chlapík čo mi predával auto mi tlačil do hlavy kaleráby a potom pri kontrole mi stačilo, že si vypísali čo všetko srpavili a zistil som že isté veci ( premazanie zámkov ) nespravili kto vie ako to bolo s inými vecami...
martinicoss
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 1:53 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lubos1 » Uto Mar 17, 2015 5:34 pm

Ja som tam bol nedavno na vymene vackoveho hriadela atd. a dal som im urobit aj prehliadku po 40 000 km a opravit nejake veci. Dobra cena, niektore drobnosti urobili, na jednu neprisli a jednu nevedia odstranit :)
Kedze zatvorili Breclav, uz nebudem vymyslat a budem chodit do Autopalace, kym tam nieco nedoseru. Autogrand nebude lepsi. V AP mam zlavu, auto potom odkupia za slusne peniaze a to je tiez dost dolezite. Zohladnuju pritom aj to, ci od nich beries dalsie auto ...aj ked neviem, mozno to uz Mazda nebude...a ak ano, tak taka, co je po facelifte a najlepsie pred koncom vyroby modelu, aby boli vsetky problemy vychytane.
V poslednom case sa mi paci Peugeot 508 :) Ja viem, francuz. Ale Mazdy som kupoval hlavne kvoli spolahlivosti a kvalite. GJ nie je ani spolahlive a pocit kvality tiez nic moc. Takze je to uz asi jedno.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod martinicoss » Str Mar 18, 2015 9:19 pm

Posledná mazda teda kvalitou nič moc ? A čo sa ti kazí ?
Ja som plánoval po lete kúpiť novú mazdu 6 po FL
martinicoss
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 1:53 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron