Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Podsvietenie pristrojov

Tuning interiérových častí.

Moderátor: George

Poslaťod Harry FE3 » Uto Apr 12, 2005 10:02 pm

Matey myslíš,že je tam mají?Samozřejmě vím,co to je za kšeft.Jinak Bůček je na diody lepší,víš,kde to je?Tam by to měl mít asi určitě.Ale asi tam po rozmýšlení dám ty zelený,co jsem sehnal.Ty osvítí úplně všechno.Uvidíme.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Pavel Rittich » Str Apr 13, 2005 8:04 am

TomAnt píše:
Harry FE3 píše:Cajnik,myslíš,že mě to pošlou do Brna?


Vravim ze do Brna to mozem priniest ja, treba to ale stihnut tu na SK.

Jste hodní, ale já se, bohužel do Brna nedostanu (čímž právě omlouvám svou neúčast). Mám tam bráchu, takže bych měl kde spát i parkovat a ještě bych zvládl rodinnou návštěvu, ale bohužel zrovna hrajeme divadlo v Napajedlech (btw, pro příznivce amatérského divadla: 19.4. hrajeme v Levoči na Žatve).
Na těch Čajnikových diodách je sympatická i ta cena, dá se koupit nějaká do rezervy, pro případ, že nějakou zmrším při práci.
To Čajnik: Ty do Brna jedeš? Kdybych ti poslal koruny poštou v obálce (včetně poštovného), hodil bys obálku s diodama v Čechách do schránky?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod cajnik » Str Apr 13, 2005 11:05 am

Pavel Rittich píše:
TomAnt píše:
Harry FE3 píše:Cajnik,myslíš,že mě to pošlou do Brna?


Vravim ze do Brna to mozem priniest ja, treba to ale stihnut tu na SK.

Jste hodní, ale já se, bohužel do Brna nedostanu (čímž právě omlouvám svou neúčast). Mám tam bráchu, takže bych měl kde spát i parkovat a ještě bych zvládl rodinnou návštěvu, ale bohužel zrovna hrajeme divadlo v Napajedlech (btw, pro příznivce amatérského divadla: 19.4. hrajeme v Levoči na Žatve).
Na těch Čajnikových diodách je sympatická i ta cena, dá se koupit nějaká do rezervy, pro případ, že nějakou zmrším při práci.
To Čajnik: Ty do Brna jedeš? Kdybych ti poslal koruny poštou v obálce (včetně poštovného), hodil bys obálku s diodama v Čechách do schránky?


Diody nakupim. Do Brna sa chystam len na jeden den... ale vsetko budem vediet az pred tym vikendom...
Diody mozem poslat (keby som neisiel) aj po TomAntovi. S peniazmi si zatial nerob starosti, to nejako vyriesime... Potrebujem, ale vediet pocet kolko pre koho. Vdaka!!!
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Pavel Rittich » Str Apr 13, 2005 2:39 pm

Tak já se hlásím jako první. Počet: jako Ty + 2 (jednu zkusím dostat k tomu malýmu tachometru a jednu do rezervy). S placením si řekni jak Ti to vyhovuje. Předem děkuju.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod whitex » Str Apr 13, 2005 9:16 pm

majki píše:
Suky píše:Zvlášť ta poslední, ta bude asi svítit docela dost.

Taky ma zajimavou cenu :shock
Jak to, že je mezi nima takovej velkej cenovej rozdíl? A ještě by mě zajímalo, jestli jsou v GE takový žárovky (myslím ty skleněnky 5W) v celý palubovce, chtěl bych to vyměnit pokud možno i pod vypínačema a tlačítkama na ovládání ofuků (pokud to půjde, nejsou tam náhodou zabarvený sklíčka?)...
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod majki » Str Apr 13, 2005 9:32 pm

whitex píše:
majki píše:
Suky píše:Zvlášť ta poslední, ta bude asi svítit docela dost.

Taky ma zajimavou cenu :shock
Jak to, že je mezi nima takovej velkej cenovej rozdíl? A ještě by mě zajímalo, jestli jsou v GE takový žárovky (myslím ty skleněnky 5W) v celý palubovce, chtěl bych to vyměnit pokud možno i pod vypínačema a tlačítkama na ovládání ofuků (pokud to půjde, nejsou tam náhodou zabarvený sklíčka?)...

Ta posledni, to bude podle me takova ta, co se ted davaji do lepsich aut do koncovych svitilen, proste normalni svetla fungujici na LEDkach (maji to novy A4, A6 atd.)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Str Apr 13, 2005 11:22 pm

tomu se říká supersvítivá LED :ho:
Maji i 9000 mcda a víc
klasická má okolo 50 - 500 mcda
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Apr 18, 2005 9:18 am

To Cajnik: Dával jsi diodu i pod ovládání topení? Není to rok, co jsem tam dával novou žárovku a už zase zdechla, nebo se vyhrkala. Už mne nebaví tahat ven rádio a poličku, šoupnu tam místo ní diodu!
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Pon Apr 18, 2005 9:28 am

Pavel Rittich píše:To Cajnik: Dával jsi diodu i pod ovládání topení? Není to rok, co jsem tam dával novou žárovku a už zase zdechla, nebo se vyhrkala. Už mne nebaví tahat ven rádio a poličku, šoupnu tam místo ní diodu!

Mohl bych te pozadat o navod, jak se pod ten panel ovladani ventilace dostat? Nepodarilo se mi to ani podle Etzolda :(.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Apr 18, 2005 9:56 am

majki píše:
Pavel Rittich píše:To Cajnik: Dával jsi diodu i pod ovládání topení? Není to rok, co jsem tam dával novou žárovku a už zase zdechla, nebo se vyhrkala. Už mne nebaví tahat ven rádio a poličku, šoupnu tam místo ní diodu!

Mohl bych te pozadat o navod, jak se pod ten panel ovladani ventilace dostat? Nepodarilo se mi to ani podle Etzolda :(.

Tak to bych také ráda věděla,jak se tam u GD dostanu,žárovka tam umřela už dávno :buuu: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod cajnik » Pon Apr 18, 2005 10:26 am

Pavel Rittich píše:To Cajnik: Dával jsi diodu i pod ovládání topení? Není to rok, co jsem tam dával novou žárovku a už zase zdechla, nebo se vyhrkala. Už mne nebaví tahat ven rádio a poličku, šoupnu tam místo ní diodu!


Chcem tam nejaku dat, ale jedna stacit nebude... urcite nie. Bude tam treba spravit nejaky plosny spoj a pre mysliet to... chcem to skombinovat troma farbami - biela, modra, cervena. Tiez to musim rozobrat, aby som videl kolko je tam miesta.

Chlapci a dievcata viem, ze iba kecam a nikde ziadny navod, ale som vazne s casom na tom biedne. Prosim trpezlivost.
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod George » Pon Apr 18, 2005 12:57 pm

takže GEORGE bude mít nové budíky.Žádné ledky nebo tak něco.Nechám si je zudělat na míru u firmy za 650 korun.Tedko je dělaly kámošce na 206 vypadají takhle.Já je budu mít zbarvený do modro bíla s logem SnowWhite

ukázka jejich práce na kámošky autě (no nekupte to za 650 korun i s prací ).BTW: na fotce to vypadá jako by to hodně oslňovalo ale neoslňuje


Obrázok
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Pon Apr 18, 2005 1:02 pm

Tak to je krasa :tma :tma :tma
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod cajnik » Pon Apr 18, 2005 1:08 pm

Krenštík píše:Tak to je krasa :tma :tma :tma


:shock a ak si ich mozes navrnut sam... super
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod George » Pon Apr 18, 2005 1:21 pm

Samozřejmě že můžeš.Akorát jim musíš dovézt budíky aby to sedělo.Nechám si u týhle firmy ještě ušít z alcantary manžetu na řadící páku a koupím i novou hlavici.Aź to bude hotový tak se ssamozřejmě pochlubím fotkama :-)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť