Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zjednodusenie dovozu aut!

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Re: Zjednodusenie dovozu aut!

Poslaťod tomasicek » Uto Feb 03, 2009 3:47 pm

Ale moja otazka znela tak, ze ja to budem prepravovat po vlastnej osi, ci musim mat prevozne ked ten pan je ochotny to auto doniest az pred dom. Na vozenie na privese som sa nepytal. A na behanie iba po meste nechcem kupovat prevozky za 2000,- ked by som mohol behat na starych rakuskych znackach.

Ide hlavne o to ci sa na tom da vykonat STK alebo KO ked tam mam origo znacky ?
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod dabel » Uto Feb 03, 2009 5:52 pm

KO by mala ist. Problem nastane pri prvej navsteve Uradu dopravy, kde pozaduju aj odhlasku. STK sa tak ci tak robi az na konci, tesne pred navstevou DU...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod potkan » Uto Jan 18, 2011 9:58 pm

chcem doviezt auto z viedne. nemecky neviem ani alfa. predavajuci je sukromna osoba a predpokladam, ze nema nejake skusenosti s predajom aut na vyvoz. budem muset najst niekoho, kto predajcovi vysvetli, jake lajstra budem od neho potrebovat. ale aby som niekoho nasiel, najskorej musim ja vediet, jake lajstra budem od predajcu potrebovat a najma kde vo viedni a ako ich mozno vybavit, kolko to trva a podobne. predpokladam ze odhlasenie staci, plus este nejake lajstra od predajcu o technickej plus kupna zmluva, ale rad by som keby mi to niekto priblizil. auto je mozne odvliect z viedne na plataku, pripadne by som aj potreboval vedet nieco o rakuskych prevozkach. najst ludi co vedia vsecko o kupe auta v nemecku az taky problem nie je, ale nemam nikoho kto ma skusenosti s rakuskom. prihlasenie auta na slovensku mi ma kto obehat.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod dabel » Str Jan 19, 2011 11:12 am

Je sice po nemecky, ale snad Ti google translator pomoze...

http://www.oeamtc.at/?id=2500,1098249,,
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron