Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nové funkcie fóra - vaše otázky

Nové funkcie a možnosti nového fóra.

Re: Nové funkcie fóra - vaše otázky

Poslaťod Tomáš Rittich » Pia Sep 14, 2007 4:08 pm

Myslím, že by nebylo od věci povolit a nadefinovat, že se příloha automaticky smaže do xxx.xx hodin po otevření zprávy, aby zbytečně neblokovala odkládací prostor na serveru. Je trochu těžkopádné poslat SZ ve tvaru: posílám ti fotku, stáhni si ji z externí adresy http://yyyyyyyyyyy.yyy a některé věci se na fóru skutečně nemusí objevovat.
Navíc upload 1 obrázku nebo textového souboru někam na http://www.uploadni.cz je podle mého skromného názoru zvrhlost.

SZ tvaru posílám ti fotku, pošli mi mailovou adresu, abych ti ji tam mohl hodit taky není to pravé ořechové.
A limitoval bych přílohy objemem třeba do 1.5 MB na 1 SZ.

Zkuste vyhodit anketu, páni admini, ať se dělný lid vyjádří v referendu :ho:
Mazda 626 GD 2,0i 16V GLX 197000 --- 6,4 l/100 km
Všichni za jednoho, MAZDA za všechny
Obrázok užívateľa
Tomáš Rittich
VIP 2008
 
Príspevky: 1535
Registrovaný: Pon Feb 26, 2007 10:50 am
Bydlisko: Altenberg - Sachsen
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dabel » Pia Sep 14, 2007 4:54 pm

Tomas, na upload jedneho obrazku pouzi nieco ako toto:

http://www.imageshock.eu/

Upload je rovnaky ako na nas server + my sa nemusime zaoberat automatickym vymazavanim a podobnymi ftakovinami.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Berry » Štv Okt 29, 2009 8:56 pm

Pánové admini, mám dotaz:
který z vás je ten vtipálek, co mi do galeria mého Demíka "přivařil" fotku mého pejsáčka? Mám na mysli tu poslední, kde je můj miláček zobrazen vyjící (což by nevadilo), ale hlavně v nejstrašidelnější etapě jeho života, kdy byl díky hlídání mou tchyní obtloustlý jako vepřík????
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Tomáš Rittich » Pia Okt 30, 2009 7:36 am

A to ti vadí ten "obézní" pes, nebo ta tchýně? :blee
Mazda 626 GD 2,0i 16V GLX 197000 --- 6,4 l/100 km
Všichni za jednoho, MAZDA za všechny
Obrázok užívateľa
Tomáš Rittich
VIP 2008
 
Príspevky: 1535
Registrovaný: Pon Feb 26, 2007 10:50 am
Bydlisko: Altenberg - Sachsen
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pia Okt 30, 2009 10:55 am

Hehe, no, kedze som to nebol ja, tak to mohol byt len Suky, ked uz ho mam takto nabonzovat :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Berry » Pia Okt 30, 2009 11:21 am

Ha!
Myslela jsem si to!
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Suky » Sob Okt 31, 2009 10:27 am

A jéje, já si nic nepamatoval, takže jsem se do diskuse nezapojoval.
Ono totiž ta fotka má datum 28.8.2005 :-)
Ale už se mi to vybavilo -> tehdy jsem tu fotku dal na tvou žádost na web. Jenže tehdy bylo pro zobrazení fotky auta v galerii zapotřebí udělat náhled, což fotka psíka neměla, takže se v galerii nezobrazoval, jen v daném vlákně.
No a pak později (ale stále kdysi dávno) jsme změnili systém, nadále už není třeba vyrábět náhledy a psík se tak automaticky ukázal v galerii :-)
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod wewek » Pia Jan 14, 2011 1:13 pm

neplanujete pridat RSS funkciu?
Ja by som to velmi ocenil...
Obrázok Mazda - 3 - Sedan 2.0 MZR i-stop
Obrázok užívateľa
wewek
Prispievateľ
 
Príspevky: 152
Registrovaný: Ned Máj 16, 2010 7:29 pm

Poslaťod Suky » Sob Jan 15, 2011 12:02 am

Já to moc nepoužívám, takže tě poprosím, otestuj (tu novou funkci) a dej vědět :-)
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Sob Jan 15, 2011 11:35 am

Žádná odezva :-(

Funguje to, ale je třeba mít na paměti, že některé kategorie jsou přístupné všem a některé omezenému počtu uživatelů.
Takže pokud si RSS spustíte pomocí prohlížeče, který má uložené vaše přihlášení, uvidíte i příspěvky (pokud máte oprávnění = jste ve skupině mazdabratrstvo) z Pokecu a dalších sekcí, které se hostům (a nečlenům skupiny mazdabratrstvo) nezobrazují.

Ovšem pokud třeba využíváte pro RSS Bouřliváka ten nedokáže tyto fóra s omezeným přístupem zobrazit (logicky, nejsou veřejná ATOM chce přihlášení, které bouřlivák nemá...), tvrdí že to není platný zdroj RSS.
Takže pokud jste v nějaké skupině musíte mít pro zobrazení neveřejných částí mít čtečku RSS, která umí nějakým způsobem přihlašování. Ale tuto oblast neznám, takže neporadím.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod wewek » Sob Jan 15, 2011 12:03 pm

citacku pouzivam Akregator, ta tiez neviem login/heslo. Ale to ja nepotrebujem, kedze nie som v ziadnej VIP skupine.
Ked som ti ale pisal minuly prispevok, tak sa mi mazdaforum nedalo do citacky pridat. Ani FF neukazoval v url bare rss ikonku.
Tak som si myslel, ze na fore rss vobec nie je (predtym som si to nevsimal).
Uz mi to ale funguje (ako v agregatore tak aj vo ff)
Prepac za zbytocny prispevok.
Obrázok Mazda - 3 - Sedan 2.0 MZR i-stop
Obrázok užívateľa
wewek
Prispievateľ
 
Príspevky: 152
Registrovaný: Ned Máj 16, 2010 7:29 pm

Poslaťod Suky » Sob Jan 15, 2011 12:07 pm

Není to jen otázka VIP sekce, ale i MazdaBratrstva.

Nemusíš se omlouvat, RSS sice fórum podporovalo, ale jaksi to nebylo zveřejněné. Nebylo jak se k RSS dostat.
No a včera jsem přidal doplněk, který přidal do URL baru ikonku RSS s možnostmi odběru celého fóra, novinek až do jednotlivých tématů.

Takže to nebyl zbytečný příspěvek :-)
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod wewek » Sob Jan 15, 2011 12:20 pm

fuu, tak potom oki.
Uz som sa bal, ze som az taky blby, ze ani rss ikonku nevidim ;)
Obrázok Mazda - 3 - Sedan 2.0 MZR i-stop
Obrázok užívateľa
wewek
Prispievateľ
 
Príspevky: 152
Registrovaný: Ned Máj 16, 2010 7:29 pm

Predchádzajúci

Späť na Nové fórum - nové možnosti a funkcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia