Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ukazuje spravne :(

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Ukazuje spravne :(

Poslaťod 1neroamd » Štv Aug 26, 2010 11:09 pm

Dnes si idem v pohodicke na tempomate devedesiatkou,blizim sa k novym zamkom,tempomat vypnem necham zaradene ved usetrim brzdy motorom pribrzdit staci. 20 metrov pred znackou NZ ma predbiehaju 4 auta.A to este ja mam vysoku rychlost.Nieco sa mi marilo ze som pocul ze meraju smerom od nitru do zamkov tak necham trochu podtocit nech to ubrzdim aj do 40 nech ma nechitia.40 uz mam treba pridat brnknem do pedalu rychlost rastie,mne sa zda ze tak 60(v skutocnosti 70) kukam po zelenych,nikde nikdo, znami podjazd mierny svah pustam plyn ,spomalojem zbadam znacku 30 hrbole.setky auta mna predbiehaju A to ja idem pomaly ,seci ma predbiehaju a mam ist tridsat ,srat nato zachvilu krizovatka mierny kopec brnknem do plynu este 100 metrov vyskrabem sa a vyradim potom cervenea na krizovatke si myslim.Nie predtim cervena lapanka.A zas ma zdrzia si myslim.Ale v poho vsetko mam v cajku.Dobry cau toto hento picham mu do ruky papiere,cakakm kedy my ich vrati,a okazka Kolko je povolene v dedine? Myslienka- nemoze. Hovorim 50. Hovori pomozem vam 50 to nebolo.
A sme tam.20 eur n :prdel
Namerali mi 62- Ja v uzase,Ako to kazdy tachac ukazuje viac. ja som pri 60 takze idem tak 57-58 to je v norme.Ale nie mne to ukazuje spravne. :bee
Dobre hovorim si serem na tie prcy ale co ten bod sku... no nepomozem si a potom mi doplo.
Vsetci mu usli a tak capol mna.Vsetci v lavom a ja jediny v pravom pruhu,3 stoja pri stojane a mlady fagan si zaraba.
Ale co je natom najlepsie tak sa postavili za most a pred mostom je prosim pekne 30.A to ani nevedely ,tupci, to by som prekrocil o 32 a nie o 12 takze mam stastie v nestasti :dobry
A poucenie nechodte prvy,a sami v pravom pruhu ste ako sardinky na okraji roja,ste nekrity
1neroamd
 

Poslaťod TomasVFR » Pon Sep 06, 2010 7:22 pm

ti jebe :tma nemusi ti ukazat fotku?
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod leichnam » Pon Sep 06, 2010 8:05 pm

Nie je povinny, ukaze ti ju az sa dostavis na spravne konanie pokial by si odmietol zaplatit a tam uz bude ina palka :potichu
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Kris » Pon Sep 06, 2010 10:41 pm

O akom bode hovoris? Na Slovensku mame nebodaj bodovy system? :hmmhmm :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomasVFR » Uto Sep 07, 2010 1:59 pm

jasne ze je ,tri zavazne porusenia do roka a ides na psychotesty a preskusanie
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron