Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

KARBURAToR - 323F BG - moooc fotek :D

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: KARBURAToR - 323F BG

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:48 pm

Mám tady video, jaký zvuk má Micina bez posledního tlumiče... moc se mi to líbí :o) Akorát tam mám asi docela dost vody, protože to celkem hodně plivalo...
http://www.youtube.com/watch?v=a3AYcLGfjcs


A tady bratrancův Ford Orion :lol To je trochu rozdíl, když tam nemá kat, středový a koncový tlumič :lol :lol
http://www.youtube.com/watch?v=m9I46aPJo4Q

BTW, natáčel to brácha a nevím proč, ale natočil to na ležato :lol
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:50 pm

19.6. 2010

Protože mi nebrzdí zadní brzdy a dneska večer jedu na opékačku, tak jsem to musel hodit na 13ky, protože na těch 17kách to fakt nebrzdilo...



Včera byla ještě krásná :)


Obrázok



Dneska už tak krásná není :?:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok



Ale zase má perfektní zrychlení a krásně to hrabe :twisted :lol :lol
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:52 pm

22.6. 2010

Ježíšek chodí i v červnu :o)




Ještě si k tomu musím pořídit lepší repráky :lol

Obrázok



Něco od Idaha [člen 323f.cz] :)

Obrázok



A tady vše po kupě :o)

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:55 pm

26.6. 2010

Dneska proběhla výměna PZ ložiska a lanek ruční brzdy...
Auto jsem postavil doma do garáže a pustil jsem se do výměny ložiska... jenže ten kkt, co to měl přede mnou, tu matku na dvou místech úplně rozklepal, takže jsem dal bráchovi šroubováky a on to oddělával... když už to bylo, tak jsem to chtěl odmontovat.... kua, v jednu chvíli jsem si myslel, že tam je levý závit... ale když jsem se kouknul na tu novou matku, tak jsem se ujistil v tom, že tam je pravý závit.... takže jsem vzal kladivo a bušil jsem do té páky... ale ani prd. Nastříkal jsem to celé WDčkem, ale ani to nepomohlo... tak mi brácha donesl dvoukilové kladivo :lol Ten ořech jsme nasadili na klíč na kola (mám takový ten kříž), nasadili jsme to na tu matku, z druhé strany jsme to podepřeli, ať to je v rovině, brácha to přidržel a já jsem do toho třísknul tím kladivem... a furt nic... a jelikož jsme doma neměli žádnou trubku a už jsme se s tím srali dvě hodiny, tak jsem řekl, že zajedeme za bratrancem a tam to zkusíme...
Tak jsem tam dojeli a on to nadstavil trubkou, co má k hydraulickému heveru... ta se mu samozřejmě ohnula :lol
Tak jsme na to vzali asi 120cm dlouhou lešeňovku, nasadili jsme to na to a on na to skočil a matka se konečně pohla :lol
A zbytek už byl v pohodě :)

Je to focené telefonem, takže kvalita nic moc :?:

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 2:20 pm

A výměna lanek byla v pohodě.... akorát ty lanka jsou u ručky nad (nebo pod - podle toho, jak se na to díváte) krycím pechem, co je nad středovým tlumičem výfuku.... ale abych se dostal k tomu poslednímu šroubu, co drží ten plech, tak bych musel shodit celý výfuk... a to se mi nechtělo, tak jsem ten konec plechu ustřihl... stejně byl totálně zrezlý :lol Dvakrát mi kus rezavého plechu spadl do oka... no, nic příjemného to nebylo...
Jinak žádný jiný problém tam nebyl... dokonce jsem ukroutil jenom jeden šroub :lol Staré lanka šly pryč dobře, ale ty nové už se tam dávaly hůř... ale brácha to zvládl...

Staré a nové lanko :o)

Obrázok



Malinká dírka a já pod autem :lol

Obrázok



Hehe :lol

Obrázok

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 2:21 pm

2.7. 2010

Dneska jsem si koupil lepší kabel k reprákům... 20 metrů by mohlo stačit :lol :lol :lol

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 2:27 pm

3.7. 2010

Od 10ti ráno jsme s bráchou pracovali na autě... nejprve jsme museli vytunit zadní plato a pak jsme tam dali ten nový zesilovač... na přední repro jsem dal ten malinký, který jsem měl předtím v platě... pak jsme ještě trochu doladili zadní brzdy (samostavy jsou KO, takže si musím sehnat nové)... pak jsme se vrhli na interier... brácha mi tam povysával a začal mi čistit stropní tapec... já jsem mezi tím umyl auto z venku.

A zjistil jsem, že mi nějaký dobrák nacouval tažným do čumáku a ohnul mi SPZku... Mám podezření na našeho nového souseda, který má Peugeota 406 s tažným... nikdo jiný tady tažné nemá a v Ostravě mi tam nemají jak nacouvat, protože tam parkujeme vedle sebe...





Zadniplatotjuninkp*čo :lol Bude nové, ale zatím nemám zbytečné peníze navíc, takže dokud to půjde, tak to vždycky nějak zbastlím...

Uřízl jsem to přesně! :D
Nechtělo se mi to řezat pilou, tak jsem to fiknul flexou :lol

Obrázok


Mám to trochu blbě nakreslené, ale pak jsem to ještě trochu upravil :D

Obrázok



Už je to "vyflexované" :D :D

Obrázok


No není to pěkné?? :D

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Hotovo :o)

Obrázok

Obrázok




Najdi 10 rozdílů :lol

Obrázok

Obrázok

Obrázok

:D :D

Obrázok


Ty "ovály" zatím zapojené nemám (chyběli mi dva cinche)...

Obrázok

Obrázok

Zatím jsem s hudbou spokojený.... basák krásně buší a teď mi rádio při hlasitosti 10 hraje stejně, jako předtím při 30ti.



Vyměnil jsem i to rozbité světlo... akorát ještě budu muset vyčistit tu zpátečku a budu muset sehnat nějaký pěkný finisher.

Obrázok



A tahle u mě vypadá strop... njn, auto po kuřákovi :?:

Obrázok

Obrázok



Moc dobré sedačky

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 2:29 pm

5.7. 2010

Dneska jsme konečně začali pracovat na zadním nárazníku :)
Ti šmejdi slovenští mi poslali podspoiler na BAčko, takže to vůbec nesedělo... tak jsme to rozřezali a budeme si muset hrát s laminátem (to nás čeká zítra)...
Ten prostředek asi ještě trochu upravíme... [nakonec jsme ho vůbec nepoužili]


Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Den před tím jsem byl 11 hodin u vody a spálil jsem se jak hovado... a jak jsme řezali ten podspoiler, tak to píchalo jak hovado... tak jsem si sundal tričko, umyl jsem se a pak jsem si radši oblíkl pláštěnku :lol

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 2:31 pm

6.7. 2010

Takže jsme ten střed nakonec vůbec nepoužili... bylo by s tím moc práce...
Takhle to vypadalo.... teď už je na tom jedna vrstva tkaniny a pryskyřice... ještě to dvakrát přetřeme pryskyřicí a pak tam půjde ještě jedna vrstva tkaniny a tři vrstvy pryskyřice a pak další tkanina, ať je to pevné :) Už se to pomalu rýsuje a vypadá to dobře :o) Akorát nevím, jaké díry tam mám vyřezat... jestli jenom přesně na koncovky výfuku nebo i nějakou doprostřed...
Ten papír pak odděláme...


Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 2:32 pm

To je zatím vše... :)
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Pia Júl 16, 2010 9:04 am

Před chvilkou mi přišly nové prahy :) :)

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Uto Júl 20, 2010 1:11 pm

Už to zase bude brzdit :o)

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 22, 2010 9:52 pm

Dneska ráno mi přišel nový výfuk (objednal jsem ho včera ve 14 hodin)...

Obrázok




A taky těsnění a šrouby s matkama

Obrázok





A nějaký tmel od BOSALu

Obrázok





A už je i na autě...

Dělal jsem to u taťky v práci na nájezdu, kde umývají kamiony. Ale byla to k*revská práce. Ten chuj, co to měl přede mnou, tam ty matky na přírubě mezi katem a středem přivařil... Takže jsem vzal flexu a musel jsem ten výfuk odřezat... to nebyl problém.
Pak jsem odřezal obě matky, ale na té jedné byl pořád svar, takže jsem to musel rozříznout mezi těmi přírubami (přes to těsnění) a nakonec jsem to vypáčil šroubovákem... Takže jeden šroub jsem měl skoro celý a druhý byl zároveň s přírubou... tak jsem si vzal čtyřku vrták a začal jsem vrtat... ale ani prd... Ty šrouby byly pořádně zakalené... ten vrták prostě neudělal ani důlek (a to byl nový)... tak jsem chvilku přemýšlel a nakonec jsem zašel do dílny za chlapama, jestli nemají autogen, abych mohl ten šroub vypálit... Na to mi řekli, že by to bylo moc nebezpečné, protože všechno kolem je hořlavé... tak mi ten jejich šéf dal vrták, se kterým prý provrtali i listovou pružinu... prý "jak moc přitlačíš, tak moc to vrtá" :lol
Tak jsem to zkusil a skoro nic to nedělalo... ale po kousíčkách se to dostávalo dovnitř... nakonec se to teda podařilo odvrtat... ale vrtačka byla tak horká, že se už skoro nedala držet...
A ten druhý šroub chtěli vykroutit ven... tak ho chytli kleštěma a pomalu ho točili ven... ale pak strhli závit v přírubě, takže to stejně museli odřezat (jeden chlapík už šel domů, takže nám nepůjčil plyn... jinak by to bylo venku okamžitě). Ten mladší dostal nápad, že ten zbytek šroubu vyklepneme kladivem... tak do toho bušil, ale nic to nedělalo... Akorát mi ohnul tu přírubu :?: Takže se to nakonec taky muselo odvrtat...
Pak už šli domů a já jsem to ještě trochu zabrousil flexou a narovnal jsem tu přírubu... bušil jsem do toho kladivem a z něho mi začal vyskakovat klínek... tak jsem to kladivo postavil na zem a plocháčem, který se tam válel, jsem zatloukal ten klínek... a najednou se to kladívko rozpadlo :lol Tak jsem tu přírubu musel dorovnat dvoukilovým kladivem, které pořád vozím v kufru.
Jenže jak jsem tu přírubu brousil, tak jsem jednou zajel trochu více do toho masa a tam to netěsnilo... tak jsem kolem celého toho těsnění nacpal ten tmel od BOSALu a pak sem tam znovu nasadil ten střední díl výfuku, dotáhnul jsem to a už to nefučelo.
Ale pak nasadit ten poslední díl výfuku.... kua, ti Poláci by to mohli dělat pořádně :roll: vůbec to nesedělo, takže mám ten konec zavěšený jenom na jedné gumě a ta je ještě natáhnutá jak sfiň... zítra to aspoň přidrátuju, jinak mi to bude bouchat do nápravy...
Pro jistotu jsem obě příruby ještě napatlal tím tmelem, kdyby to náhodou někde chtělo fučet...




Jeden chlapík se tam bavil s taťkou a jak se podíval na ten práh, tak říkal: "To ti to vyhryznul nějaký medvěd, ne??" :D

Obrázok




Obrázok




Obrázok




Obrázok




Byla tam dírka

Obrázok




:D

Obrázok




Už je to ufiknuté :D

Obrázok

Obrázok




Tímhle to nešlo

Obrázok




Huráááá :D

Obrázok




A už je tam :D

Obrázok

Obrázok




Takhle blbě to je

Obrázok

Obrázok





Prosím o minutu ticha :buuu:

Obrázok



Takhle to řvalo bez tlumičů... ve skutečnosti to mělo ještě lepší zvuk... ten foťák to ale nějak nezvládl...
http://www.youtube.com/watch?v=xDclD7cWu9s

Ještě mi to ale fučí někde u svodů. Na tom videu to jde vidět...
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Str Mar 30, 2011 9:01 pm

27.7. 2010

Nějaké foto z výměny prahů :)


Obrázok




Sypalo se to jak cukr :( :( :(

Obrázok

Obrázok

Obrázok



Díra skrz :(

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Str Mar 30, 2011 9:04 pm

29.7. 2010

Altán už stojí :-D Ještě by to chtělo nějakou modelku :lol

Obrázok

Obrázok



Sám hlavní mechanik :lol

Obrázok


Další foto :)

Obrázok


Obrázok



:-D

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť