Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Hudba do M6

Elektrika, Audio a veci s tým súvisiace - návody a vyriešené veci.

Moderátor: George

Hudba do M6

Poslaťod lukasvrabcak » Pon Jún 21, 2010 9:18 pm

zdravas...nasiel by sa tu nejaky dobry clovek co by mal cas,chut do pisania a mal znalost v robeni hudby do auta? takze som uplny amater co sa tyka auta a audia,no chcel by som si spravit,alebo nechat si spravit hudbu do auta....mam mazdu 6 pred f/L a niesu tam reproduktory booose ako som sa docital v clankoch,su tam len nejake obycajne.....dokonca tam je len radio a prehravac na kazety.....zatial som pocuval hudbu cez transmiter,ale objednal som si Xcarlink a mal by do konca mesiaca byt tu.....vedel by mi niekto poradit co mam robit aby mi hralo v aute trosku lepsie.....mal by som vymenit tie reproduktory za nejake lepsie? alebo co vlastne vsetko potrebujem na dobru hudbu....ma to nejaky vyznam davat si dalsie 2 repro na plato do kufra?pomoze to? chcel by som do toho investovat cca 500 eur....je to dost?......predtym som mal 626 gf....mal som v kufri taku biedny subwofer kupeny z polska a taky lacny maly zosilovac,ktory som napajal sam.....a vobec to nefungovalo ako malo....ten subwofer bzucal a ked som pridal plyn tak som to pocul zo zadu taky cudny zvuk.....a nemem ani sajnu co to je VYHYBKA :nene

nasiel by sa niekto kto by mi poradil ,alebo napisal nejaky sposob ako nato (ale lepsie by bolo keby mi to rozpisal ako nejakemu :crazy ) som fakt mimo:)

popripade aj spravil....na vychode slovenska......
lukasvrabcak
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pia Máj 14, 2010 11:53 am
Bydlisko: Prešov
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod takart » Štv Júl 22, 2010 8:29 pm

daj si do vyhľadávača názov "otrasná hudba"
tak som nazval temu pred casom kde sa vsetko na co sa pýtas rozoberalo
ja som to riesil kupou xcarlinku a vymenou prednych reprákov (skutočne su veeelmi slabe)
cele ma to vyslo cca 300 € a dal som to robit do firmy na autoaudio
xcarlink - cca 100 €
repraky Hertz - 90 €
vytlmenie prednych dverí - 40 €
práca - 70 €

rozdiel je neporovnatelny :shock
M6, 2005, diesel, 100kw, wagon, pred FL
takart
Prispievateľ
 
Príspevky: 168
Registrovaný: Štv Máj 21, 2009 9:05 am

Späť na Elektrika, Audio

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť