Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

KARBURAToR - 323F BG - moooc fotek :D

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: KARBURAToR - 323F BG

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:19 pm

12.2. 2010

Koupil jsem z Hadexu pár chrastítek za směšné ceny :lol :lol

100mm, 20W RMS => 214 Kč
Obrázok

130mm, 20W RMS => 177 Kč
Obrázok

165mm + výšky + výhybky, 60WRMS => 290 Kč
Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:21 pm

26.2. 2010

Dneska jsem udělal malý performance tuning :lol :lol :lol

Obrázok

Obrázok



Pro rýpaly: Levou a pravou stranu jsem neřešil, protože se ty kola stejně potom otočí každé jinak... a taky budu moct hodit ty pokličky na kterékoliv kolo a nebudu muset řešit, jestli náhodou nemám levou a pravou na jedné straně :lol
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:22 pm

26.2. 2010

V neděli jsem zjistil, že má Micinka bebí....

Obrázok

Obrázok


Tak jsem si od Idaha [člen 323f.cz] objednal nové tyčky... dneska jsem si je vyzvedl :)

Obrázok


Zítra se je pokusím vyměnit :lol
Naposledy upravil KARBURAToR dňa Štv Júl 15, 2010 2:50 pm, celkovo upravené 1
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:23 pm

28.2. 2010

Taaak, tyčky vyměněny :o) Doufám, že jsem to neutáhl moc :lol

Obrázok


Takhle dopadl můj spoiler, když jsem se nedávno snažil vyjet z hromady něhu :?:

Obrázok

Obrázok



Po chvilce hledání jsme s bratrancem našli perfektní místo pro výhybky :o)

Obrázok



Výšky na svém místě :o)

Obrázok

Obrázok





Když se to s*re, tak se to k*rva s*re všechno naráz... Zadní polovina pravého prahu je úplně KO.

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:26 pm

3.4. 2010

Tak jsem to nevydržel a přezul jsem už teď :o)
Vypadá trochu nakopnutě, ale spoilery to spraví :lol


Obrázok

Obrázok

Obrázok





Někde po cestě jsem ztratil brzdové kotouče :lol :lol Ale já je nepotřebuju :lol

Obrázok
Naposledy upravil KARBURAToR dňa Štv Júl 15, 2010 2:55 pm, celkovo upravené 2
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:27 pm

4.4. 2010

Taaak, tady jsou nějaké fotky...

Vilém dobyvatel :lol

Obrázok



Dva sexy zadečky :)

Obrázok



Obrázok



Dva žabáci :lol

Obrázok



Obrázok



Obrázok



Obrázok



Obrázok



Obrázok



Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:29 pm

23.4. 2010

Pár fotek z dnešního zahýbání lemů :)

Tomu se říká RESPECT :lol :lol :lol
Obrázok


Micinka je chameleon :lol
Obrázok


Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:31 pm

29.5. 2010

Taaak, dneska mi přišla MiniDV MD80 kamera z Aukra... stálo mě to 490 Kč
Kameru jsem pomocí oboustranné lepící pásky přilepil na čelní sklo za zrcátko (nebo před... podle toho, jak se to vezme :lol) vzhůru nohama, takže to video pak musím v softu otočit... ale zatím jsem spokojený :)
Kvalita videa je lepší, to youtube to nějak k*rví :?:
Akorát mě sere, že ten čas není "vypálený" v tom videu, takže když to tím softem otočím, tak ten čas se taky neotočí :?: Ale to je jen malinká vada na kráse...

http://www.youtube.com/watch?v=gtqeebecKlM

Akorát to musím ještě trochu upravit, protože to moc natáčí pravou stranu...

BTW, hned na začátku mě málem sejmulo to Báwo... jel tam jak hovado

Takhle mám uchycenou kameru MiniDV MD80...
Sry za tu kvalitu, ale ten telefon furt ostřil na to chrastí vzadu :?:

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Mám tam 4GB kartu... 4 minuty videa mají cca 330MB, takže 4GB karta je minimum...
Ano, je z plastu, ale je dobře vyrobená... všechny plasty krásně lícují...
Byl k tomu jeden klip na oblečení, další magnetický, který se musí spojit s tím na oblečení, a pak jeden na přišroubování (nebo taky na přilepení)... pak tu taky je šňůrka na krk, nabíječka + redukce na naše zásuvky, miniUSB kabel, miniCD s ovladačem (ten je na hovno, ale dá se stáhnout z netu jiný ovladač, který funguje) a návod v češtině.
Tady jsou nějaké fotky http://img408.imageshack.us/gal.php?g=dsc0102p.jpg
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:37 pm

29.5. 2010

Rozpadl se mi výfuk... příruba mezi středovým a koncovým tlumičem je KO....
Dneska jsem ujel asi 90 km a ještě to trochu povolilo, takže ten zvuk je fakt libový :o) Když to nastartuju, tak to krásně bublá, při rozjezdu to syčí a když to vytočím až do omezovače, tak to začne rezonovat a to je fakt krásný zvuk :lol Akorát to dost nepříjemně hučí při 2000 ot/min :?:
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:38 pm

4.6. 2010

Dneska jsme s bráchou natírali přední podběhy, tak jsem rovnou vzal i třmeny... taky mi dneska hořely bubny a přestalo mi to brzdit, takže se na to zítra kouknu a jestli zbude čas, tak natřu i ty bubny a zadní podběhy...

Obrázok

Obrázok



5.6. 2010

Takže problém s brzdama je skoro vyřešen :) Dotáhli jsme matku u ruční brzdy (otočila se asi o 100° a už to dál nešlo) a už to trochu začalo brzdit... Když jsem zatáhl ručku na druhý zub a šlápl na brzdu, tak to krásně kvičelo :lol Takže musím koupit nové lanko, odvzdušňováky a brzdovku...
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:41 pm

6.6. 2010

Tak jsem ty bubny shodil a samostavy (teda pokud to jsou samostavy - modrá šipka) jsem dal úplně na minimum, protože jsem pak neuměl nasadit zpět ten buben... jak jsem ten buben nasadil, tak jsem několikrát šlápl na brzdu a zatahal za ruční brzdu... ale problém je, že mi pořád brzdí pravé zadní kolo... u toho jsem vytáhl ven ty čelisti a pak jsem to zase vrátil zpět... taky jsem si všiml, že na tom válečku mám ulomenou jednu tu "pacičku" a kvůli toho to jednu čelist tlačilo ven z toho bubnu (červené šipky)... tak jsem to zatím jenom otočil (na fotce už je to otočené), než si seženu nový ten váleček...


Obrázok


Akorát nevím, co mám udělat s tím samovolným brzděním :?: Hans [člen 323f.cz] mi na FB psal, že to mám znovu rozebrat a promazat a vyměnit ty pružinky a prachovky... takže bych potřeboval vědět, co všechno mám koupit http://www.autodily-dnd.cz/mazda/323-f- ... -c1160420/
Akorát nevím, jestli mám rozebrat tu stranu, která brzdí nebo tu, která nebrzdí...

Potřebuju taky odvzdušňováky, ale nevím, které tam patří (v tom eshopu jsou dva druhy)... potřebuju je na přední i zadní nápravu...

[už je to vyřešeno]
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:43 pm

6.6. 2010

Jak už jsem několikrát psal: Když se to sere, tak se to kur*a sere :?:
Tak abych to sečetl: Prahy v p*či, PZ ložisko hučí jak hovado, buď to nebrzdí nebo zase pořád brzdí PZ kolo, mám děravý výfuk, teče mi LZ tlumič a pružiny už to mají asi taky za sebou, no a chtělo by to taky udělat rozvody... já se z toho kur*a poseru :zlost :zlost :zlost
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:44 pm

11.6. 2010

Tak mám doma nové čelisti (Ferodo Premier) a sadu příslušenství (ATE) :o)
Zítra to vyměním :)


Obrázok

Obrázok

Obrázok
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:46 pm

12.6. 2010

Dneska jsem se vrhnul na ty brzdy a výfuk...



Takhle vypadala ta příruba :lol

Obrázok

Obrázok




Pomocník

Obrázok




Na co přírubu, když stačí trubka?? :lol

Obrázok

Obrázok

Obrázok




Zkoušeli jsme to takhle... bylo to na prd...

Obrázok


Takže jsem od 19ti hodin do 22 hodin v garáži svařoval ten výfuk... twl, to byl mazec... začalo chcát, takže jsme s tím museli do garáže... a pak jsem vařil z boku, z vrchu no a nakonec jsem si musel lehnout pod to auto, abych to svařil i z druhé strany... celkem mazec, svařovat tak blízko nádrže. Pro jistotu jsem si tam dal hrubý karton, ať to neprská rovnou na tu nádrž.... měl jsem koženou bundu, takže se to nepropálilo... ale kolem krku jsem měl namotaný hadr a ten několikrát hořel :lol Mám to z 99% zavařené, akorát na jedno místo jsem se neuměl dostat, tak to budu muset zatmelit...
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod KARBURAToR » Štv Júl 15, 2010 1:47 pm

Bubínek :o)

Obrázok



Aby se neřeklo, že nic nedělám :lol

Obrázok


Hotovo :o)

Obrázok


Obrázok


Ale je mi to k prdu, že mám nové čelisti... jak jsem teď svařoval ten výfuk, tak jsem musel shodit PZ kolo... a jak jsem zatáhl za ruční brzdu, tak to v tom ruplo a nejspíš se mi přetrhlo to lanko :?:
Takže to zase nebrzdí :?:


A taky jsem si přivařil ten PP blatník, u kterého mi uhnily úchyty....
KARBURAToR
Pisateľ
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Štv Júl 08, 2010 7:07 pm
Bydlisko: Opava PA-NE, Ostrava NE-PA, Česká republika
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť