Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pocit zmeny v servisoch

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Pocit zmeny v servisoch

Poslaťod ursus » Pia Jún 18, 2010 10:46 am

Neviem, ci to niekto postrehol, ale zda sa mi, ze v Mazde zacali zmeny. Pred par dnami mi bol doruceny list s pripomienkou na garancnu prehliadku (minuly rok o mna ani nezakopli), neskor mi bolo zavolane a ponuknute, aby som vyuzil uz obnoveny servis s novymi ludmi a s novym pristupom k zakaznikovi (jedna sa o Automarket s.r.o. Zilina). Som z toho prijemne prekvapeny. No zatial nadalej zostavam verny servisu v Puchove.
Obrázok užívateľa
ursus
Prispievateľ
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Pia Jún 12, 2009 6:02 pm
Bydlisko: ZA

Poslaťod Kris » Pia Jún 18, 2010 1:56 pm

Nie v zlom ,ale to je jedna s.r.o.-cka..nie mazda ako skupina..alebo sa mylim? :o:
Samozrejme take spravy mozeme len privitat.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Sob Jún 19, 2010 4:10 pm

Hej kazdy servis Mazdy je len firma, ktora ma licenciu na prevadzkovanie Mazda servisu. Ak chce ktokolvek, moze ju mat, musi splnit podmienky Mazdy (a ze ich nie je malo). DOkonca viem, ze Mazda import by privital v BA konkurenciu k AutoPalace...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod josephko » Ned Jún 20, 2010 10:17 pm

Ešte pred rokom som mal Toyotu Corollu a chodil som s ňou do značkového servisu. A mám taký dojem, ako keby oproti Mazde hrali úplne inú ligu (samozrejme lepšiu). Krásne prehľady, čo kto kedy v servise robí, voľne prístupné katalógy servisných prehliadok (na každý model zvlášť vrátane motorových variantov a najazdených kilometrov) vyčíslené presne na centy, podstatne väčšie priestory. V Mazde som bol párkrát zatiaľ len na návšteve, ale o mesiac sa chystám na servisnú prehliadku - tak som zvedavý.
josephko
Prispievateľ
 
Príspevky: 154
Registrovaný: Pon Nov 09, 2009 11:40 pm

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť