Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AP Bratislava

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod bibop » Str Sep 21, 2005 5:02 pm

:!!: Ja mam taky jednu velmi milou zkusenost s AP Bratislava..

Koupila jsem tam pred 2ma lety M2ku a od zacatku mi nesla klima... byla jsem tam jednou a rekli mi, ze sem nekde vzala spodek a vytrhla kable...(to sem si rekla... nevim, ale nejezdila jsem tim autem jen ja, tak muuuze bejt...) a pekne jsem zacalovala za opravu...

Jenze pak jsem tam byla asi za 2 tydny zas... zase nefungovala!!!... opakovalo se totez...pry sem to tam zas vytrhla..pche...

Ale nastesti pro me, jsem nekolik dni po oprave potkala cloveka (z AP Bratislava) ktery mi rekl, ze zna moje auticko :-) a tak jsme si i pokecali samozrejme... a copak mi ten dobracek nerekl?!
Ze Prahy prisel do AP Bratislava pripis, ze se maji prekablovavat klimatizace!!!! ze jsou kratky kably, ktere se pri jizde vytrhavaj!!!

Tak jsem tam sla uz s touto informaci, ze se maj prekablovavat a technik hned, ze ano, za uz o tom vi a bla bla bla...
Myslite si, ze se k tomu priznali a ze mi vratili penize, ktere jsem tam nechala za opravu?! ha ha ha..

Pripadala jsem si jako debil, ktery tam chodi jak na klavir...
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Str Sep 21, 2005 5:08 pm

...nebo...

pri zavirani oken (elektrika) se najednou seklo a zase se otevrelo... proste se nedalo zavrit...

tak jsem sla do servisu AP Bratislava a rikam ze co mam za problem... kouka na me jak na lhare a po zazitcich s klimou jak na pravou blondinu...
veme to do servisu a vrati mi to... samozrejme s tim nic neudelali...

Takze se tam vypravuji zas... a on na me, ze ano, zna tenhle problem, ale jen u M6tek... a ze u M2ky to jeste neslysel...jenze zapomel, ze mam jednu z prvnich M2 na Slovensku a tudiz budu nejspis asi jedna z prvnich komu se budou dit takoveto veci...

Tvrdil ze prisel pripis jen na M6tky ze se maj menit nejaky veci v tom moturku na okna, ze sou tam umelohmotne kolecka, ktera se k sobe lepej a pak delaj takovy veci...

Chapete? jako ze me to snad nemuze opravit bez toho pripisu z Mazdy!!! ...
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Štv Sep 22, 2005 5:09 pm

Krenštík píše:ten sroubek se tam nekdy nedava protoze ten kotouc dotahnes kolem a ten sroubek tam v tu chvili nema zadnou fci. taky jsem je ted na GD nemel.


No, je tam na to, ze kdyz das dolu trmen, kotouc ti nerozcisne nohu. Asi tak.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Krenštík » Štv Sep 22, 2005 5:39 pm

Doktore, jsi moc velky detajlista 8)
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod majki » Štv Sep 22, 2005 6:04 pm

Doktor píše:
Krenštík píše:ten sroubek se tam nekdy nedava protoze ten kotouc dotahnes kolem a ten sroubek tam v tu chvili nema zadnou fci. taky jsem je ted na GD nemel.


No, je tam na to, ze kdyz das dolu trmen, kotouc ti nerozcisne nohu. Asi tak.

Me bylo receno, ze tam je na vyvazeni :neverim
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Štv Sep 22, 2005 6:05 pm

Krenštík píše:Doktore, jsi moc velky detajlista 8)


No jo, ale z principu by me stvalo, ze to tam neni, kdyz vim, ze to tam bylo, no. :?:
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 22, 2005 6:37 pm

Doktor píše:
Krenštík píše:Doktore, jsi moc velky detajlista 8)


No jo, ale z principu by me stvalo, ze to tam neni, kdyz vim, ze to tam bylo, no. :?:


Presne moja rec...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod T » Pia Sep 23, 2005 11:22 am

TomAnt píše:
Doktor píše:
Krenštík píše:Doktore, jsi moc velky detajlista 8)


No jo, ale z principu by me stvalo, ze to tam neni, kdyz vim, ze to tam bylo, no. :?:


Presne moja rec...


To oni se ve fabrice asi moc nudej, tak tam vrtaj dirky a montujou sroubecky, ktery nemaj vubec zadnou funkci ani vyznam. :chi: :chacha
A pocitaj s tim, ze to u nas nasi experti :koule v servisu "opravi".

Dlouho jsem se uz tam pekne nezasmal!!! :chi:
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod bibop » Štv Sep 25, 2008 9:50 pm

Zdravim a jsem tu zas .. ze by s novou zkusenosti v AP Bratislava?

Tato story bude mit pokracovani, ktere v tuhle chvili netusim, jake je. :hmmhmm

Po dlouhe dobe, co jsem se snazila servisovat moje auto nekde jinde, nez uz v zmineme firme, jsem se rozhodla, ze jim prece jenom dam sanci. Pred rokem a pul mi typek naboural do predniho narazniku - zustala vyskocena prava strana a nesla nasadit. Pojistovna mi uznala opravu (narovnani takovych "kvacek" do kterych se uchytava ten predni naraznik - byli ohnute) a take lak. Dala jsem si to opravit. Jenze stejne to tam moc dobre nedrzelo. Po roce do me naboural dalsi "dobrak" a ja sla na obhlidku. Po pulhodinovem dohadovani s technikem, jsem si vydupala vymenu a lak. Ten naraznik jsem zkousela nekolikrat v servisu na vlastni naklady nahodit, ale ten plast uz proste nedrzel tak ohnuty, aby udrzel ten naraznik.
Dala jsem teda znovu sanci AP BRATISLAVA. Naraznik mi vratili nahodeny a nalakovany. Sice netusim, proc tam muselo moje auto byt 2 dny, kdyz uz predtim mi tam menili naraznik asi 2x a vzdy to udelali doobeda cele!
Ale auva :twist: - po mesici mi naraznik zase vyskocil! Mam podezreni, ze to nejak zkouseli opravit a nechali mi ten stary a pouze dali novy lak. Samozrejme si uctovali novy narazmik. Zitra tam dojdu a pozeptam se na to. Pokud mi to neopravi, tak, ze mi uz nevyskoci, davam podnet na pojistovnu. At si to vyridej s nima oni. Moje auto dam k dispozici.

Takze jsem sama zvedava. Drzte palce. :palec
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod selo84 » Str Sep 16, 2009 9:07 pm

No to sa mi snad sniva, mam pocit ze ani tu nie su pre nas ale mi pre nich, ved predsa z nas ziju, neuveritelneeeeeeee!!!!!!
selo84
Opytovateľ
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Ned Nov 16, 2008 11:36 pm

Poslaťod Trevize » Sob Nov 21, 2009 9:32 pm

AP Vajnorska - Nedoporucujem!
M6 skapinala na volnobehu. Na moju trufalu radu (s poznatkami z fora) ci to nemoze byt scv ventil mi bolo povedane aby som neveril vsetkemu co sa pise na nete. Ak je nieco zle, diagnostika to ukaze. Samozrejme uz 2. krat ked som tam nechal auto (1. krat to bolo pred cca 3 mesiacmi)...zavada sa neprejavila. Aspon mi to bolo povedane. Napriek tomu, 2x som si musel zaplatit diagnostiku. Zaujimavy moment nastal, ked som si chcel od nich vziat auto...nastartoval som, otacky padli a skapal motor. idem znova za technikom nech to teraz napoji na kabel, ze teraz sa zavada prejavuje. Vobec sa mu k autu nechcelo ist, ale na moje naliehanie vysiel von. Ked som mu to predviedol, zavolal chlapcov z garaze (davali si riadne nacas). Obaja len sucho skonstatovali, ze diagnostika ajtak nic neukaze....Jedine co pre mna mozu urobit, ze mi doporucia iny servis...a odpochodovali do garaze.
V AP sa hraju na hluchych a slepych...ako tak citam, skoro kazda M6, 2004, 100 kW mala problemy s tym ventilom, ale oni sa s tym este nestretli.
Trevize
Opytovateľ
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 24, 2008 11:16 am

Poslaťod martinger » Uto Feb 02, 2010 11:53 am

Dnes som volal do AP na Panonskej v Blave a hodinova robota vyse 33 eur, diagnostika viac ako 33 eur, 1ks cievky na mazdu 323 BJ 1.6i stoji 163 EUR !!!!!!! To snad nemyslia vazne psychopati. Inde kupim cievku do 50 eur a v mazde 163 + robota. A kvoli diagnostike mi mily pan oznamil ze auto tam budu mat cely den, mozno aj 2 dni !!! A to som chcel len nacitat chyby z riadiacej jednotky, nie diagnostiku a uz vobec nie opravu u nich. Cosi mi tam trepal o vymene naplni atd atd aby mohli spravit diagnostiku a neviem co vsetko. Predpokladam ze si potom zauctuju 3 hodiny prace na tej diagnostike. Jedine co chcem aby strcili kabel na tom ich mega uzasnom stroji a povedali mi kody chyb co to hlasi. Zvysok si zariadim sam. Nuz idem hladat normalny servis, tam by som asi nechal 15 tisic za podozrenie na vadnu cievku.
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Rainbow » Uto Feb 02, 2010 12:02 pm

Skus na Vajnorsku zavolat.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod martinger » Uto Feb 02, 2010 1:16 pm

podla teba to tam bude lacnejsie ked ich ma rovnaky majitel ??
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Rainbow » Uto Feb 02, 2010 1:19 pm

Suciastky budu mat rovnake ceny, ale mozno budu robit len to, co povies.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť