Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Servis AP Bratislava

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Servis AP Bratislava

Poslaťod Mr.Sullivan » Uto Nov 11, 2008 9:17 pm

Asi ma j... rovno na mieste....dnes klasicky Bratislava,novy most,predo mnou cervene polo prudko brzdi,ja to vidim,brzdim aj ja,ABS zapracovalo a uz som si vydychol,ked pride naraz zozadu...taze zase ja,mna asi MAZDA-GOD nema rad :ko zadny naraznik mierne preliaceny na jednej strane a poskrabany,na policiu sme cakali hodinu a pol a po dalsom telefonate nam oznamili,ze nic nemaju nahlasene(po tom,co sme volali ja,priatelka a aj vinnik... :potichu )Je to viac menej len poskrabany plech takze sme si vymenili vsetky udaje,vyplnili formular a rozisli sa,zajtra ma caka cesta do AP alebo po telefonate do DS,ze vraj su dobri,a zase kolotoc s poistovnou....a to som sa tak tesil na vecernu sprchu a spanok po tazkom dni :buuu: .
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod marclucpicard » Pia Nov 28, 2008 12:33 am

Tak aj ja sa musim trochu postazovat. Po strete s chodcom pred viac ako troma mesiacmi som mal zlomene spatne zrkadlo a trochu preliacene dvere pod nim na pravej strane. Prichytene to bolo uz doteraz rychloviazacou paskou. Lenze nebol som si isty ci a kolko to vydrzi pri vyssich rychlostiach tak som sa predsa len rozhodol riesit opravu cez poistovnu a dal som to opravit v AP na Panonskej, kedze klampiarske prace ako vsetcoi dobre viete na Vajnorskej nerobia. Mam v AP sice znameho (je to matkin byvaly kolega) ale aj tak sa im podarilo nasledovne: zrkadlo som u nich objednaval este na konci oktobra kedze ma nenapadlo rovno objednat aj auto na opravu co som urobil nasledne ked mi bolo povedane, ze uz maju zrkadlo na sklade. Tak som sa objednal a 24.11. som im to tam priviezol. Dnes mi znamy vola a hovori, ze je to hotove ale je tam maly "problem". Nepasoval povodny kryt zrkadla :hummer (kedze mu nic nebolo tak novy som neobjednaval v domneni, ze nebude problem) na nove zrkadlo. A to to pritom objednavali rovno z pocitaca presne na moj model :nevim lenze zda sa, ze zrkadlo medzicasom modifikovali a zrejme uz pouzivaju to co upravili na model 2005 teda po F/L. Takze nastal problem kedze som to chcel cez kryci list lenze oni to nevedia vyfakturovat dopredu ale az ked bude kryt z centralneho skladu co bude asi takto o tyzden. Lenze ja som auto potreboval takze jedina moznost bola zlozit zalohu vo vyske opravy. Kedze za zrkadlo som zlozil 3000Sk ked som ho objednaval dnes som dolozil dalsich 12tis (vsetko pozicane tolko na konci mesiaca na ucte zvycajne nemam :o) ) aby som mal auto. Obzrel som si to vyzeralo to fajn povedal mi, ze ked pride kryt tak mi zavola a jeho nasadnie bude len minutova zalezitost. A tak som nasadol a frcal domov. Ale prve co som spravil po nasadnuti zapol som si radio a hned sa mi zdalo ze hra nejako slabsie. Oni totiz debili zabudli zapnut reprak v pravych dverach ked to pripajali naspät!!!! :pif A dalsia vec, niekto najazdil v aute 60km a ja vobec netusim preco :hmm . Ked bude kryt musim sa ho opytat ako su taketo veci mozne a aby to dali do poriadku. No proste nie moc velka a zlozita oprava ale lapsusov az az. Neviem si vobec predstavit keby to bolo nieco dolezitejsie ako by to dopadlo :nevim Nabuduce radsej volim iny servis. Ved tito nevedia ani prekodovat dialkove ked som ich o to poziadal minuly rok po zakupeni auta. Som si myslel, ze to bude jednoducha zalezitost a po dni skumania mi oznamili ze to nevedia spravit!!!

P.S. Sorry, ze som sa tak rozpisal ale niekomu som to musel povedat :)
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod jegi » Pia Nov 28, 2008 12:52 am

Dobre, že si to napísal, hádam, sa Ti trošku ulavilo...
Som zvedavý, kto z nás si ešte riskne ten servis? To tam musí byť :kapka: Keby tak niekto z konatelov čítal tieto riadky...Ale to asi nehrozí...
Obrázok užívateľa
jegi
Prispievateľ
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 10:19 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Poslaťod jegi » Pia Nov 28, 2008 1:39 am

A vôbec, odreaguj sa, veď dnes máš: :birthday , všetko naj...
Obrázok užívateľa
jegi
Prispievateľ
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 10:19 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Poslaťod Mr.Sullivan » Pia Nov 28, 2008 8:09 am

Ako som pisal,ja som mal na svojej o 25km viac a neviem preco :ko Nikdy viac AP,beriem to osobne,hocikto len pomysli ze by tam chcel ist,spravim vsetko pre to aby radsej predal auto ako sa tam ukazat :crazy Nemohli by dostat z klubu BAN? :o)
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod Rainbow » Pia Nov 28, 2008 9:35 am

Idem tam buduci piatok kvoli emisiam. Tak som zvedavy, ako to zvladnu. Minule sviecky vymenit zvladli bez problemov ( :o) ), odvtedy som zatial nemal ziadny problem ani za vlhka (takze asi nasli a vymenili asi spravnu vec).

Ale na 180 tisicovu prehliadku by som asi mal ist inde...
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod marclucpicard » Pia Nov 28, 2008 10:30 am

jegi píše:A vôbec, odreaguj sa, veď dnes máš: :birthday , všetko naj...


Dakujem. :-) Potom dam este vediet ako to dopadlo s tymi najazdenymi kilometrami a odpojenym reprakom.
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Kubis » Pia Nov 28, 2008 11:57 am

To víš s těma kilometrama je to celkem jednoduchý, sem tam si potřebuje nějaky mechanik skočit pro svaču nebo něco vyřidit a naco by jezdil svojim autem když muže řict že to jede projed a v klidu si všechno poobjíždí autem zákazníka
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod leichnam » Pia Nov 28, 2008 12:07 pm

A v AP majú v obľube lámať konektory a vytahovať káble z bužírok, namiesto toho aby poodpájali pri oprave/výmene to čo treba :ko
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Mr.Sullivan » Pia Nov 28, 2008 1:22 pm

Ked si zoberes,co vsetko ti spravia po takej prehliadke,ved to je aj na trestne oznamenie...a kompetentnych to asi moc netankuje
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod Rainbow » Pia Dec 05, 2008 9:42 pm

Tak som tam bol dnes kvoli emisiam. Vysledok - deravy vyfuk (moze byt), tecie olej (viem) na rozvody (to som nevedel), diagnostika ukazuje chybu lambda sondy (to som uz zistil) a dalej, ze asi spaluje olej - nevieme, co s tym je, treba rozobrat motor, co budeme robit 3 dni po 8 hodin, to je len 20 litrov za robotu a este sa nic neopravilo. Aspon mi na rovinu odporucili ist inde :ho:

Mate nejake skusenosti s tymto http://autoservis.autocomp.sk/ ?
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod marclucpicard » Pon Dec 08, 2008 8:49 pm

Takze dnes som si konecne bol po chybajucu krytku spätneho zrkadla. Mali to uz v piatok ale az poobede a to uz v poistovni nepracuju aby vystavili kryci list :-( Po asi 15minutovych papierovackach v pokladni mi vratili zalohu 10tis kedze 5tis si odpocitali ako spoluucast. Reprak ako som sa dozvedel nebol odpojeny pretoze dvere, ani oblozenie pri striekani nikto nedaval dole :hmmhmm Lenze to je podla mna blbost pretoze jasne vidno, ze dvere boli zvesovane! Vyhovorili sa no to ze auto uz nie je v zaruke ma 5 rokov a kabel sa medzi dvermi a karoseriou moze po case zlomit!!!! No vacsiu hovadinu ako toto tvrdenie som v zivote nepocul :zlost :zlost :zlost Takze mohol som to dat opravit ale to by som musel zacvakat ich hodinovu sadzbu 1008Sk bez DPH :ko Trvalo by to tak 1-2 hodiny. Som sa na to vyprdol a dost rozcarovany po hodine a pol co sa tento problem riesil som sa rozhodol, ze radsej to dam do ruk nejakemu elektrikarovi ako diletantom z AP.
Reprak zatial funguje nakolko zalezi ako pohybete s prepojom v gumovom spoji medzi dverami a karoseriou.
Aby som len nenadaval - opravene dvere a zrkadlo vyzeruju super, zda sa ze aspon tam bola odvedena kvalitna praca, lak ked je novucicky je na nezaplatenie :palec
akurat to az tak neladi so zbytkom auta :hmmhmm ale staci par umyti v umyvarke a to sa zrovna :dobry
A este jedna vec ma tesi. Pred asi pol rokom som prave tieto prave dvere suchol o taku velmi nizku zabranu proti parkovaniu ktora mala tak 30cm na vysku takze aj tento skrabanec bol touto opravou odstraneny :jupi
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod marclucpicard » Pon Dec 08, 2008 8:56 pm

A som zabudol, ked som sa pytal ze preco a kto najazdil 60km tak mi len sucho potvrdil ze to bola skusobna jazda :zlost :hmm :zlost
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Mr.Sullivan » Pon Dec 08, 2008 8:59 pm

marclucpicard píše:A som zabudol, ked som sa pytal ze preco a kto najazdil 60km tak mi len sucho potvrdil ze to bola skusobna jazda :zlost :hmm :zlost


Ak by mi toto takto drzo povedal,asi ma uz beru odtial za napadnutie... :twist:
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 08, 2008 9:03 pm

Mal som moje Mazdy v AP BA x krat, ale je fakt, ze 60km skusobnu jazdu s nimi neurobili nikdy. Ani ked vymienali vodnu pumpu...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť