Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

osvetleni zamku dveri

Vizuálny tuning exteriéru...

Moderátor: George

Poslaťod runner » Pia Feb 18, 2005 10:05 am

No, abych mohl pustit/prepnout televizi, musim jit k ni a pak zase zpatky. Kdyz chci otevrit auto, tak jdu k nemu, otevru, ale duvod jit zas pryc vetsinou nemam. Takze to neni totez.
Krome toho osvetleni zamku je esteticky prvek, na dalkovym ovladani v lepsim pripade nic neni.
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod Pavel Rittich » Pia Feb 18, 2005 2:05 pm

Na starý majdě jsem DD měl, na téhle nemám a vůbec mi nezchází. Dveře stejně po odemknutí musím oteřít rukou. Za mrazu je růčo spolehlivější. To osvětlení by se mi líbilo. Co tam vlastně svítí, kroužek kolem zámku, nebo ta štěrbina?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Bootleg » Pia Feb 18, 2005 2:11 pm

Štrbina. Tak ma napadlo, zabudol som sem dať fotky.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod matey » Pia Feb 18, 2005 2:54 pm

Pavel Rittich píše: Za mrazu je růčo spolehlivější.
To byl snad jenom překlep, ne? Tys nikdy nezažil zamrzlej zámek? To je horší než zamrzlá puberta!! :o: Rád nahříváš klíčky sirkama, nebo jako Black nosíš pohotově rozmrazovač nízko u pasu? A když jdeš k autu s plnýma rukama - a nebo když taháš velkej náklad (já třeba hudební aparát) a musíš jít na šestkrát, komu by se chtělo neustále obíhat auto a trefovat se (třeba utahanej po koncertě a 300 km v půl čtvrtý ráno) do klíčový dírky? Ne ne, cvak - cvak, ať žije DO (teď ho na GV nemám a fakt mi chybí i když se na to zvaknout dá :o)
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod runner » Pia Feb 18, 2005 3:36 pm

Me nastesti jeste zamek nezamrzll, auto obihat nemusim a mimoto me bavi strkat to do dirky. :lol
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod Bootleg » Pia Feb 18, 2005 7:06 pm

Pre neveriacich.. :o) Zámok dverí na GE::

Obrázok Obrázok
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Pia Feb 18, 2005 7:11 pm

Steve píše:Pre neveriacich.. :o) Zámok dverí na GE::

Obrázok Obrázok

Woow, nebudes to mat rozobrate? Dvere? Ze by si nafotil, ako to tam vyzera??? Paradne :sok:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pia Feb 18, 2005 7:37 pm

Mam dokonca aj klucku vybratu uz z dveri, ale neviem, v ktorej krabici je.. hehe.. :o) nafotim to, vsetko budem fotit a samozrejme toto ako prioritu pre tych, co si chcu spravit osvetlenie do ich Mazdiciek.. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Pia Feb 18, 2005 7:46 pm

Steve píše:Mam dokonca aj klucku vybratu uz z dveri, ale neviem, v ktorej krabici je.. hehe.. :o) nafotim to, vsetko budem fotit a samozrejme toto ako prioritu pre tych, co si chcu spravit osvetlenie do ich Mazdiciek.. :wink

Vdakaaaa :val
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod juice » Ned Mar 26, 2006 11:49 am

Black píše:
Steve píše:Od vyroby to ma GE na obidvoch dverach, klucky su rovnake aj pre GF, ked som tak zbezne pozeral. :)

Steve na zámku dveří osvětlení nemá GE ani GF a ani GD. Něco jiného je osvětlení spínací skříňky.[/quote

Steve ma pravdu,na mojej GE tiez este svietia zamky na oboch stranach,rozsvietia sa,ked otvorim central cca na 1 minutu,to isté aj v spinacke
juice
Opytovateľ
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Ned Jan 29, 2006 2:23 pm

Poslaťod Luke.cz » Ned Mar 26, 2006 12:03 pm

Pamatuju si že to měla ta 323 Turbo co jsem měl, byl jsem z toho tehdá úplně unešený. GD to měla taky, GE už asi ne (nebo byly f prdeli žárovky)
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Zdeno » Str Mar 29, 2006 5:03 pm

Má to aj moja 323 89rok ináč dosť to pomože v zime
MAZDA 323 bf 1,6i B6 sedan USA,MAZDA 323 bf 1,6i B6 hatchback
MAZDA 323 bf 1,6i B6T GTX
Obrázok užívateľa
Zdeno
Prispievateľ
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob Jún 11, 2005 3:09 pm
Bydlisko: Zilina
Znalosť automobilov: 8. Som pokročilý mazda maniak, rád experimentujem, viem namontovať turbo, tempomat, a pod.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Mar 30, 2006 9:26 am

matey píše:
Pavel Rittich píše: Za mrazu je růčo spolehlivější.
To byl snad jenom překlep, ne? Tys nikdy nezažil zamrzlej zámek? To je horší než zamrzlá puberta!! :o: Rád nahříváš klíčky sirkama, nebo jako Black nosíš pohotově rozmrazovač nízko u pasu? A když jdeš k autu s plnýma rukama - a nebo když taháš velkej náklad (já třeba hudební aparát) a musíš jít na šestkrát, komu by se chtělo neustále obíhat auto a trefovat se (třeba utahanej po koncertě a 300 km v půl čtvrtý ráno) do klíčový dírky? Ne ne, cvak - cvak, ať žije DO (teď ho na GV nemám a fakt mi chybí i když se na to zvaknout dá :o)


Zamrzlej zámek už jsem neměl dlouho, na podzim vždycky sundám čalounění a máznu to. Navíc mám posledních pár zim garáž. Moje těžce vydobytá zkušenost z minula ale je, že když už zamrzne, tak ne jen vlastní zámek (to do čeho strkám klíč), ale mechanizmus, který ty dveře otvírá (nevím jak se správně jmenuje). Zamrzlej zámek zprovozním za pár vteřin teplou okenou, ale pak je problém ty dveře odemknout. Klíčkem je šance, když má člověk cit a hned ho nezlomí, ale s centrálem byl problém. Stačilo, aby jedny dveře zůstalyly zamrzlé, a centrál zblbnul. I když po cestě dvěře rozmrzly, nechával po vystoupení některé odemčené, jiné zamčené. Někdy jsem musel zevnitř všechny čudlíky zamačkat, pak si centrálem odemknout, vystoupit a znovu zamknout. V krajním případě, když zblbnul úplně, došlo na odpojení a připojení baterky a to už je otrava.
Jinak máš pravdu, s plnejma rukama je pohodlnější odemnkout ovladačem. Navíc pro nás sklerotiky má dálkové jedno velkou výhodu - když si 30 metrů od auta uvědomíš, že nevíš, jestli jsi zamkl, tak vytáhneš ovladač a podle bliknutí poznáš, jestli odemykáš, nebo zamykáš. Já se musím vrátit a omrknout to zblízka.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Štv Mar 30, 2006 9:48 am

Pavel Rittich píše:Zamrzlej zámek už jsem neměl dlouho, na podzim vždycky sundám čalounění a máznu to. Navíc mám posledních pár zim garáž. Moje těžce vydobytá zkušenost z minula ale je, že když už zamrzne, tak ne jen vlastní zámek (to do čeho strkám klíč), ale mechanizmus, který ty dveře otvírá (nevím jak se správně jmenuje).

JJ, dycky mechanismus, svinak jeden. A kdyz uz to clovek otevre, tak to pak zase nejde ty dvere zabouchnout :twist:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Jeff » Str Aug 01, 2007 1:28 pm

Kris píše:xedos to tiez ma...ked je tma, rukou som schopny najst packu dveri, potiahnem, a svieti vnutro zamku..potom uz nie je problem trafit klucom do zamku a nedoskriabat lak.


Přesně tak. Mě svítí klíčová dírka na 323f BA 1,5 Ale u nikoho jiného na BA jsem se s tím nesetkal. Je to náhodou docela machrovinka, ale dneska s DO na centrál to moc význam nemá.
Jeff
Jeff 323f BA 97
Obrázok užívateľa
Jeff
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Máj 28, 2007 10:01 am
Bydlisko: Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Exteriér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron