Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda v Trnave

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Mazda v Trnave

Poslaťod Lubos1 » Uto Dec 21, 2004 11:12 am

Nemate niekto skusenosti so servisom Mazdy v Trnave? Byvam v Bratislave, ale v Auto palace to servisovat nechcem a Trnava je najblizie.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Doktor » Uto Dec 21, 2004 12:42 pm

Lubos1 píše:Nemate niekto skusenosti so servisom Mazdy v Trnave? Byvam v Bratislave, ale v Auto palace to servisovat nechcem a Trnava je najblizie.


Pripájam svoj záujem - servisoval som v Piešťanoch, ale tie skončili a do Nitry veru chodiť nebudem.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod ricki_rick » Str Feb 02, 2005 10:35 am

Prečo nie do Nitri?
ricki_rick
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Feb 02, 2005 10:12 am
Bydlisko: Nové Zámky

Poslaťod Doktor » Str Feb 02, 2005 6:05 pm

ricki_rick píše:Prečo nie do Nitri?


Je to daleko...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod RechTech » Str Feb 16, 2005 9:26 pm

Vsetkym odporucam Mazdu Trnava! Chodim tam so 6 a 2 a ten servis je asi najlepsi aky som skusil a tych bolo dost - Bratislava, Trencin, Zilina vsetko servis Mazda. Mazdu 2 mi robili po buracke a je ako nova fantazia ale najlepsia je asi ochota!!!
RechTech
 

Poslaťod Doktor » Str Feb 16, 2005 9:28 pm

RechTech píše:Vsetkym odporucam Mazdu Trnava! Chodim tam so 6 a 2 a ten servis je asi najlepsi aky som skusil a tych bolo dost - Bratislava, Trencin, Zilina vsetko servis Mazda. Mazdu 2 mi robili po buracke a je ako nova fantazia ale najlepsia je asi ochota!!!


OK, ked inak nedas, poprobujeme. Ad M2 - s tym mozes chodit aj do Fordu. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dej-f » Štv Feb 17, 2005 1:21 pm

Doktor píše: ..... Ad M2 - s tym mozes chodit aj do Fordu. :lol


Můžeš, ale nepochodíš :(
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Doktor » Štv Feb 17, 2005 9:26 pm

dej-f píše:
Doktor píše: ..... Ad M2 - s tym mozes chodit aj do Fordu. :lol


Můžeš, ale nepochodíš :(


Ani bych neřekl, je to jen ošklivější Fiesta. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Lubos1 » Uto Feb 22, 2005 3:28 pm

RechTech píše:Vsetkym odporucam Mazdu Trnava! Chodim tam so 6 a 2 a ten servis je asi najlepsi aky som skusil a tych bolo dost - Bratislava, Trencin, Zilina vsetko servis Mazda. Mazdu 2 mi robili po buracke a je ako nova fantazia ale najlepsia je asi ochota!!!


Ochota mozno ano, ale nie je mozne byt pri vymene oleja, na com budem trvat. Aspon mi to povedala nejaka zenska odtial po telefone.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Doktor » Uto Feb 22, 2005 3:34 pm

Lubos1 píše:Ochota mozno ano, ale nie je mozne byt pri vymene oleja, na com budem trvat. Aspon mi to povedala nejaka zenska odtial po telefone.



Tak to v Piešťanoch nebol problém, naviac tam odvádzali veľmi serióznu prácu.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Hosť » Sob Apr 23, 2005 8:15 pm

Ja som zo Zlatych Moraviec a chodim z Mazdou 323F, R.v. 1999 do Nitry. Bol som uz aj v Trnave ale tam nikdy viac. Tie ceny ale najma ta ochota a pristup boli hrozny. Ten veduci v obleku sa tvaril ze pokial tam nechcete nechat aspon 1 mil. a nemate najnovsi model tak sa s vami nema o com bavit. No ja osobne uz do Trnavy nepojdem.
Teda radsej ti odporucim Nitru. Su fakt dobry.
Hosť
 

Poslaťod Hosť » Sob Jún 04, 2005 3:35 pm

Pretoze je to seredny servis - mam len tie najhorsie skusenosti!!!... :!!:
Hosť
 

Poslaťod fantozzi » Str Aug 31, 2005 2:52 pm

Anonymous píše:Ja som zo Zlatych Moraviec a chodim z Mazdou 323F, R.v. 1999 do Nitry. Bol som uz aj v Trnave ale tam nikdy viac. Tie ceny ale najma ta ochota a pristup boli hrozny. Ten veduci v obleku sa tvaril ze pokial tam nechcete nechat aspon 1 mil. a nemate najnovsi model tak sa s vami nema o com bavit. No ja osobne uz do Trnavy nepojdem.
Teda radsej ti odporucim Nitru. Su fakt dobry.


Musim suhlasit, zial. Tiez som to tam bol omrknut, ten clovek v obleku sa tvari ako pan velkomozny a otazky na servis ho evidentne maximalne obtazuju...
Obrázok užívateľa
fantozzi
VIP 2009
 
Príspevky: 428
Registrovaný: Uto Aug 09, 2005 11:01 am
Bydlisko: Bratislava-Trnava

Poslaťod jasestka » Pia Sep 15, 2006 2:06 am

no takze do TT tiez nie... Hmm... :skler no ale ja mam podobne seredne skusenosti so servisom v TN a aj v NR... Aj s tymi panmi v oblekoch v jednom druhom aj tretom servise... Tak som si povedal ze :neane . Mohol by som tu napisat peknu story... Ach jaj... zlate casy servisu v PN... Ozaj, vie niekto preco vlastne zanikol?? A kam sa podeli ti technici z neho?? Mozno maju niekde utulnu garaz... :o:
jasestka
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Aug 12, 2006 11:27 pm

Poslaťod misko42 » Pia Sep 15, 2006 8:48 am

ako som uz spominal ja ti odporucam NITRU.. a mozes tam pri nich byt aj cely cas a pozerat sa na nich co ti robia, ako to robia,... Taktiez aj ochota,ked som im povedal ze sa ponahlam do roboty ci by sa nedalo skorej tak mi auto hned zobrali a zacali na nom pracovat. Su tam naozaj ochotny a zodpovedny ludia. Takze odporucam MotoJAS Nitra !!! UPLNA SPOKOJNOST !!!

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron