Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mazda 626 ake najsilnejsie motory sa davli???

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

Re: mazda 626 ake najsilnejsie motory sa davli???

Poslaťod Bootleg » Sob Sep 06, 2008 11:33 am

je to RHD? volant na pravej strane? problem bude so stenou medzi motorom a interierom, asi by bolo potrebne prehodit ju, pokial chces mat volant nalavo, ako v povodnej.. Ta stena je totiz uplne ina. Mimo to, potom nebude pasovat vetranie, klima a pod. RHD auta to maju riesene inak, hlavne kvoli umiestneniu komponentov v ramci auta. Motor a prevodovka su ulozene rovnako, ci je to LHD alebo RHD. Vyfuk takisto. Dokonca aj to zavazie pod pravym prednym blatnikom je na tom istom mieste. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod ALPHANUMERIC » Sob Sep 06, 2008 11:48 am

ja mam este tu staru ale tam je kavovy interier a anglan je cierny a to chcem zachovat........vies co som sa kukal na tu priecku a ma otvori europska aj na pravej strane...len su zaslepene gumamy a to iste aj na anglanovy.....len mam problem zohnat tu pristrojovku a bocne tapaciry dveri.......... :twist: .ale keby si videl aka je zachoval....ako keby vysla z linky.....nevies poradit
ALPHANUMERIC
Pisateľ
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štv Aug 28, 2008 2:19 pm

Poslaťod Bootleg » Sob Sep 06, 2008 2:18 pm

no s tymi otvormi si nie som isty.. ved ked to rozoberies, tak mozno bude vidno ten rozdiel. ved zaregistruj auto znova v anglicku a mas po probleme, nemusis nic prehadzovat. budes tu chodit na UK znackach..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod ALPHANUMERIC » Sob Sep 06, 2008 3:56 pm

ale to nechcem......mam rozobratu tu staru .......len sa neviem pohnut dalej bez tej pristrojouky a tapacirov
ALPHANUMERIC
Pisateľ
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štv Aug 28, 2008 2:19 pm

Poslaťod potkan » Pon Sep 08, 2008 7:55 pm

cisto cerny interier som videl len na jednej 626ke, a to bola tiez 98ka ci 97ka, tie proste co uz mali hodiny vedla budikov a nie v strede pristrojovky. myslim ze na starsie sa robili interiery iba sede a bezove. ta cerna je na vrakaci pri BA uz dlhe roky, vylozena hore na konstrukcii, rozobrata namindar. ale tapaciry a dekel na pristrojovku tam je.
GT je uroven vybavy, najvyssia myslim co bola pri 2,5kach. mala aj nejaky sport paket.
prepazka neviem ci je totozna, kdesi som kedysi cital ze vraj hej, ale moc sa mi to nezda. ale kurenie - ventilacia - klima urcite z anglana pouzit nepojde. okrem toho rocniky 97-8 mali trochu inu aj ovladaciu jednotku na vetranie/klimu. aj klim sa davalo do 626tiek viac druhov - minimalne som videl MANA a JCS - a vzajomne nie su kompatibilne.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ALPHANUMERIC » Uto Sep 09, 2008 2:16 pm

ale praveze ta pristrijouka cierna z anglana je uplne rovnaka ako z mojej starej 92 len ta farba
ALPHANUMERIC
Pisateľ
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štv Aug 28, 2008 2:19 pm

Poslaťod ALPHANUMERIC » Uto Sep 09, 2008 2:17 pm

aj tie hodiny su v strede
ALPHANUMERIC
Pisateľ
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štv Aug 28, 2008 2:19 pm

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 09, 2008 4:37 pm

presne tak, aj stare pristrojovky boli cierne, hlavne pri prechodovych rocnikoch u nas, teda 1994-1995, vtedy boli rozne kombinacie, stary tvar a jeden airbag, alebo novy tvar a dva airbagy. takze zohnat sa da aj cierna pristrojovka stareho dizajnu, len je ju tazsie najst, no nie nemozne. ja som mal ciernu len tu novu, ale kedze 9 rokov zavadzala v garazi, tuto jar sla do zberu.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod potkan » Uto Sep 09, 2008 8:30 pm

no pokial mas hodiny v strede tak by nemal byt problem zohnat pristrojovku na prvom vrakaci. cierne sa davali aj na sedy interier. sedy bol iba spodok a boky, lenze ked to sces mat tiptop tak by si mal zohnat aj tie ;). a rovno si vymontuj aj secky tri krabice spod pristrojovky pred spolujazcom - kurenie, vymennik klimy a jednotku ventilacie - budes to potrebovat. na anglanovi to totiz podla mna bude mat zrkadlovo priruby.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 09, 2008 11:34 pm

aj stare pristrojovky boli komplet s celym interierom cierne, farebne kombinacie (ako pri novych autach) sa nerobili. to potom bola skladacka. vsetky plasty musia byt bud cierne, sede, alebo "kavovo" hnede. potahove latky boli rozne, aj zelene.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod ALPHANUMERIC » Ned Sep 14, 2008 10:10 am

ak by ste o nejakej poculi tak dajte vediet
ALPHANUMERIC
Pisateľ
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štv Aug 28, 2008 2:19 pm

Poslaťod Bootleg » Pon Sep 22, 2008 12:07 am

Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod ALPHANUMERIC » Pon Sep 22, 2008 12:34 pm

uz som zohnal za 3000kc :jupi
ALPHANUMERIC
Pisateľ
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Štv Aug 28, 2008 2:19 pm

Predchádzajúci

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron