Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Voda ve dveřích Majda 323 f BJ

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Voda ve dveřích Majda 323 f BJ

Poslaťod Ricky » Pon Aug 18, 2008 2:37 pm

Možná se bude někomu hodit má zkušenost. V sobotu při jízdě jsem slyšel od pravých dveří zvuk jako když se přelévá voda v plastové láhvi. Tak jsem myslel že jsem tam zapoměl PET lahev ale žádná tam samozřejmě nebyla. Když jsem zaparkoval a hýbal dveřma slyšel jsem alespoň litr vody v pravých dveřích, tento víkend byl venku opravdu velkej liják :twist: Rozhodl jsem se počkat na pracovní den a zkonzultovat to v mém servise. V neděli tam ta voda už nebyla! Dnes jsem volal do toho servisu a tam mi hned řekli že tam napršelo přes těsnění a že prý aby tam ta voda nezůstávala jsou tam vespod nějaké dirky kterými postupně vyteče :!!: Hurá, takže v takovémto případě Majda do servisu nemusí :!!: :zerute:
Mazda 323 f BJ 2001 72kW
Bzoom bzoom bzoom
My hovecraft is full of eels. - Moje vznášedlo je plné úhořů.
Obrázok užívateľa
Ricky
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Jún 13, 2005 1:22 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod azet » Uto Aug 19, 2008 11:33 am

ano, dolu vo dverach je zopar drenaznych otvorov (na mojom aute tusim 3) su to take biele plastove nastokavacie koncovky trojuholnikoveho prierezu a maju taku ciernu gumovu zasterku/kvazi ako spätnu klapku. casom sa to zasere od spiny a voda neodteka, resp. velmi pomaly. staci vybrat a vycistit. mozno by sa hodilo tuto temu supnut do sekcie "ako na to" ked je vo dverach akvarko :)

Tipy triky se hodi vic :) - Majki
MX-6, KL-DE 2.5 DOHC V6, r.v. 1995
Obrázok užívateľa
azet
VIP 2009
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 28, 2007 5:51 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Ricky » Štv Júl 16, 2009 3:12 pm

azet píše:ano, dolu vo dverach je zopar drenaznych otvorov (na mojom aute tusim 3) su to take biele plastove nastokavacie koncovky trojuholnikoveho prierezu a maju taku ciernu gumovu zasterku/kvazi ako spätnu klapku. casom sa to zasere od spiny a voda neodteka, resp. velmi pomaly. staci vybrat a vycistit. mozno by sa hodilo tuto temu supnut do sekcie "ako na to" ked je vo dverach akvarko :)

Tipy triky se hodi vic :) - Majki


Dodávám k tomu co píše azet, že ty otvory jdou skvěle vyčistit - vystříkat vapkou od špíny na kterékoliv benzínce. Poté nasaďte gumičky na původní místo.
Mazda 323 f BJ 2001 72kW
Bzoom bzoom bzoom
My hovecraft is full of eels. - Moje vznášedlo je plné úhořů.
Obrázok užívateľa
Ricky
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Jún 13, 2005 1:22 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť