Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda v Trnave

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Mazda v Trnave

Poslaťod sword2 » Uto Aug 21, 2007 3:15 pm

tak ja sa pripojím potreboval som dosť rýchlo servisnú prehliadku u mazdy 6 po prvých 20tkm, a kedže BA bola na 2 týždne dopredu obsadená zavolal som do Trnavy a dohodol si to u nich....objednaný som bol na 13.00.hod. v skutočnosti som tam čakal dalších 20min kým sa začalo niečo diať, vybavovala to pani v stredných rokoch zrejme spolumajiteľka-neskutočne arogantná a mal som čo robiť aby som sa na to nevykašlal a nepovedal jej čo si o jej prístupe myslím...pri preberaní to isté a naviac som zistil že bol menený vzduchový a peľový filter!!podotýkam že auto síce má 20tkm najazdené na druhej strane to však má najazdené za 5 mesiacov!!!ten pánko v saku(manžel - spolumajiteľ) ma presviedčal že je velmi znečistené ovzdušie preto boli veľmi znečistené a bolo ich treba meniť!!!!....skrátka ostalo vo mne podozrenie že výmena určite nebola nutná...celkovo som platil 8.5t SK čo mi pripadá na prvú kontrolu vcelku dosť...o arogancii a neochote som sa už zmienil...je to servis ktorý NEDOPORUČUJEM pokiaľ nie ste absolútny duševný masochista....normálny človek zájde radšej niekam inam!!!!! :ko
sword2
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Aug 21, 2007 3:01 pm

Poslaťod fox17 » Uto Aug 21, 2007 3:19 pm

Tak tak..... su OTRASNY !!!!
MAZDA 323F BJ
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod mr.surfrider » Str Okt 17, 2007 8:20 pm

Ahojte, potreboval by som cislo na toho cloveka co sa vyzna do mazdy a co byva v tych Vel. Kostolanoch. PLEASEEEE
lebo ti hajzli v TT mazda nemaju nielen ziadne skusenosti, cas ale su aj neochotni,uz ich mam dost!!!!
[b]Racing and drifting forever
Obrázok užívateľa
mr.surfrider
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Okt 16, 2007 8:31 pm

Poslaťod Pedro70 » Ned Apr 06, 2008 10:34 pm

Ahojte.
Neviete nahodou niekto v akej cenovej relacii sa pohybuje rocna servisna prehliadka na MAZDU 3,pripadne aky je cenovy rozdiel BA-NR a pod.
Vdaka
Mazda 3 BK 2008 1.4/62kw 78 tkm
Obrázok
Toyota Yarris 1.33/74kw 2011 17tkm
Obrázok užívateľa
Pedro70
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 8:09 pm
Bydlisko: BRATISLAVA
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hanter » Uto Júl 22, 2008 10:17 pm

Nazdarek tu je cislo na mechanika vo V.Kostolanoch:0907/162 063 vola sa Magula Marek.
Ma doma Mazda servis a je fajn lena fuuurt nema cas :buuu:
BJ 1,8 16 V
Obrázok užívateľa
Hanter
Prispievateľ
 
Príspevky: 176
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 6:06 pm
Bydlisko: Trnava

Poslaťod sumiman » Pon Sep 15, 2008 5:13 pm

Naposledy upravil sumiman dňa Ned Júl 12, 2009 10:23 pm, celkovo upravené 1
sumiman
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Sob Máj 03, 2008 6:44 pm

Poslaťod berzerker » Str Máj 13, 2009 11:30 am

sword2 píše:som tam čakal dalších 20min kým sa začalo niečo diať, vybavovala to pani v stredných rokoch zrejme spolumajiteľka-neskutočne arogantná a mal som čo robiť aby som sa na to nevykašlal a nepovedal jej čo si o jej prístupe myslím..

tak pred chvilou sme tam boli s bratom, a ten jej povedal, co si o nej mysli, resp. ze ak nevie jednat s ludni, nech ide predavat zemiaky na druzstvo :lol Teta spustila hystericky krik a vynadala aj dievcine v showroome, ze " preco ste ich sem vobec pustili!? "

Takze kto nemusi, nech tam nechodi :spik2
XEDOS 6 2.0 V6
berzerker
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Dec 24, 2008 2:15 am

Poslaťod rodgers » Str Sep 23, 2009 9:08 am

caute chlapi, zaujal ma ten Marek M. z Velkych Kostolian, kedze potrebujem co to porobit na Mojom Fku, a chcel som sa opytat ci neviete ci stale funguje, pripadne ako je vytazeny. Dik
323F BA 1.8 16V r.v. 97 tmavomodrá
rodgers
Čitateľ
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Aug 30, 2009 1:51 pm

Poslaťod TomAnt » Str Sep 23, 2009 10:27 am

Tipol by som si ze funguje stale a ze je vytazeny na maximum :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod JohnyD » Str Sep 23, 2009 3:25 pm

Tak pán majiteľ je veľmi neochotný a vôbec nemá profesionálny prístup. Bol som sa tam dvakrát pýtať na náhradný diel a už nikdy viac a vonkoncom nie dať si tam niečo opraviť. Naposledy som zháňal plechové viečko z vodnej pumpy ktoré som asi pri dolievaní vody zle utiahol a po ceste niekde stratil. Najprv ma presviedčal o akomsi výstupe na hadičku, keď som mu oponoval že sa jedna o obyčajné viečko ako od kečupu tak mi najprv odvrkol že tie naše autá sú výtvorom ľudovej tvorivosti a potom mi ponúkol nejaké za 40€ na čom som sa mohol len zasmiať pretože kamarát mi nedávno ponúkal celú vodnú pumpu za podobnú cenu...
MX3 V6 1845ccm
JohnyD
Opytovateľ
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Sep 22, 2009 2:38 pm

Poslaťod Fredino » Štv Sep 24, 2009 6:59 pm

tak tak je to smutne,mazda v trnave je v na k.k.t a ten panko co tam je pekny magorek neochota,nezaujem proste tottalna ignoracia...navrhujem aby sme sa seci zobrali a napisali do mazdy nech tam toho blba vymenia lebo je to fakt hroza....
Mazda Xedos 6, V6, 24V, 106Kw, r.v 1998 Dopravi ma z bodu A do bodu B...co sa o europskych rachotinach neda povedat :)
Obrázok užívateľa
Fredino
Prispievateľ
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 9:33 am
Bydlisko: Okres Senica

Poslaťod Hanter » Štv Sep 24, 2009 10:28 pm

Smutne na tej ich neochote je to že sa povadia aj so zakaznikom a takisto s rodinnými prislušnikmi.....kvoli prace a ich vlastnemu pristupu....
Osobne som toho bol svedkom....Naozaj nepoznam človeka ktorý by nepoužil na ich adresu nejaku nadavku.Chcel som od nich kupit auto ešte ked som nevedel s kym mam tu čest.Predvadzali mi jednu 323 BA,ktora bola naburana odzadu.Ked som si to všimol,pan majitel ostal očividne nervozny ...Po mojej ponuke že chcem niečo lepšie tak si nechal moje čislo s tým že sa ozve ked bude lepšie auto.....
Niekolkokrat za mesiac som mu volal a nemal nič.Potom som tam išiel osobne a vtedy mi VYNADAL ZE SOM NECHCEL KUPIT TO PRVE AUTO!!!!proste všetky auta na svete su podla neho naburane a aj tak si nikdy nič nekupim....lebo špekulujem.....
To je špekulacia ked odmeitnem auto na ktorom vidim že je burane..?
Tak som mu povedal že je asi byvalý masiar ktorý začal predavat auta.....Naznačil mi že on mi nič nechce predat...
Chapete to...?To je pristup k zakaznikovi.Som predajca bielej techniky asi 8 rokov a za takýto pristup by ma sef ihned vyhodil!
A ešte vynadal vlastnej žene ktoru spominate na nete...Jaj to je podivin a k....t.
Prečo musim chodit s autom az niekde do TN ked som z TT ,mam Mazdu skoro pod nosom..?
Ten chlap by si mal prečitat na nete aké su na jeho fy ohlasy.....
BJ 1,8 16 V
Obrázok užívateľa
Hanter
Prispievateľ
 
Príspevky: 176
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 6:06 pm
Bydlisko: Trnava

Poslaťod JohnyD » Str Sep 30, 2009 1:17 am

no ktovie či by nejaké sťažnosti na majiteľa pomohli skôr by niekto v TT mohol otvoriť druhú Mazda predajňu a hlavne servis...
myslím že náš obľúbenec by rýchlo skrachoval.
Mám jednu otázku na pamätníkov servisu v PN, chcem vedieť či tam bola mazda tiež spoločne s mitsubishi lebo viem že ešte minulý rok mali chalani z byvalého mitsubishi servisu garáž hneď za benzínkou za kauflandom z druhej strany toho pneusevisu. potreboval by som niečo zohnať a neviem či by mi vedeli pomocť aj oni.
MX3 V6 1845ccm
JohnyD
Opytovateľ
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Uto Sep 22, 2009 2:38 pm

Poslaťod Hanter » Štv Okt 01, 2009 9:32 pm

JohnyD píše:no ktovie či by nejaké sťažnosti na majiteľa pomohli skôr by niekto v TT mohol otvoriť druhú Mazda predajňu a hlavne servis...
myslím že náš obľúbenec by rýchlo skrachoval.
Mám jednu otázku na pamätníkov servisu v PN, chcem vedieť či tam bola mazda tiež spoločne s mitsubishi lebo viem že ešte minulý rok mali chalani z byvalého mitsubishi servisu garáž hneď za benzínkou za kauflandom z druhej strany toho pneusevisu. potreboval by som niečo zohnať a neviem či by mi vedeli pomocť aj oni.



Ahoj ja poznam jedneho chlapika ktory ma teraz Mazda servis vo Velkých Kostolanoch.On tam robil/v Mazde Bevas/ snad by Ti vedel poradit...
Vola sa Magula Marek,už som tu jednemu chalanovi dal cislo.
0907 162 063.
BJ 1,8 16 V
Obrázok užívateľa
Hanter
Prispievateľ
 
Príspevky: 176
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 6:06 pm
Bydlisko: Trnava

Poslaťod 1neroamd » Pia Jan 01, 2010 1:49 am

Hosť píše:Ja som zo Zlatych Moraviec a chodim z Mazdou 323F, R.v. 1999 do Nitry. Bol som uz aj v Trnave ale tam nikdy viac. Tie ceny ale najma ta ochota a pristup boli hrozny. Ten veduci v obleku sa tvaril ze pokial tam nechcete nechat aspon 1 mil. a nemate najnovsi model tak sa s vami nema o com bavit. No ja osobne uz do Trnavy nepojdem.
Teda radsej ti odporucim Nitru. Su fakt dobry.


Veru tak ten veduci je riadna svina chcel som tam ist praxovat ale nepochodil som.A este bol aj drzi chuj.Keby vedel ze si kupim mazdu takby by si mozno neodohnal zakaznika.Jeho chyba.
Neviem ci viete ze aj vo Velkom Lapáši je tiez mazdaservis a je to hned 1 dedina po nitre smerom na Vráble.
1neroamd
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť