Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Servis AP Bratislava

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Servis AP Bratislava

Poslaťod Mr.Sullivan » Uto Jún 24, 2008 1:32 pm

Moju novu Mazdu 3 som si uzival az mesiac,ked ma na krizovatke zboku nabral idiot v dodavke(chcel si to seknut do mojho pruhu a usiel).Nastastie to bolo pod kamerami a mal som jeho spz,takze mu to hodili na krk...nie je tam velka skoda,problem ale je,ze na vymenu par plechov + spatneho zrkadla mi bolo oznamene,ze najskor za mesiac(!),a dovtedy asi mozem obstastnovat svoje telo transportom v mhd pri 35C....To im vsetko trva tak dlho? Pomaly zacinam lutovat kupu akurat mazdy...aj ked to je inak vyborne auto :ko
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 24, 2008 1:45 pm

Skusal si obe pobocky? Niekedy ma jedna viac roboty, niekedy druha. Su na Panonskej a na Vajnorskej. Diely by sem snad tak dlho ist nemali...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Mr.Sullivan » Uto Jún 24, 2008 3:11 pm

Lakovaci a klampiari su len na panonskej,na vajnorskej nie...najprv som to skusal tam
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod Mikey626 » Uto Jún 24, 2008 8:45 pm

To je zvlastne, pretoze ked som v AP objednaval zadny blatnik, trvalo to necely tyzden kym mi zavolali ze si mozem prist pon.
Driving Xedos is like flying without taking off...
Obrázok užívateľa
Mikey626
VIP 2009
 
Príspevky: 725
Registrovaný: Sob Dec 08, 2007 2:58 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mr.Sullivan » Štv Jún 26, 2008 2:58 pm

Dohodli sme sa vtedy,ze sa vymeni aspon spatne zrkadlo,aby som mohol jazdit...uz je to dobre cez tyzden a zrkadlo stale nie je...maju vobec NIECO na sklade?Aspon ma presvedcili o tom,ze uz nikdy Servis APB,dokoncia toto a skoncil som ja s nimi
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod Mikey626 » Štv Jún 26, 2008 3:07 pm

Na sklade toho maju celkom dost, ale nie karosarske diely.
Predsa len take nieco je dost specificky kus na konkretny model v konkretnej farbe... to sa musi objednat podla VIN. Inak by museli mat hodne velky sklad, aby tam taketo veci mali z kazdeho kusu, modelu, farbe... :-)
Neboj, ved ono dojde ;-)
Driving Xedos is like flying without taking off...
Obrázok užívateľa
Mikey626
VIP 2009
 
Príspevky: 725
Registrovaný: Sob Dec 08, 2007 2:58 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 26, 2008 3:10 pm

Otazka je, kam s novu Mazdou, ktora je v zaruke, planujes chodit...

Zasa, ja chapem aj dealera, ze veci na sklade nedrzia. Skus sa do toho vzit ako podnikatel a predstavit si, ze nakupis len zakladne veci na vsetky modely co predavas na sklad. T.j.

Na 2,3,5,6,MX5, RX8 a BT50...
oba narazniky, vsetky svetla, kapotu, spatne zrkadla.

Proste, najcastejsie veci, ktore prijdu k ujme pri nejakej nehode..
No a teraz si zrataj, kolko ti zostane fixovanych penazi na sklade v dieloch, ktore mozno nikdy nepredas. Trosku blbe cash flow...

Tiez by som to riesil objednavkou na zaklade objednavky. V kazdom pripade, ak sa to niekomu nepozdava, mame kapitalizmus, kazdy si moze spravit firmu a zacat AP konkurovat a riesit to tak, ako si mysli ze by to bolo najlepsie... Nie je problem...

P.S. Ja mam uz tyzden objednane 2 puklice...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Mr.Sullivan » Štv Jún 26, 2008 3:28 pm

Ja chapem,ze nemozu drzat veci na sklade z kazdeho kusu po 100,ale aspon zaklad ako je spatak,navyse v ciernej farbe (napriklad vsetky spataky na modely v zaklade su cierne).Druha vec je,ze to nedrzia,ale tie dodacie lehoty...ked sme objednavali priamo z japonska s kamaratom veci na hondu,do tyzdna boli tu :)
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod PePa » Štv Jún 26, 2008 3:38 pm

Chyba je asi v tom, ze u nas neexistuje nejaky centralny sklad. Ked si v Rakusku objednam diel do cca 15:00, na druhy den rano si ho mozem vyzdvihnut. Jedine ze by to nemali v centr. sklade a museli by to doviezt napr z Nemecka, trva to 2-3 dni. :jo
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Mr.Sullivan » Pon Júl 07, 2008 3:35 pm

Len pre zaujimavost,stale nic... :nene
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 08, 2008 8:40 pm

Ved pises ze povedali NAJSKOR za mesiac :ho: Pisal si to 24.6., takze skor ako 24.7. to nebude, to ti predsa povedali... (to je taky smiech cez slzy ze ano)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Uto Júl 08, 2008 8:42 pm

Chlapi. Servis Mazda je MNAM v porovnani s istym servisom Audi na Slovensku v konkretnom meste.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Mr.Sullivan » Štv Júl 10, 2008 12:24 pm

Nuz,nic ine ako robit si z toho srandu mi neostava :o)
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod Mr.Sullivan » Štv Aug 07, 2008 6:26 pm

Tak,popisem koniec mojej story.Pred 2 tyzdnami v pondelok som konecne zobral auto do servisu,a nechal ho tam.mali sa mi ozvat,ked bude hotove,najneskor v piatok(slova prij. technika).Samozrejme som tam volal ja dalsi pondelok,a bolo mi povedane,ze auto uz je hotove,mozem si dojst pon.Mali poslat fakturu poistovni,ale nic im neposlali.Tak som im nechal fax,nech mi poslu fax a ja tu fakturu poslem sam.Na druhy den fax nedosiel,tak volam znova - fax sa im nepodarilo odoslat(...).Tak na mail.Poslal som to do poistovne,kde mi hned prislubili kryci list.za 2 dni(utorok-dnes) som ho mal a siel som si po auto.Praca bola odvedena dobre,nie je spoznat,ze to bolo menene.Ale,mam poskrabany disk(co uz najskor nevyhadam) a najazdenych bolo cca 20-25km...Na aute pavuciny(asi to garazovali v drakulovej kobke :ho: ).Takze,aj keby som to mal brat do pakistanu,tento servis prvy a posledny krat.Poistovna sa zachovala vyborne,takze Generali odporucam,vybavili vsetko ako mali a na vsetky maily odpovedali do 15 minut(telefonne linky maju dost vytazene).
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod Pedro70 » Pia Sep 26, 2008 5:00 pm

Doprucujem MAZDA servis v Dun.Strede,mam od nich cennik na M3 a su o plovicu lacnejsi
Mazda 3 BK 2008 1.4/62kw 78 tkm
Obrázok
Toyota Yarris 1.33/74kw 2011 17tkm
Obrázok užívateľa
Pedro70
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 8:09 pm
Bydlisko: BRATISLAVA
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť