Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Spojme svoje sily, ked ako klub mozme prispiet!

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Re: Spojme svoje sily, ked ako klub mozme prispiet!

Poslaťod Gib » Štv Feb 07, 2008 11:10 pm

EDU píše:na mazdaklub som sa dostal uplne rovnako, cez stranky mazda.cz. Anketa v casopise s mazda slovensko ma spolocne to, ze si niekdo spomenie ked to potrebuje. To len tak preco som nevyplnil svoje udaje a tym padom nepodporil mimochodom hnusnu mazdu 2

Dost by ma zaujimalo, co je na nej hnusne ako pises + by ma zaujimalo, co je pre Teba krasne?
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod EDU » Štv Feb 07, 2008 11:57 pm

z toho vyberu C5, Lancer a Smart. Konsistentne - vsetko co nevypada ze navrhol Helmut. A M2 a M6 Wagon tak proste podla mna vypadaju
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Feb 08, 2008 9:01 am

Zas na druhou stranu EDU nesmíš moc hledět na to, jak auta vypadají zvenčí... to bych se na svoje autíka potom nesměl ani podívat, poněvadž už jsou to ty novější modely které vypadají (narozdíl od starších mazd) tak trochu německy a upjatě... Podle mě je u auta rozhodující ne to jak vypadá ale jak jezdí resp jak je spolehlivý, bezpečný a tak. A o tom bych bez urážky u evropských aut radši hluboce pomlčel :ho: :ho: Až na výjimky jako jsou třeba BMW, Porsche či Mercedes.
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod EDU » Pia Feb 08, 2008 10:38 am

:palec

vicero skupin nazoru, nekdo je na techniku, nekdo na provedeni, nekdo na plechy. Kdyz se nebudu divat na plechy, tak mi je uplne jedno v cem budu jezdit. Zamyslim se jenom jestli budu vic jezdit nebo se kamaradit se servisakama. Ja jsem proste na plechy a dojem z kastle. Je mi ale proti srsti ignorovat odflaknute zkopirovani konceptu auta s tim ze to je "koncept". Uz i blbej Logan prisel s nejakou myslenkou jak udelat kombika jinak. GE HB bylo/je auto ktere povazuju za spravnym smerem ujetou kastli hodnou Mazdy. GF proste uplacali neco ve stylu co se v Evrope prodava, M6 ala HB byl naznak ze to opet pujde, nova M6 HB (rozumime si co tim myslim) je opet kousek. U 323 rady je to proste podobne. Mrkacky jsou proste kousky, poblaznila me i dalsi kastle (oznaceni ?? proste kastle Doktorove bejvale krasky). A pak dlouho nic. prehnala se nejaka vlna a porad nic. M3 je proste nejake auto na parkovisti. U M2 se musim podivat jak tam jsou ty zadni okynka abych to neurazil nejakym povzdechem SKODA mohlo to byt auto. Je to o pocitu, asi.
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Gib » Pia Feb 08, 2008 10:40 am

EDU píše:z toho vyberu C5, Lancer a Smart. Konsistentne - vsetko co nevypada ze navrhol Helmut. A M2 a M6 Wagon tak proste podla mna vypadaju

Aha!?! Tak si mi znovu pootvoril oci. Akurat napriklad, ked povies, ze C5 nevypada tak akoby ho navrhol Helmut, tak bud nevidim na oci ja alebo je problem niekde inde. Tak len pre tu srandu ... toto podla Teba akoze vypada uplne nenemecky:
Obrázok
Obrázok
Zato Mazda2 a Mazda6 Wagon tak podla Teba vypadaju. Ty vies vzdy "pobavit" EDU :o)
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod majki » Pia Feb 08, 2008 11:42 am

Brrrr, az se mi zjezila kuze, pac jsem tuto diskuzi uz pozdeji nesledoval. No EDU, SMART? Pro "nevimci" oci...to bylo hnusne auto a hnusnym zustane.
C5 ani nekomentovat, zaujalo mne v interieru, ale zvenku mi pripada jako auto na dalkove ovladani.
Z nabizenych v ankete se mi libi F500, proste retro mam rad (MC clubman je kompromis, uz se mi nelibi tolik jako klasicky MC), A4 se taky povedla, hlavne svou bocni linii, no a M2? Pro mne hodne japonsky design...
No co uz, nazor na krasu a pritazlivost je u kazdeho jina, dikybohu :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Feb 08, 2008 11:58 am

co je vám kluci platnej design když v kopci předjedete s bídou kamion... k čemu vám je design když stojí auto pořád v servisu (francouzský auta)... mě to přijde jako nekonečná debata, protože existuje víc lidí, existuje víc názorů a poněvadž každýmu se líbí něco jiného tak proto se dělají taky rozličná auta... jedno zaujme designem, jiné technikou, další výkonem, spolehlivostí, bezpečností... V tomhle udělala Mazda za posledních 10-15let mílovej krok kupředu... a to je třeba si uvědomt, než bych si kupoval nějaké "rádobyhezkéevropskéauto" které bude jinak totální šrot. Howgh 8)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Rob » Uto Feb 12, 2008 10:05 pm

No čo už.Aj ja som dal svoj prstik :palec
MAZDA JE MAZDA.
Obrázok užívateľa
Rob
Pisateľ
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Júl 10, 2007 2:58 pm
Bydlisko: Ružomberok

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron