Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Korsický alternátor

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Korsický alternátor

Poslaťod maple » Uto Júl 10, 2007 1:51 pm

Tak jsem si z Korsiky přivezl i nečekaný suvenýr - nový alternátor. A to jsem si myslel, že takové věci se moc nekazí, tím spíš ne na Mazdách. Nějak začínám ztrácet iluze. Starý jsme neukecali, podle nich by to byl nestandardní postup a tvářili se vyhukaně, že někdo může chtít starý alternátor, prý ho musí vrátit kus za kus dodavateli. No nic, je to za námi. Udělali to rychle a po pravdě jsem byl nakonec celkem rád, že na tak málo frekventované vozítko jako je Demio, sehnali na ostrově nový altík za 2 dny. Baterka prý vydrží tak 4 dny bez dobíjení (bez světel), takže jsme jezdili o 106 dál a vlastně nás to nijak moc neomezilo. Jen to nestojí jako výměna žárovek... :(

Až budete někde na západním pobřeží kolem Porta hledat dobrý servis, zkuste Sagone. Mazdy dělají a po pravdě to byl asi nejlepší servis, kde jsem s Demiem zatím byl.

A co jste si z dovolené přivezli za suvenýr vy? :o)
Obrázok užívateľa
maple
Opytovateľ
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Štv Júl 13, 2006 2:56 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod cipo11 » Pia Sep 21, 2007 8:45 pm

Hm ja mám 626 ročník 1986 a alternátor je ešte pôvodný. Menil som v ňom iba diódy inak no problem. Inak je zaujímavé že ten alternátor vyrobilo Mitshubishi.
cipo11
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Sep 21, 2007 8:04 pm

Poslaťod maple » Pia Sep 21, 2007 9:06 pm

Ten můj starý byl Hitachi :-)
Obrázok užívateľa
maple
Opytovateľ
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Štv Júl 13, 2006 2:56 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod Gib » Sob Sep 22, 2007 11:34 pm

Hlavne, ze vsetko dobre dopadlo! Ja som si z dovosky priviezol totok: viewtopic.php?f=2&t=9704
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron