Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

RX-8 Hydrogen

Tuning technických častí vozidla, motor, podvozok atď...

Moderátor: George

Re: RX-8 Hydrogen

Poslaťod 323.Hans.626 » Štv Sep 06, 2007 6:41 pm

Venito píše:by me ani ve snu nenapadlo ze Rusaci delaji take vankely :))

já měl kdysi Ladu takže jsem se trošku zajímal i o ruský wankely... papírově nebyly špatný... ale asik na to rusáci neměli licenci tudíž to bylo jen pro domácí použití. Svého času jsem o nich snil :lol :lol
teď sním o Mazdě ve wankelu anebo ta vodíková Rx8 :lol když už něco takovýho.
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Bootleg » Štv Sep 06, 2007 7:24 pm

Sused mal Samaru s Wankelom. Vzadu napis "testovacie vozidlo"
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Sep 07, 2007 11:10 am

Steve píše:Sused mal Samaru s Wankelom. Vzadu napis "testovacie vozidlo"

:shock opravdu nebo si děláš srandu??
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Bootleg » Sob Sep 08, 2007 11:31 am

Nerobim si srandu, je to profak z Technickej univerzity v KE. Ale byva dva vchody dalej odo mna a to auto som kazdy den videl stat na parkovisku, aj jazdit.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod 323.Hans.626 » Pon Sep 10, 2007 1:16 pm

Steve píše:Nerobim si srandu, je to profak z Technickej univerzity v KE. Ale byva dva vchody dalej odo mna a to auto som kazdy den videl stat na parkovisku, aj jazdit.

aha tak to jooo :o)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Kris » Pon Sep 10, 2007 5:47 pm

Steve píše:Nerobim si srandu, je to profak z Technickej univerzity v KE. Ale byva dva vchody dalej odo mna a to auto som kazdy den videl stat na parkovisku, aj jazdit.


Sak v ramci dobrych vztahov zbehni k nemu a popytaj sa dake detaily.ze jak k tomu prisiel a taaak..ze vela ludi je na to zvedavyych :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Pon Sep 10, 2007 9:07 pm

Ehm, no to bude problem. :) Nemame sa velmi v laske. :o) Ale tak skusim no. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod pitiwisi » Sob Nov 06, 2010 3:48 pm

Pavel píše:Až se ustálí náročnost vyrobit vodík tak by mohla být přijatelná (tj. podle mě otázka ještě pár desítek let), ale přesně jak píše Šeďa pak do toho vstoupí politika, zdaní to, no a jsme tam, kde jsme byli. To přesně čeká i další alternativní paliva, která jsou teď ve srovnání s ropou levná, ale až do toho vstoupí daň......


To si vůbec nemyslím je na každým jak se s tím popere a jestli má k tomu taky chuť, protože je to trhák www.actualpower.blogspot.com
pitiwisi
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Nov 06, 2010 3:25 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pitiwisi » Sob Nov 06, 2010 3:53 pm

Šeďa píše:Zajímavá budoucnost, otázka ale taky je za kolik budou vodík na čerpačkách prodávat, jestli si tím teda koncový uživatel vůbec pomůže, protože na tom bude zase chtět někdo především hooodně vydělat. :koule


asi bude za dost protože zavedenáí na trh něco stojí, ale nemusíte čekat až vám někdo nabídne hadici k natankování.
Ono to funguje i jinak www.actualpower.blogspot.com
pitiwisi
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Nov 06, 2010 3:25 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Technika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť