Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mini bojové Mazda stretko

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Mini bojové Mazda stretko

Poslaťod socomanzelka » Str Aug 22, 2007 11:19 pm

Tak ze, dnes nas - Humensku zakladnu navstivili dvaja clenovia Mazda klubu : Juraj-dotore a Lolko4 s kinderkom a spravili sme si pekny výlet za poznaním druhej svetovej vojny. Boli sme vo Svidniku vo vojenskom muzeu (sestra Lolka) a potom sme boli pozriet Dukliansky pamatnik. Pocasie nam vyslo, partia bola super. Zaver mini stretka sme oslavili KOFOLOU v miestnom Humennskom nemenovanom podniku, kde sa k nam pripojili Humensky mazdaci Pete s dcerou a Semo. Dakujem za pekne prezity a poucny vylet. Socoska.
Prílohy
3.jpg
2.jpg
1.jpg
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod socomanzelka » Str Aug 22, 2007 11:22 pm

Prílohy
6.jpg
5.jpg
4.jpg
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod socomanzelka » Str Aug 22, 2007 11:24 pm

tretia cast
Prílohy
9.jpg
8.jpg
7.jpg
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod socomanzelka » Str Aug 22, 2007 11:27 pm

stvrta cast
Prílohy
11.jpg
vsimnite si "Ponuku dňa"
10.jpg
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 23, 2007 12:11 am

Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod maros » Štv Aug 23, 2007 9:37 am

:palec pekné.. Juro bol asi vo svojom... keby ešte si mohol aj na nich zalietať.. :ho:
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Krenštík » Štv Aug 23, 2007 10:51 am

Me zaujaly ty zlazy na te tabuli

Obrázok

:lol :ho: :lol Priznejte se, kdo to umazal?
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Doktor » Štv Aug 23, 2007 1:15 pm

Jaaj, pekne, niekto ten Il-10 od naposledy, co som ho videl, namaloval, ale moc sa to na skutocnost nepodoba. No a tie zaplechovane okna a vyrabovany interier, to je slovenska paradicka... No a Li-2 - skoda hovorit, ten treba opravit cely... O Il-10 sa sice tvrdi, ze ide o stroj vyrobeny v Rusku, ale vyrabala ich aj Letnanska Avia pod licencnim oznacenim B-33. Faktom vsak je, ze vystaveny Il-10 v zivote nad Duklou nelietal, tam boli vo velkom nasadeni hlavne jeho predchodcovia Il-2. Takze ked opiti Svidnicania vykrikovali na komisiu z Leteckych opravni Trencin, ktora chcela stroj opravit, neberte nam symbol Dukly, nemali tak uplne pravdu. Necely tyzden na to sa niektori z tychto miestnych "milovnikov" historie pokusil krompacom vysekat kanony z kridiel. Sef duklianskej expozicie na to prisiel nahodou, ked mu akysi siesty zmysel povedal, aby sa zasiel na Sturmovika pozriet. Kanony boli na svojich miestach iba polozene, cakajuc na vyzdvihnutie. Tak si ich odniesol domov... Su mi zname dve miesta, kde mozete vidiet obe lietadla pokope a porovnat ich - prazske Kbely a moskovske Monino.

Ale tieto moje sproste reci nemenia nic na fakte, ze fotky su super a zraz sa podla nich perfektne podaril, co je hlavne.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod socomanzelka » Štv Aug 23, 2007 3:07 pm

Jaj doktor, neeee.... super infoska, vidis, toto nam nepovedala teta sprievodkyna ani ujo sprievodca.... diky za info :dobry

Krenstik - to neeee my.... my nerobime take gramaticke chyby :blee

Maros - :dobry jak keby si ho poznal....
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod lolko4 » Pia Aug 24, 2007 9:25 pm

Ahojte a ty co socomanželka potrebuješ 16 príspevkov aby si dala 15 a pol fotky na forum ?? - joke :jupi
Inak bolo super. Musím zase pochváliť socomanželku , že zorganizovala príjemný program a teším sa na ďalšie foto od uja juraja- dotore
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Juraj-dotore » Sob Aug 25, 2007 8:17 pm

No, ja len pred Igorovými znalosťami klobúk a sánka dole. Ja som síce nejakú tú prednášku zúčastneným urobil, no Igor by ma rýchlo tromfol... :u: Bolo inak skvele. Vyšlo počko, dobrá parta, skvelá destinácia... Duklu som poznal iba s učebníc a filmov. Teraz som tam bol osobne!!!! V skutočnosti to tam muselo byť hrozné... :boj :hummer :theaxe :hanged ďakujem ešte raz a oznamujem predĺženie pobytu v Rožňave... Pa... Cmuk...
Obrázok užívateľa
Juraj-dotore
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pia Mar 23, 2007 12:13 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Pon Aug 27, 2007 12:59 pm

Ked ja mam tie lietadielka a vobec historiu rad, no. Este jedna poznamka - pri odbocke do udolia smrti su na sebe postavene v neprirodzenej polohe dole Pz. IV a na nom T-34/85 - P.S. na Dukle bojovali hlavne T34/76, ale to len tak pomimo - lisili sa ina veza, iny kanon... No tak ta T-34 ma polovymontovany motor, lebo morgosi ho postupne nosia do zberu. Takto sa my staviame k historii.
A Dukla - totalny vojensky nezmysel vzniknuty niekde pri sude s vodkou. Akoze utocit do kopca proti zakopanemu nepriatelovi, ktory ma vyhodu terenu? No, kym bola hmla, sa dalo, ale ked sa zdvihla, nasi, ktori boli vpredu, lebo chceli byt osloboditelia, zistili, ze pozeraju do hlavni nemeckych MG-42, a vela tankov za zrazu ocitlo v ohni, lebo nemecke PAK-y, to vam boli velmi dobre zbrane. Rusi prerazili z dvoch dovodov: 1. mali viac nabojov a vobec vsetkeho 2. bolo im jedno, kolko ludi umrie. Cela karpatsko-duklianska operacia (ako ostatne viacero sovietskych ofenziv), nevrha uplne dobre svetlo na vtedajsich strategov.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Aug 27, 2007 6:19 pm

Solženicin v "Souostroví gulag" tvrdil, že tam sověti úmyslně nechali zlikvidovat své vojáky, kteří už přičichli k evropským pořádkům. Mě se to moc nezdá, to by je spíš likvidovali cestou z Berlína. V každém případě to byl politický akt - prý vypadalo líp, když Rudá armáda vybojovala československé jednotce vstup na její území už nejvýchodnějším koncem Československa, než by to obcházela přes Polsko. Ani tím si nejsem jistý - na československém území byli už vstupem na Zakarpatskou Ukrajinu, ale o tom se už nemluvilo. Možná ten škopek vodky zní nejpravděpodobněji!
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Berry » Pon Aug 27, 2007 6:40 pm

Kromě politicky strategického aspektu tam měl svůj velmi výrazný podíl ještě jeden faktor, který se projevil ve více bitvách 2. svět. války = asijské opovrhování lidským životem, které "změkčilý" Středoevropan opravdu nemůže pochopit. A naše generace, která tento typ kontaktní války nezažila na vlastní kůži, už vůbec nechápe.
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Doktor » Uto Aug 28, 2007 1:20 pm

Cau Beruno - bych si dovolil malinko nesouhlasit. Neni podle me spravne michat far east Asia a Rusko. Samurajsky kodex bushido (ktereho se ostatne drzela i japonska armada v druhe svetove valce) cini z obetovani zivota daneho jedince pro cisare nebo vladce nejvyssi moznou obet, a taky se k tomu tak stavi - rodina se ma posleze kralovsky. V Sovetskem Svazu jde o ciste pohrdani jedincem, protoze rozhoduji pouze masy.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron