Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Smím si dovolit udělat anketu o vzhledu ???

Volná diskuze nad novým fórem.
Chyby hlašte v příslušném subFóru, podporu hledejte podobně.

Líbí nebo nelíbí, popř. připomínky

Líbí
13
52%
Nelíbí
10
40%
50:50, napsat co a jak
2
8%
 
Celkom hlasov : 25

Smím si dovolit udělat anketu o vzhledu ???

Poslaťod pepino34 » Ned Máj 27, 2007 1:34 pm

Já nějak nevím, pokud se nepletu, tak tento vzhled je i na poi.cz a mě se to moc nelíbí, ale chce to asi zvyk.
Mazda 626 GF14P2 1.8 92k '98 Obrázok
HTC Touch Pro, 4GB microSD, TT7 Používejte pravidlo ZIPu
Obrázok užívateľa
pepino34
Komunikátor
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Sep 02, 2006 7:13 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Suky » Ned Máj 27, 2007 1:41 pm

Ano, můžeš.

Vzhled fóra je daný šablonou dodanou s distribucí nebo sehnatelnou jinde.
A protože toto je nová verze (3) fóra phpBB existuje jen nová šablona proSilver a napodobenina starého stylu - subSilver2.
Proto bude většina nových fór přejdivších na phpBB3 velmi podobná. Tedy včetně poi.cz, kteří riskli/mají na to spustit novou verzi phpBB3 ještě jako betu, kdežto my jsme čekali alespoň na RC1, který má jako první podporu.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 27, 2007 5:27 pm

Zahlasoval som za "Paci sa mi" :ho:

S jednou pripomienkou, co sa budem snazit ukecat Sukyho :ho:
Chcel by som vymenit pravu a lavu stranu, tak ako v povodnom fore, cize avatary vlavo od prispevku...

Aspon ako alternativu k tomuto defaultu... :ho:

Ad design, na ten si ludia zvyknu, s narastajucim poctom phpBB3 verzii fora po celom svete, a to bude coskoro... Nieco ako ked si zvykali na Windows 95 po 3.1, na XP po 2000ke a na Vistu po XPcku :ho:

Priznam sa osobne, tiez v tom mam zatial graficky a vizualny zmatok ale... ale funkcionalita je uplne niekde inde, osobne sa mi paci vela funkcii co forum obnasa...

Na zaciatok, navrhujem, respektive spravim Mazdabratrstvo ako hlavneu temu a vsetko ostatne ako podtemy, tak ako je to logicke...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Ned Máj 27, 2007 6:16 pm

Tome, do grafiky nemluvím, nechávám volné pole.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 27, 2007 6:34 pm

Jo, ale nejde ani tak o grafiku, ako zmenu kodu... to s grafikou nic nema :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod socoman » Ned Máj 27, 2007 6:41 pm

da sa na tento vzhlad fora celkom rychlo zvyknut, akurat mi robia problemy nazvy mesiacov v cestine. kym si odratam aky mesiac je napr. brezen tak mi to chvilu trva :hmmhmm
neslo by tu hodit anglicky kalendar?
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 27, 2007 7:25 pm

Soco, zmen si nastavenie jazyka na slovencinu napriklad, zatial tak spravilo len 7 ludi :ho:

V Uzivatelskom paneli vlavo hore.

P.S. Uz si zvykam aj ja, som myslel ze to bude trvat dlhsie, ale ide to...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gib » Ned Máj 27, 2007 7:40 pm

Ale ano! Paci sa mi to viac! Este doladit detaily a bude to SUPER!

Good job guys! :zit :zit :zit
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod socoman » Ned Máj 27, 2007 9:57 pm

aha mam to, sem, tam sa este hodi nejake CZ slovo, ale to mi absolutne nevadi. islo mi hlavne o tie mesiace :aha :mrk
a este speci detailik na zelanie pre mna: neda sa dat do zakladnej ponuky smajlov moj oblubeny :mrk
ak bude cas...
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod tomasicek » Pon Máj 28, 2007 7:48 am

Mne sa to osobne nepáči, je to strášne mätúce a neviem rozlíšiť nový príspevok od starého, kde v starom fóre mi to pekne vysvietilo tu to musím hľadať.

Daľej ma veľmi mätú vaše na červeno namaľované nicky, ktoré vyzerajú ako keby ma upozorňovali na to, že som daný thread ešte nečítal čo je ale blbosť takže :ko No hlavne tie nicky v červenom.

PS: Prečo mi pred "," (čiarka pozn. autora) píše hore "Ujo" keď som to tam nenapísal?
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Suky » Pon Máj 28, 2007 9:37 am

Ikony nových příspěvků jsou do červena. Já je už rozlišuji :-)
Ale hlavně používám funkci Zobrazit nové příspěvky, takže nic nehledám, najdou se mi samy :jupi

Červené nicky pro VIP byly i předtím, nechám na TomAntovi, jestli tu barvu poladí.

A Starý Ujo, to je jiný příběch. Už by se to mohlo stratit, ne? Taky mi to vadí :ko
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pon Máj 28, 2007 9:54 am

TomAnt píše:Jo, ale nejde ani tak o grafiku, ako zmenu kodu... to s grafikou nic nema :)

Ja bych to nechal tak, jak to je. Je dulezitejsi prispevek nez avatar atd..., no ne? A uz od mala se ucime cist zleva doprava ;), takze clovek si prvne precte prispevek, coz je to nejpodstatnejsi, a pak se muze zabyvat dalsima okolnostma :hmmhmm
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 28, 2007 10:17 am

Vsetky nahradzovania slov idem dat prec, chvilku to potrva, kazde trwba kliknut zvlast :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Máj 28, 2007 10:18 am

K Majkiho odpovědi (nechce se mi zabírat místo citováním):
No, přiznám se, že avatvar vlevo mě vždycky dopředu upozornil, kdo píše. Za roky, co sem nakukuju, jsem si alespoň o některých členech udělal nějakou vnitřní představu a vždycky tak trochu čekám: co na tohle Majki, Doktor, Tom,......... Teď mi mozkovnou nejdřív proleze text, hledám, kdo ho napsal, pak najdu vlevo mrňavým písmem, že to byl opravdu Majki a nakonec zaregistruju avatvar, ovšem už tak nějak bez významu.
Naposledy upravil Pavel Rittich dňa Pon Máj 28, 2007 10:20 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 28, 2007 10:19 am

majki píše:
TomAnt píše:Jo, ale nejde ani tak o grafiku, ako zmenu kodu... to s grafikou nic nema :)

Ja bych to nechal tak, jak to je. Je dulezitejsi prispevek nez avatar atd..., no ne? A uz od mala se ucime cist zleva doprava ;), takze clovek si prvne precte prispevek, coz je to nejpodstatnejsi, a pak se muze zabyvat dalsima okolnostma :hmmhmm

Pravdu mas :ho:
Ja uz som si tiez zvykol a logika je presne tak ako pises... SOm to len chcel preto, ze niekomu to moze vadit a chcel by to mat po starom. Cize, chcel som to pripadne na zaver vsetkych uprav dat ako alternativu, cize ako druhy skin...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Nové fórum - obecná diskuze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron