Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

SEX :-)

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Apr 24, 2007 9:32 pm

yano píše:Obrázok

jako vážení ale tohle jako virtual tuning nevypadá vůbec špatně... a to si nedělám srandu :tlesk: Tyhle kola by na GDčku vypadaly špicovně... aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 8-) 8-) :hura
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Uto Apr 24, 2007 11:31 pm

TomAnt píše:Uz ho tam mas, pasaziera, mas smolu :jamaica
OK tak jak ho potkám tak ho utopím a bude klid.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Apr 24, 2007 11:42 pm

Kris píše:
Black píše:
TomAnt píše:Jasne, ty asi myslis toto :ho:

Poslouchejte nes.r.. mne já odmítám Krise ve svojí GD :twist: .


Blek ..tebe nic nehovori "robit si prcu zo seba sameho"? :lol
Ne nic mi to neříká grrrrrrrrr :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Apr 24, 2007 11:45 pm

323.Hans.626 píše:
yano píše:Obrázok

jako vážení ale tohle jako virtual tuning nevypadá vůbec špatně... a to si nedělám srandu :tlesk: Tyhle kola by na GDčku vypadaly špicovně... aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 8-) 8-) :hura
mě se to nelíbí :neane .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod potkan » Str Apr 25, 2007 7:55 am

sorry, ale s tyma kolama to vypada jako rebrinak...
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Black » Str Apr 25, 2007 9:08 am

potkan píše:sorry, ale s tyma kolama to vypada jako rebrinak...
Taky si myslím, že to GD nesluší, to lépe vypadají na GD elektrony co mám origo na GF.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Str Apr 25, 2007 10:52 am

Black..uz chod do prace.. :jamaica
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Apr 25, 2007 6:11 pm

Kris píše:Black..uz chod do prace.. :jamaica
Co si to dovoluješ mi kázat, co mám dělat :peklo :blee .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Štv Apr 26, 2007 5:24 pm

mě se tyhle chromáky líbijej strašně moc... i když pravda... asi by to auto potom chtělo snížit... aby nevypadalo jako bugina :lol :lol ale jináč fakt super... nemůžu si pomoct :tlesk: :tlesk: :tlesk:
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Štv Apr 26, 2007 7:07 pm

323.Hans.626 píše:mě se tyhle chromáky líbijej strašně moc... i když pravda... asi by to auto potom chtělo snížit... aby nevypadalo jako bugina :lol :lol ale jináč fakt super... nemůžu si pomoct :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Na GD je super to, že je ve standardu pěkně vysoká a nikde nedře a nechytá, snížit ji sice vypadá na první pohled efektně, ale na druhou stranu je to extrémně nepraktické, já bych do toho nešla :neane .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Štv Apr 26, 2007 9:07 pm

Black píše:
323.Hans.626 píše:mě se tyhle chromáky líbijej strašně moc... i když pravda... asi by to auto potom chtělo snížit... aby nevypadalo jako bugina :lol :lol ale jináč fakt super... nemůžu si pomoct :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Na GD je super to, že je ve standardu pěkně vysoká a nikde nedře a nechytá, snížit ji sice vypadá na první pohled efektně, ale na druhou stranu je to extrémně nepraktické, já bych do toho nešla :neane .

jasný no... to je potom votázka jestli chceš auto na tjuning nebo na normal ježdění... holt u nás na našich silnicích nejsme v NFS... kde hodíš spojler a nemusíš řešit naše silnice kde všecko kompletně orveš... Já už vím proč nechci nízký auto... měl jsem Lagunu... snížený podvozek a chytal jsem kde všude to jenom trochu šlo :lol :lol
Jenže já hodnotil virtual tuning... a ten se dle mého názoru povedl.. a pokud by někdo dělal z GD showcar a měl ji jenom na srazy, tak bych mu tyhle kola schválil všema deseti :hura 8-)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Štv Apr 26, 2007 9:14 pm

323.Hans.626 píše:
Black píše:
323.Hans.626 píše:mě se tyhle chromáky líbijej strašně moc... i když pravda... asi by to auto potom chtělo snížit... aby nevypadalo jako bugina :lol :lol ale jináč fakt super... nemůžu si pomoct :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Na GD je super to, že je ve standardu pěkně vysoká a nikde nedře a nechytá, snížit ji sice vypadá na první pohled efektně, ale na druhou stranu je to extrémně nepraktické, já bych do toho nešla :neane .

jasný no... to je potom votázka jestli chceš auto na tjuning nebo na normal ježdění... holt u nás na našich silnicích nejsme v NFS... kde hodíš spojler a nemusíš řešit naše silnice kde všecko kompletně orveš... Já už vím proč nechci nízký auto... měl jsem Lagunu... snížený podvozek a chytal jsem kde všude to jenom trochu šlo :lol :lol
Jenže já hodnotil virtual tuning... a ten se dle mého názoru povedl.. a pokud by někdo dělal z GD showcar a měl ji jenom na srazy, tak bych mu tyhle kola schválil všema deseti :hura 8-)
to pak ano s tím souhlasím.já budu mít svoji GD jako seriovku pořád.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron