Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pasivna bezpecnost a alkohol za volantom

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Pasivna bezpecnost a alkohol za volantom

Poslaťod tomasicek » Ned Apr 08, 2007 11:31 am

Nechcem sa ani tak postazovat ako upozornit a kedze tu uz nemozem najst sekciu "pokec" tak to davam sem....


Priputat sa treba aj vzadu a to nielen kvoli pokute...
http://www.myubo.sk/movie_detail.php?id=1294


Kto si lubi vypit...
http://www.myubo.sk/movie_detail.php?id=1297
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Bootleg » Ned Apr 08, 2007 11:47 am

Super videa pre ludi, ktori si dokazu uvedomit nasledky, ale vacsina z vodicov su taki arogantni ignoranti (aj z tohto klubu), ze je uplne zbytocne im to pustat, maju svoju pravdu napr. aj o bezpecnostnych pasoch, experti.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod bory » Ned Apr 08, 2007 12:05 pm

Alkohol za volant nepatří.A jen dement si neuvědomí následky toho,co se může stát.Ale jsou tací.Kdo se nepoutá je jeho věc,zdraví i peněženka.Ať to ale nevnucuje ostatním.Já se poutám,i když mam popojet 200 metrů.Viděl jsem co to dokáže udělat s člověkem,když je nepřipoutanej a někdo to do tebe vrazí. :???
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Bootleg » Ned Apr 08, 2007 12:35 pm

bory píše:Alkohol za volant nepatří.A jen dement si neuvědomí následky toho,co se může stát.Ale jsou tací.Kdo se nepoutá je jeho věc,zdraví i peněženka.Ať to ale nevnucuje ostatním.Já se poutám,i když mam popojet 200 metrů.Viděl jsem co to dokáže udělat s člověkem,když je nepřipoutanej a někdo to do tebe vrazí. :???


Prave, ze to, ze sa nepriputa, tym ohrozuje aj ostatnych, ked ja ako priputany vodic som vpredu a on nepriputany vzadu, nieco sa stane a on mi svojou sprostou hlavou narazi do mojej, tak je koniec.. To, ze jeho hlava vazi par kilogramov, sa znasobi pri prudkom spomaleni, takze je to asi tak, ako keby mi do hlavy buchlo 250 kg niecoho.. Takze kto sa u mna v aute nepriputa, moze rovno vystupit.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Ned Apr 08, 2007 1:21 pm

Steve mi vravi zo srdca...
S tym priputavanim sa vzadu, absolutna pravda, u mna dtto, sedis za mnou nepriputany? Auto sa ani nepohne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Ned Apr 08, 2007 2:15 pm

tomasicek píše:Nechcem sa ani tak postazovat ako upozornit a kedze tu uz nemozem najst sekciu "pokec" tak to davam sem....


Priputat sa treba aj vzadu a to nielen kvoli pokute...
http://www.myubo.sk/movie_detail.php?id=1294


Kto si lubi vypit...
http://www.myubo.sk/movie_detail.php?id=1297
Tak první co ti napíšu, je to,že k Pokecu se dostaneš až se zaregistruješ do Mazdabratrstva, je tam k tomu návod, nic složitého.
Za druhé a to už se mi dost dlouho nestalo, jsem se po zhlédnutí těch videí úplně roztřásla, zamrazilo mne a vyhrkly mi slzy :cry , strašná, krutá a pravdivá realita :( .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bory » Ned Apr 08, 2007 7:54 pm

Steve píše:
bory píše:Alkohol za volant nepatří.A jen dement si neuvědomí následky toho,co se může stát.Ale jsou tací.Kdo se nepoutá je jeho věc,zdraví i peněženka.Ať to ale nevnucuje ostatním.Já se poutám,i když mam popojet 200 metrů.Viděl jsem co to dokáže udělat s člověkem,když je nepřipoutanej a někdo to do tebe vrazí. :???


Prave, ze to, ze sa nepriputa, tym ohrozuje aj ostatnych, ked ja ako priputany vodic som vpredu a on nepriputany vzadu, nieco sa stane a on mi svojou sprostou hlavou narazi do mojej, tak je koniec.. To, ze jeho hlava vazi par kilogramov, sa znasobi pri prudkom spomaleni, takze je to asi tak, ako keby mi do hlavy buchlo 250 kg niecoho.. Takze kto sa u mna v aute nepriputa, moze rovno vystupit.


To je samozřejmost.Psal jsem o poutání řidiče.Ne spolujezdců.Za spolujezdce je zodpovědný řidič
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod pete » Ned Apr 08, 2007 8:16 pm

modlim sa za vsetkych ozranov za volantom, aby ich v spinavej base rezali do riti hnusni spinavi cigani po dlhe, dlhe roky ... amen
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Michal 4WS » Ned Apr 08, 2007 9:45 pm

Toto by mali davat v telke namiesto tych kok****kych reklam na vlozky !!!
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod bory » Pon Apr 09, 2007 7:52 am

Proč to vlastně u nás ani neběželo?Určitě by toto video část lidí od alkoholu odradilo. :(
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Black » Pon Apr 09, 2007 10:56 am

bory píše:Proč to vlastně u nás ani neběželo?Určitě by toto video část lidí od alkoholu odradilo. :(
Já myslím,že bohužel ne :neane :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Donaifel » Pon Apr 09, 2007 11:50 am

TomAnt píše:Steve mi vravi zo srdca...
S tym priputavanim sa vzadu, absolutna pravda, u mna dtto, sedis za mnou nepriputany? Auto sa ani nepohne...

Ja som sedel za tebou nepriputany a isli sme....
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Šeďa » Pon Apr 09, 2007 2:15 pm

bory píše:Za spolujezdce je zodpovědný řidič


Já myslím, že ne.
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Black » Pon Apr 09, 2007 5:10 pm

Donaifel píše:
TomAnt píše:Steve mi vravi zo srdca...
S tym priputavanim sa vzadu, absolutna pravda, u mna dtto, sedis za mnou nepriputany? Auto sa ani nepohne...

Ja som sedel za tebou nepriputany a isli sme....
Tak se mnou tak jezdit nebudeš :neane :twisted Stary.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tomasicek » Pon Apr 09, 2007 6:26 pm

bory píše:Proč to vlastně u nás ani neběželo?Určitě by toto video část lidí od alkoholu odradilo. :(



V UK bezi strasne vela takychto reklam. Myslim ze aj tieto su z UK.

Ked som tam nedavno bol a pozeral tie ich reklamne shoty tak mi skoro huba padla..... troska do toho vidim lebo studujem marketingovy management a tak viem rozoznat zlu reklamu od dobrej reklamy.

V UK dost reklamuju aj fajcenie na verejnosti (bude tam zakazane od 1.7), telefonovanie za volantom (60 GBP pokuta a tri body), atd....... samozrejme ze tam maju prasky a vlozky ale nie v takej miere ako tu....

Tu sa to toci o Praskoch, Activii, Mob. operatoroch, a vlozkach az cloveku z toho j...e

A ked su tu taki hrdinovia co by radi videli nasledky nehod, kludne mi dajte vediet mam TONY obrazkov a videii ako ludia dopadli a to aj z nedalekych ciech.... tela na dve casti, hlavy na tri a pod.
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť