Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tricka a vobec veci s logom klubu

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

RE

Poslaťod lolko4 » Uto Feb 27, 2007 10:53 am

Mám záujem o nejaké tieto vecičky. Nejakú tu polokošeľu by som si kúpil . len neviem ako sa uvádza veľkosť či XL , L , alebo ako u košelli 41 v 2 alebo iné. a ešte jedna otázka či sa vzadu dá vyšiť aj veľké logo mazdy dík
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 27, 2007 11:32 am

No tusim to tu zasa ozivime :)

1. Velkost sa uvadza ako L, M, S, XL, XXL a pod.
2. Velke logo Mazdy vzadu sa vysit da, ale NEMOZME to spravit. Mame to vyslovene zakazane od importera a menili sme kvoli tomu napriklad onehda aj logo klubu. Samozrejme, velke logo klubu sa dozadu vysit da a moze.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod socomanzelka » Štv Mar 08, 2007 9:03 am

lolko4 píše:Mám záujem o nejaké tieto vecičky. Nejakú tu polokošeľu by som si kúpil . len neviem ako sa uvádza veľkosť či XL , L , alebo ako u košelli 41 v 2 alebo iné. a ešte jedna otázka či sa vzadu dá vyšiť aj veľké logo mazdy dík


moletny vychodniar ty XL urcite :mrk
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod socomanzelka » Štv Mar 08, 2007 9:05 am

aj my chceme, len ze Lolko mal pravdu s tymi velkostami, velkost "L" je napriklad rozna. A este sa chcem opytat, kedze som neni VIP ci mozem cez Soca objednat tricko s mojim nickom?
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod Zoran » Štv Mar 08, 2007 10:08 am

tome kedy sa chcestas na nejaku objednavku?
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lolko4 » Štv Mar 08, 2007 7:45 pm

socomanzelka píše:
lolko4 píše:Mám záujem o nejaké tieto vecičky. Nejakú tu polokošeľu by som si kúpil . len neviem ako sa uvádza veľkosť či XL , L , alebo ako u košelli 41 v 2 alebo iné. a ešte jedna otázka či sa vzadu dá vyšiť aj veľké logo mazdy dík


moletny vychodniar ty XL urcite :mrk


Co tototototo . Ja nie som moletný . Ja som plnoštíhly.
Naposledy upravil lolko4 dňa Štv Mar 08, 2007 9:02 pm, celkovo upravené 1
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Štv Mar 08, 2007 8:58 pm

Opatrne s tymi nickmi,
ono, kazda nova vysivka, co meno je sa musi programovat, za co si firma urcite nieco vypyta... pri vacsej objednavke nie, (cize mame nove logo klubu, ale to mi spravia zdarma), ale obavam sa ze ked dam x ludom vysivat mena, tak to moze byt pekne masne, overim a dam vediet ok?

Co sa tyka casovania. Musim to cele spisat a spustim akciu OBJEDNAVKY. Predstavu mam taku ze by objednavky ficali 2 tyzdne a potom by sa to poriesilo.

Cely problem je v nasledovnom:

1. ODMIETAM COKOLVEK objednavat bez aspon malej zaruky, PO KAZDY KRAT mi nieco zostalo, uplne najcastejsie haluzne velkosti ako M a S, ktore ja (pochopitelne) neobleciem, takze su mi na 2 veci.
2. S tym suvisi otazka, ako dostat aspon nejaku zalohu sem ku mne.
3. Ako to k vam dostat, BA a okolie nie je problem, zvysok hadam na zrazoch, ale... Ale Ceska republika je uplne peklo, raz som posielal jedno tricko do CR a bolo to hned dvakrat, prvy a posledny, to postovne stalo 1,5x tolko ako samotne tricko...

Takze ak mate nejake napady, sem s nimi.
Este jedna vec, urcite neposielajte ziadne peniaze za tricka na ucet Mazdaklubu, Fantozzi by sa asi nepotesil ked bude robit ucto na buduci rok :ho:

Napady?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Mar 08, 2007 9:07 pm

V ČR to mohu rozeslat lidem já, už mám praxi s podložkami 8-) . A ze Slovenska do Brna by mi je mohl přivézt Stary :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socomanzelka » Štv Mar 08, 2007 9:18 pm

soco jazdi teraz po skoro celych Cechach a chodi aj cez BA cez neho by sa daco dalo poriesit...
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod Black » Štv Mar 08, 2007 9:19 pm

socomanzelka píše:soco jazdi teraz po skoro celych Cechach a chodi aj cez BA cez neho by sa daco dalo poriesit...
Vidíš taky to tak můžeme řešit :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Štv Mar 08, 2007 10:41 pm

Ja chcem botasky Wilson s vysivkou loga mazdaklubu, potom potitko na ruku s vysivkou mojho nicku a spodne pradlo s vysivkou loga mazdy na zadku a vysivkou mena Elisha Cuthbert vpredu. :o) Dakujem.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Mar 08, 2007 10:46 pm

Steve píše:Ja chcem botasky Wilson s vysivkou loga mazdaklubu, potom potitko na ruku s vysivkou mojho nicku a spodne pradlo s vysivkou loga mazdy na zadku a vysivkou mena Elisha Cuthbert vpredu. :o) Dakujem.


Vies co, asi ta prekvapim, ale bez problemov, len musis dodat tie botasky, potitko a spodne pradlo... Ale vybavim...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Štv Mar 08, 2007 10:53 pm

TomAnt píše:
Steve píše:Ja chcem botasky Wilson s vysivkou loga mazdaklubu, potom potitko na ruku s vysivkou mojho nicku a spodne pradlo s vysivkou loga mazdy na zadku a vysivkou mena Elisha Cuthbert vpredu. :o) Dakujem.


Vies co, asi ta prekvapim, ale bez problemov, len musis dodat tie botasky, potitko a spodne pradlo... Ale vybavim...


Musim aj vyprat? :spik2 :koule Aaaale, inak, dodam fakt tricko jedno aj predlohu na vysitie, keby sa teda dalo vybavit. :wink Keep me informed pls.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Zoran » Pia Mar 09, 2007 9:45 am

TomAnt píše:2. S tym suvisi otazka, ako dostat aspon nejaku zalohu sem ku mne.
Ja ti tome donesiem aj celu sumu do predu, no problem... Ja uz len cakam ze spustis objednavanie ;)
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Pia Mar 09, 2007 11:48 am

Ja viem :)
Zoran mi posli do mailu este raz prosim to specialne co si chcel spravit, dam poslat este raz cenovu ponuku na to. Posli aj grafiku.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť