Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mini zraz Banská Bystrica 9.-11.3.2006

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod Black » Str Mar 07, 2007 11:50 pm

Donaifel píše:
Black píše:
Donaifel píše:
lolko4 píše:
Black píše:
Gretka píše:
Donaifel píše:
Michal 4WS píše:
Donaifel píše:Stara ale nie, ze sa s M... stiahnete niekam a budete stale len sexovat :spik2
Zober Katku a prídite do štvorky ! 8-)

No Black do stvorky neberem :hnus ale Gretku by som bral :boobies:
hovado :chacha
ale evidentne aj Michal 4WS je podla Tvojho gusta :sexi kedze len s Black mas problem... :koule
A vies o tom, ze Tom ma vela nozov a ze dost dobre hadze a reze? :jaja
On je hovado a na Miška ať zapomene :twist: . Stary a Bibop tě chtít nebude :koule , máš Katku a té se drž :jamaica .


Hmm aj ja sa môžem pridať ? Ak áno tak ma k niekomu priradte :hura
Mozes. Pri Black je este volne miesto :lol
Donaifeli nezáviď a čti pozorně, já v pátek budu mít vedle sebe Socomanželku a Lolka, Staryy buď pozornější a nemysli stále jen na prasačinky, jsou i jiné věci v životě :spik2 .
sak lolko ta dostal ako sexualnu partnerku na starosti
Donaifeli nezáviď :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Mar 07, 2007 11:53 pm

lolko4 píše:
Donaifel píše:
lolko4 píše:
Black píše:
Gretka píše:
Donaifel píše:
Michal 4WS píše:
Donaifel píše:Stara ale nie, ze sa s M... stiahnete niekam a budete stale len sexovat :spik2
Zober Katku a prídite do štvorky ! 8-)

No Black do stvorky neberem :hnus ale Gretku by som bral :boobies:
hovado :chacha
ale evidentne aj Michal 4WS je podla Tvojho gusta :sexi kedze len s Black mas problem... :koule
A vies o tom, ze Tom ma vela nozov a ze dost dobre hadze a reze? :jaja
On je hovado a na Miška ať zapomene :twist: . Stary a Bibop tě chtít nebude :koule , máš Katku a té se drž :jamaica .


Hmm aj ja sa môžem pridať ? Ak áno tak ma k niekomu priradte :hura
Mozes. Pri Black je este volne miesto :lol



Ďakujem za ponuku . A dúfam že berie lievik so sebou aby bola show . Pomôžem hihi
Lievik přiveze Socomanželka a Socoman, protože já si ten svůj sváteční lievik z Brna nechci poničit :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socomanzelka » Štv Mar 08, 2007 8:30 am

co sa to tu vcera dialo? nicomu nerozumiem :shock kto je s kym? a kto je proti komu?
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod socomanzelka » Štv Mar 08, 2007 8:53 am

Michal nedojdem C 3ojkou, ale dojdem na nakladnom aute s velkou striebornou plachtou s napisom KOMANDOR a s madarskym soferom. Nie je to reklama vsak?
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod Black » Štv Mar 08, 2007 11:13 am

socomanzelka píše:co sa to tu vcera dialo? nicomu nerozumiem :shock kto je s kym? a kto je proti komu?
já jsem hodná na všechny, to jen někdo tam pořád chce přijet s lievikom :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Mar 08, 2007 11:14 am

socomanzelka píše:Michal nedojdem C 3ojkou, ale dojdem na nakladnom aute s velkou striebornou plachtou s napisom KOMANDOR a s madarskym soferom. Nie je to reklama vsak?
A jéje další auto, co jezdí na olej z hranolek :koule :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Maco222 » Štv Mar 08, 2007 5:00 pm

No pridem ja v sobotu poobede, tak pred 4 a ostanem do vecera, potom musim spat do BA, tak aspon na chvilku :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod lolko4 » Štv Mar 08, 2007 7:52 pm

socomanzelka píše:co sa to tu vcera dialo? nicomu nerozumiem :shock kto je s kym? a kto je proti komu?


No tu si mala byť včera. Tu sa dialo čoro moro hiihii . O veľa si prišla . :hura :hura
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Štv Mar 08, 2007 8:54 pm

Maco222 píše:No pridem ja v sobotu poobede, tak pred 4 a ostanem do vecera, potom musim spat do BA, tak aspon na chvilku :)
Super Maco už se moc těšíme :hura :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socomanzelka » Štv Mar 08, 2007 9:24 pm

lolko4 píše:
socomanzelka píše:co sa to tu vcera dialo? nicomu nerozumiem :shock kto je s kym? a kto je proti komu?


No tu si mala byť včera. Tu sa dialo čoro moro hiihii . O veľa si prišla . :hura :hura


este len zajtra zacne coro moro... moore...
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod Black » Štv Mar 08, 2007 9:27 pm

socomanzelka píše:
lolko4 píše:
socomanzelka píše:co sa to tu vcera dialo? nicomu nerozumiem :shock kto je s kym? a kto je proti komu?


No tu si mala byť včera. Tu sa dialo čoro moro hiihii . O veľa si prišla . :hura :hura


este len zajtra zacne coro moro... moore...
:oops jsem nikde nic nenapsala, ale stejně si pořád stojím za svým o tom oleji z hranolek v něčí nádrži a o malém výkonu auta :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socomanzelka » Pia Mar 09, 2007 8:18 am

o nejaku hodinku dve vyrazam :hura
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod Black » Ned Mar 11, 2007 4:39 pm

Sraz se povedl, sešla se skvělá společnost, fotky tu snad budou večer, kromě moře alkoholu a vzácné návštěvy z Bratislavy, jsme si dali menší závody s Karolem :twisted :lol . Omluvte případné nedostatky v gramatice, ale jěště nejsem úplně střízlivá a dneska asi ani nebudu :drunk :lol . Hlásím, že jsem před chvíli v pořádku dorazila do Brna :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Ned Mar 11, 2007 5:28 pm

Ja som bol teda doma už okolo 12,00 ale mal som problém s netom čiže som nemohol napísať.... A ďalší problém bol so žalúdkom...... :koule

Takže: Partia sa stretla super (Cingo BA :tlesk: ), ubytko bolo super, alkoholu bolo dosť, aj fajčiva, počasie tiež vyšlo!
Veľmi sa chcem poďakovať návštevníkom z BA, ktorý sa zastavili apoň na skok - Maco + Zoran + Karol A8 a dalšiemu BA členovy Cingovy ktorý bol snami od včera do dnes! :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Tip: Raňajky podľa Pištu- Karpacké brandy+Šariš 10´+ Malboro :mrk

Bol to super víkend!!!!!! Ďakujem všetkým zúčastneným!!!!! :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Ďalší intelektuálny zraz sa skončil ...
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod socomanzelka » Ned Mar 11, 2007 7:54 pm

Hlasim ze som dorazila domov tiez a v absolutnom poriadku. Dakujem vsetkym zucastnenym za super mini zrazik Michalovi za zorganizovanie a neskutocny tanec, Black dakujem ze ma raz zasa presvedcila ze to s tym abstinovanim vzdy len keca, Pistovi za nocne chrapanie, ktore som nikdy v takej intenzite nepocula, Lolkovi za neskutocny humor a naslednu ukazku, ze sa da pit 24 hodin v kuse bez toho, ze clovek zomrie,Cingovi za to ze som ho spoznala ako noveho clena, Chalanom a babam z Blavy ze sa ukazali s v neposlednom rade samozrejme Socovi za to ze prisiel, za darcek a za to ze v podstate je. Fotky dodam ked dospim, dobru noc.
Pikoska: Na linke BB-KE nas poctil navstevou revizor a samozrejme som ani za toho svateho nevedela kde som toten saleny listok strcila, ked ze sa mi nechcelo s revizorom natahovat, ze inak by ma sofer asi nezobral keby som nebola zaplatila, a nezaposobil ani moj sarm, ktory, po tom mnozstve vypitom alkohole bol zrejme v pozadi mojej aury a vynyikali mi len kruhy pod ocami, som mu strcila do ruky stovku naj me necha na pokoji! Jak ja toten listok cil najdzem, ta ho zozerem prisaham vacku!!!!!!!!!
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť