Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Diskusia k zverejnenym pravidlam

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod Black » Štv Feb 22, 2007 4:06 pm

TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:5
mám vyjímku na osm, děkuji :mrk :lol .


Asi sa ti nieco zleho zazdalo :ho:
deset já to věděla, jsi zlatý Tome :hura :tlesk: :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 22, 2007 4:07 pm

Sme uz jemne off-topic...
a nehul :ganja
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Feb 22, 2007 4:08 pm

TomAnt píše:Sme uz jemne off-topic...
a nehul :ganja
Oki už mlčím a jdu pracovat :mrk 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Štv Feb 22, 2007 4:17 pm

Black píše:
TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:5
mám vyjímku na osm, děkuji :mrk :lol .


Asi sa ti nieco zleho zazdalo :ho:
deset já to věděla, jsi zlatý Tome :hura :tlesk: :mrk .
vcera na nho nadavas a dnes je "zlaty Tome"? :koule
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 22, 2007 4:20 pm

Gretka píše:
Black píše:
TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:5
mám vyjímku na osm, děkuji :mrk :lol .


Asi sa ti nieco zleho zazdalo :ho:
deset já to věděla, jsi zlatý Tome :hura :tlesk: :mrk .
vcera na nho nadavas a dnes je "zlaty Tome"? :koule


To je uplne ukazkovy priklad :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 22, 2007 4:30 pm

Inac, este mam nachystane pravidla aj o podpisoch a Avataroch...

Navrh znie:

***

Pravidlá pre podpisy a avatary.

1. Podpis slúži k rýchlej a prehľadnej identifikácii prispievateľa.
2. Podpis by nemal zaberať na stránke viac ako jeden príspevok. Sú povolené max. 2 riadky so štandardnou veľkosťou písma (veľkosť písma v príspevkoch)
3. Podpis nesmie obsahovať obrázok, text alebo odkaz v rozpore s pravidlami. Obrázok v podpise nesmie byť výrazne animovaný (typicky animácia, ktorá odpútava pozornosť od zvyšného obsahu).
4. Je povolený maximálne jeden obrázok.
5. Obrázok - maximálna veľkosť obrázku v podpise je 400x20px a 10 kB pričom je povolený len jeden. (veľkosť je udávaná v tvare "šírka X výška") Ak by ste chceli skombinovať obrázok aj text spolu v podpise, takýto podpis nesmie presiahnuť výšku 2 riadkov.
6. V podpise nie sú povolené žiadne formy reklamy.
7. V prípade porušenia týchto pravidiel Vám bude podpis upravený Administrátorom diskusného fóra, to znamená zmazaný.
8. Zakazuje sa používanie avataru, ktorý je v rozpore s akýmkoľvek pravidlom. Takýto avatar alebo podpis bude odstránený a užívateľ potrestaný.
9. Veľkosť avataru nesmie presiahnuť rozmery 150x200 px a 15kB a to ani v jednej z týchto troch hraníc. Takýto avatar bude zmazaný.

Administrátori si vyhradzujú právo na zmazanie či úpravu podpisu a avataru ak porušuje niektoré z pravidiel fóra.

***
Len pre vysvetlenie, opat, ide o nieco, co vsetci doteraz viac menej dodrziavaju aj bez pravidiel. Je par vynimiek, 7 riadkove podpisy a podobne, ti to snad pochopia (predsa len, ak ma podpis 7x tolko riadkov ako samotny text prispevku, asi to nie je uplne idealne). Co sa tyka obrazkov, bolo par avatarov a podpisov, ale to som vzdy riesil s autorom cez sukromnu spravu a vzdy sme sa nejako dohodli.

Takze, pravidla davam medzi pravidla a ich modifikaciu mozme prebrat tu.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Štv Feb 22, 2007 7:17 pm

Pravidlá musia byť! To je jasné. Ale v akej forme? Tieto mi vcelku vyhovujú a som zvedavý či sa dodržia :roll

P. S. Poriadok je pre sprostých, inteligent sa vyzná aj v bordeli! :ho:
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Honza » Uto Feb 27, 2007 5:59 pm

Ty pravidla jsou hrozně dlouhý a propracovaný, něco jako daňový zákony, až člověk ztrácí přehled. Já bych to zkomprimoval do jedné věty..

Pravidlo: Nechovejte se jako kokoti!

A je to :lol
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Uto Feb 27, 2007 6:10 pm

Tak tu jednu vetu si daj na svoje forum, alebo nalep na volant, ked si vykas. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod tomasicek » Uto Feb 27, 2007 8:15 pm

TomAnt píše:Inac, este mam nachystane pravidla aj o podpisoch a Avataroch...

Navrh znie:

***

Pravidlá pre podpisy a avatary.

1. Podpis slúži k rýchlej a prehľadnej identifikácii prispievateľa.
2. Podpis by nemal zaberať na stránke viac ako jeden príspevok. Sú povolené max. 2 riadky so štandardnou veľkosťou písma (veľkosť písma v príspevkoch)
3. Podpis nesmie obsahovať obrázok, text alebo odkaz v rozpore s pravidlami. Obrázok v podpise nesmie byť výrazne animovaný (typicky animácia, ktorá odpútava pozornosť od zvyšného obsahu).
4. Je povolený maximálne jeden obrázok.
5. Obrázok - maximálna veľkosť obrázku v podpise je 400x20px a 10 kB pričom je povolený len jeden. (veľkosť je udávaná v tvare "šírka X výška") Ak by ste chceli skombinovať obrázok aj text spolu v podpise, takýto podpis nesmie presiahnuť výšku 2 riadkov.
6. V podpise nie sú povolené žiadne formy reklamy.
7. V prípade porušenia týchto pravidiel Vám bude podpis upravený Administrátorom diskusného fóra, to znamená zmazaný.
8. Zakazuje sa používanie avataru, ktorý je v rozpore s akýmkoľvek pravidlom. Takýto avatar alebo podpis bude odstránený a užívateľ potrestaný.
9. Veľkosť avataru nesmie presiahnuť rozmery 150x200 px a 15kB a to ani v jednej z týchto troch hraníc. Takýto avatar bude zmazaný.

Administrátori si vyhradzujú právo na zmazanie či úpravu podpisu a avataru ak porušuje niektoré z pravidiel fóra.

***
Len pre vysvetlenie, opat, ide o nieco, co vsetci doteraz viac menej dodrziavaju aj bez pravidiel. Je par vynimiek, 7 riadkove podpisy a podobne, ti to snad pochopia (predsa len, ak ma podpis 7x tolko riadkov ako samotny text prispevku, asi to nie je uplne idealne). Co sa tyka obrazkov, bolo par avatarov a podpisov, ale to som vzdy riesil s autorom cez sukromnu spravu a vzdy sme sa nejako dohodli.


Takze, pravidla davam medzi pravidla a ich modifikaciu mozme prebrat tu.


Akoze nechcem rypat ale Stevova Mazda v popise ma 152x75 pixelov.... cize presahuje sirku o 275% :ho: :hmm
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Bootleg » Uto Feb 27, 2007 8:49 pm

Moje prispevky vacsinou nepresiahnu jeden riadok a to auto nepredlzi vysku prispevku o viac, ako je spolu s avatarom. Jou?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod tomasicek » Uto Feb 27, 2007 10:07 pm

Steve píše:Moje prispevky vacsinou nepresiahnu jeden riadok a to auto nepredlzi vysku prispevku o viac, ako je spolu s avatarom. Jou?


sak mne osobne to nevadi.....staci si pozriet na http://www.club323f.com/club323f/forum/ ... php?t=1593 tak tam su tie podpisy vazne huste a nikto s tym nema problem


ALE ked tu maju byt nejake pravidla tak nech platia pre kazdeho nie? Alebo nech niesu.....lebo ked mas ty tak chcem aj ja!
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod PePa » Uto Feb 27, 2007 10:27 pm

tomasicek píše:.....staci si pozriet na http://www.club323f.com/club323f/forum/ ... php?t=1593 tak tam su tie podpisy vazne huste a nikto s tym nema problem


No niektore su naozaj zaujimave :lol
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod karol » Uto Feb 27, 2007 10:38 pm

tomasicek píše:
Steve píše:Moje prispevky vacsinou nepresiahnu jeden riadok a to auto nepredlzi vysku prispevku o viac, ako je spolu s avatarom. Jou?


sak mne osobne to nevadi.....staci si pozriet na http://www.club323f.com/club323f/forum/ ... php?t=1593 tak tam su tie podpisy vazne huste a nikto s tym nema problem


ALE ked tu maju byt nejake pravidla tak nech platia pre kazdeho nie? Alebo nech niesu.....lebo ked mas ty tak chcem aj ja!

suhlasim stebou.
Obrázok užívateľa
karol
Komunikátor
 
Príspevky: 546
Registrovaný: Ned Feb 19, 2006 10:29 pm
Bydlisko: bratislava

Poslaťod Bootleg » Uto Feb 27, 2007 11:12 pm

Zvyknite si, ze vynimky potvrdzuju pravidla, hehe..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron