Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AB auto Brno

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

AB auto Brno

Poslaťod Black » Str Feb 07, 2007 11:40 am

Čekala jsem kdy to přijde a stane se v AB autu Brno něco nepříjemného a už je to tady. V prosinci 2006 mne naboural sedmdesátiletý dědek a já si dala auto opravit tam, kde jsem dosud byla spokojená a to do AB auto Brno, než mi přijmou 626 GF na opravu jsem čekala měsíc, ještě to bych snesla, oprava trvala 17 dní žíííííš, co dělali to bych musela mít auto pomalu nové, vyúčtování na faktuře hovoří o celkové práci na 5 dnů a co ten zbytek :twist: . Přijímací technik škoda mluvit, navykládal likvidátorovi, že popraskané úchyty světlometů nesouvisí s tou nehodou a já si musela koupit světla nová ze svého, ale to ještě není vše, když mu volal člověk z asistenční služby, co mi půjčila nového Focuse, proč ta oprava trvá, tak dlouho, tak jim přijímací technik řekl, že vše se zdrželo kvůli mě, že se čekalo na díly ode mne, což není pravda, protože o světla si řekli ve čtvrtek odpoledně a já jsem v neděli jela s Donaifelem pro světla na vrakoviště, ta byla ve špatném stavu a tak jsem v pondělí ve sněhové kalamitě jela sto kilometrů pro světla jinam a ještě v pondělí je ode mne měli, na základě toho, co ten technik řekl té asistenční službě, tak jsem nového Focuse musela vrátit a půjčili mi starého Focuse ve strašném stavu. To ovšem ještě není všechno :twist: :hanged . Tento pátek mi z AB auto Brno volali, že je 626 GF hotová a mám si pro ni přijet. jela jsem i s Kawou pro ni a ještě než jsem šla za technikem, tak jsem si Mazdičku prohlédla a šly na mne mdloby. Poškrábali mi blatník a nevyměnili chromovou lištu s logem, která byla napsaná od likvidátora na výměnu. Když jsem to řekla technikovi, tak zavolal klempíře, šli s námi ven na parkoviště a tam nám tvrdili, že ten škrábanec je tam celou dobu, pak mi ten technik, řekl, že jsou pro tento případ pojištěni a že mi to opraví, ale jen tak že to rozleští a bude tam flek, protože mi rozhodně nenalakují celý blatník a ještě mi řekl, že mi uhádal s likvidátorem, ,že zapletím jen tři hodiny práce ze svého, to už jsem myslela, že ho asi praštím, tak nejnže jsem si si ze svého kupovala světlomety, ale navíc, jsem zaplatila i část prací. A co se týče chromové lišty, tak tu jako zázrakem měli na skladě a tvrdili, že mi ji tam zapomněli dát, ale samozřejmě v pátek večer už nebylo, jak sehnat likvidátora, aby vystavil nový krycí dopis a odpočítal amortizaci té lišty. Jsem dost znechucená a už tam asi nikdy nepůjdu. Znáte nějaký solidní značkový servis poblíž Brna? Protože ten druhý co je v Brně Auto Balvin, tak je strašný, to by vám zase mohl povídat Harry.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 626MPS » Str Feb 07, 2007 4:03 pm

zaskrtit potrhat a hodit do kosa. (samozrejme ICH) :lol
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod Black » Str Feb 07, 2007 4:18 pm

626MPS píše:zaskrtit potrhat a hodit do kosa. (samozrejme ICH) :lol
A to jsi ještě velmi mírný :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 626MPS » Str Feb 07, 2007 4:41 pm

no to hej.... vsetko s mierou :mrk
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod Black » Str Feb 07, 2007 6:49 pm

626MPS píše:no to hej.... vsetko s mierou :mrk
máš pravdu :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod gathis » Str Feb 07, 2007 6:59 pm

Black píše: Přijímací technik škoda mluvit, navykládal likvidátorovi, že popraskané úchyty světlometů nesouvisí s tou nehodou a já si musela koupit světla nová ze svého


to je přece v pořádku, že si to zaplatíš ze svého, pokud to s tou nehodou nesouviselo :twist:
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod pepino34 » Str Feb 07, 2007 7:14 pm

Sice to není k tématu, ale snad Mazda obecně je nějaká divná (né jako auto, ale prodejci :mrk ). Oni jsou tak neschopní, že nedokážou ani potvrdit typ motoru v autě. I když to je Mazda přímo u AB Auto Brno kupovaná, místo nich to dělá nějaká pražská firma, která to auto nikdy v životě neuvidí a přes kopii TP mi to udělají na nekřesťanský peníze 2 000kč.
Co to je na ******, že si ani prodejce nedokáže prohlídnout auto a něco tam potvrdit. :twisted :twisted :twisted
Mazda 626 GF14P2 1.8 92k '98 Obrázok
HTC Touch Pro, 4GB microSD, TT7 Používejte pravidlo ZIPu
Obrázok užívateľa
pepino34
Komunikátor
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Sep 02, 2006 7:13 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Rainbow » Str Feb 07, 2007 8:01 pm

Nielen predajcovia Mazdy - neschopnych firiem (a ludi v nich) je hrozne vela, niekedy mam pocit, ze kazda druha...
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Str Feb 07, 2007 9:30 pm

pepino34 píše:Sice to není k tématu, ale snad Mazda obecně je nějaká divná (né jako auto, ale prodejci :mrk ). Oni jsou tak neschopní, že nedokážou ani potvrdit typ motoru v autě. I když to je Mazda přímo u AB Auto Brno kupovaná, místo nich to dělá nějaká pražská firma, která to auto nikdy v životě neuvidí a přes kopii TP mi to udělají na nekřesťanský peníze 2 000kč.
Co to je na ******, že si ani prodejce nedokáže prohlídnout auto a něco tam potvrdit. :twisted :twisted :twisted

Na túto tému by sa tu dalo písať a písať .....
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Ricko » Str Feb 07, 2007 9:33 pm

pri tychto temach by som najradsej zalozil firmu a poziadal o predaj mazd a robil servis..
Mazda 323 BJ IV S, 2.0 DiTD
Ricko
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Ned Jún 04, 2006 11:29 am
Bydlisko: Trnava, SVK

Poslaťod Michal 4WS » Str Feb 07, 2007 9:35 pm

Ricko píše:pri tychto temach by som najradsej zalozil firmu a poziadal o predaj mazd a robil servis..

To je super nápad! A sídlo by mohlo byť v BB! To by mali všetci blísko.... :o)
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod misko42 » Štv Feb 08, 2007 9:07 am

Ricko píše:pri tychto temach by som najradsej zalozil firmu a poziadal o predaj mazd a robil servis..



tak teda podme do toho!!!! ja som nadtym tiez uvazoval :suns

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Mara » Str Jún 13, 2007 8:29 pm

zajímavý - já mám s AB AUTO relativně dobrý zkušenosti - rozhodně lepší než Balvín, ale záleží, kterej technik to dostane na stůl. Ale je potřeba ze sebe udělat trochu nepříjemnýho drsnýho zákazníka s potenciálem koupě nové M6 v horizontu půl roku a pak fungujou - je dobrý tam chodit v saku a kravatě

Ale za poslední akci na mé BA je musím dokonce pochválit - kvalita a rychlost perfekt

Mara
Mara
Prispievateľ
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Uto Okt 04, 2005 10:38 am
Bydlisko: Brno

Poslaťod Kris » Str Jún 13, 2007 11:37 pm

Ricko píše:pri tychto temach by som najradsej zalozil firmu a poziadal o predaj mazd a robil servis..


Musim oponovat..v ziadnom pripade neobhajujem AB alee..vytvorit kvalitu vobec nie je trivialna vec...je to tazke, trva to dlho a clovek v tom musi nechat srdce. Vysledok je ze je zakaznik "iba" spokojny. Celkovo je to so zakaznikmi tazko, lebo ofrflu kazdu pi***nu a maju absolutne nekriticke videnie toho co obnasa kvalitne riesenie niecoho.

Black..ja by som tento tvoj prispevok poslal ako mail na ustredie mazdy a bcopy aj do tej firmy.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sedvo » Štv Jún 14, 2007 10:21 pm

Kris, víš takový zákazník jako Black s mazdou 626 je pro ně nazajímavý. Jednak na takové auta mají sníženou hodinovou sazbu, což je super, ale když máš novější, tak ta sazba se vyškrabe o 250,- Kč víc, což je pro ně zajímavější.

Taky mám s nimi špatnou zkušenost a tak raději dávám auto do Autopardu Břeclav.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť