Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

lietajuce kvetinace ;-(

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod milan » Pia Jan 19, 2007 12:06 pm

no do pici.... to je ironia osudu. ked pretekar nerozmlati auto pri pretekani, rozmlatia mu ho kvetinace.

Predpokladam ze Yano uz zistuje moznosti uplatnenia poistenia. Som zvedavy co na to poistovna.
Viem kde byva Jezisko.
Obrázok užívateľa
milan
VIP 2007
 
Príspevky: 425
Registrovaný: Pon Feb 14, 2005 11:17 am

Poslaťod Donaifel » Pia Jan 19, 2007 12:20 pm

TomAnt píše:Juuuuj, to mi je luto... Ja som tiez v noci z okna kontroloval Xedosa... Uz 2 tyzdne stoji chudak na jednom mieste a prave na taketo fukoty nie moc vhodnom...
Poistka asi nic co? Sakra...
Preco stoji dva tyzdne?
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Enzo » Pia Jan 19, 2007 12:35 pm

MAm burane zadne dvere. Ale sko je tam. Aj ten plast by tam mal byt.

Obrázok
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Peter Borek » Pia Jan 19, 2007 12:38 pm

tak prajem uprimnu sustrast.... :??? ja som mal nieco podobne, mne pristal v oktobri strom na strehce.... :mrk pocas vichrice........poistovna sa pochlapila.... za 6dni som mal peniaze na ucte, ale poviem pravdu aj keby som mal zarobit na poistke tak to viackrat nechcem opakovat.
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 19, 2007 12:42 pm

Donaifel píše:
TomAnt píše:Juuuuj, to mi je luto... Ja som tiez v noci z okna kontroloval Xedosa... Uz 2 tyzdne stoji chudak na jednom mieste a prave na taketo fukoty nie moc vhodnom...
Poistka asi nic co? Sakra...
Preco stoji dva tyzdne?

Pretoze som chory doma tolko...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Pia Jan 19, 2007 1:37 pm

milan píše:no do pici.... to je ironia osudu. ked pretekar nerozmlati auto pri pretekani, rozmlatia mu ho kvetinace.

Predpokladam ze Yano uz zistuje moznosti uplatnenia poistenia. Som zvedavy co na to poistovna.


hej si to vystihol :-( presne to mi vraveli kolegovia, ze ini si rozbijaju auta sami, ja s tym jazdim co to da a nic, tak mi s tym musel niekto pomoct no.

co sa tyka poistky, mam iba povinnu, havarijnu som si nedaval, lebo ma od toho odhovorili v dvoch poistovniach, rovno agent mi povedal ze zbytocne, lebo cena poistky sa vypocitava z ceny noveho auta a navyse mam dvojliter, ze by som to preplatil, a aj tak by mi zaplatili len zlomok nakladov vzhladom na vek auta... Ved aj zakonnu poistku platim nejakych 13litrov rocne, kvoli objemu a vykonu (a to sa mi 150k nezda nijak vela, nechapem preco musim tolko platit a nejaka fiatka co ma 15kW to ma za dva litre, ale ok).

Takze poistka nic. Z havarijnej asi sancu nemam a pochybujem ze od susedov nieco vymamim, ved len dokazat ze to bolo z ich balkonu bude nemozne. keby sa to stalo cez den mohlo to niekoho zabit, lebo tam chodia decka (teens) na ich porady (fajcenie, pitie, klabosenie).

Ukazal sa aspon zmysel mazdaklubu, nakolko som rychlo nakoniec nasiel sklo, dnes si po neho idem do Piestan (Enzo, diki za rychlu reakciu), vzdy potesi ze to tu nie je len o natahovani sa o tom ci nastriekat auto na ruzovo alebo ci je xedos najlepsi na svete. :-)

Ryhy a diery necham aspon natriet zakladovou farbou a potom musi ist auto cele do laku, lebo po blizsej obhliadke som zistil ze rany nie su velke, ale hlboke a jedine casti ktore zostali nedotknute su dva predne blatniky a predny naraznik, inak si to odniesol kazdy jeden diel. Take rany cca 3cm dlhe a pol cm hlboke kde kade... Bude treba skusit vyklepat, zagitovat a nastriekat.

Nepotesi to, ale uz som sa s tym zmieril, take veci sa jednoducho stavaju, stale lepsie ako keby mi auto niekto poslal na totalku, dost mrzia peniaze, nebude to lacne, ale taky je zivot :-) stava sa to a je to len ukazka toho, ze nie je dobre sa na svoje auto moc naviazat, potom to clovek zle znasa, je to len auto, nastroj pre niekoho na premiestnovanie pre mna aj radosti, zabavy, ale nic viac, ze Black? :-) :-)

Aspon mam moznost ist do inej farby, co ale neurobim, asi by som dlho zvykal, tak zostanem cerveny, maximalne si tam pridam metalizu. No nic, idem ja zhanat ludi a dolovat peniaze z tajnych uctov nech to dam cim skor doporiadku a pridem sa ukazat s novym lakom :-)

Inak, foliu na to zadne sklo, mi viete niekto poradit, kde za dobru cenu? Rad by som trafil rovnaku ako mam na bocnych, tusim tam mam 3M, ale to som nedaval este robit ja, takze neviem kam sa obratit. Asi by to bolo dobre nalepit pred zalepenim noveho okna aby to bolo vsetko v jednom naraz.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Maco222 » Pia Jan 19, 2007 1:52 pm

Ak by si nieco potreboval pomoct, volaj..
3M robia na Ivanskej ceste, Autosklo Pilkington, robili aj mne tam.. neviem kde inde v BA su...
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod tomasicek » Pia Jan 19, 2007 2:37 pm

TomAnt píše:Pretoze som chory doma tolko...


nechem strasit ale pozro na zlodejov :alkajda take auta lakaju,

ja ked uz dva dni stojim na tom istom mieste tak sa citim divoko :ehh
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod tomasicek » Pia Jan 19, 2007 2:41 pm

yano píše:
Aspon mam moznost ist do inej farby, co ale neurobim, asi by som dlho zvykal, tak zostanem cerveny, maximalne si tam pridam metalizu.



veruze tak :poklona
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Enzo » Pia Jan 19, 2007 2:41 pm

Za malo. Ked budes nieco z toho este potrebovat, daj vediet.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod maros » Pia Jan 19, 2007 3:56 pm

Enzo píše:Za malo. Ked budes nieco z toho este potrebovat, daj vediet.


možem aj ja ťa otrvovať?? máš vtej buchnutej páčky??? ... tie pod volantom.. :koule
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod pete » Pia Jan 19, 2007 4:24 pm

TomAnt píše:Viem ze je to takmer marne, ale co tak zistit KOHO kvetinac to bol, skusit sa ist dohodnut na nejakom vyrovnani skody a pripadne to riesit obcianskopravnym konanim? Ale to by si musel hned zavolat policiu... Nech to spisu a zozbieraju dokazy...

tajto to bude asi najlahsie, kvetinac do zivla urcite nepatri, aj ked ho ten zivel posunul :neutral
ludia maju take korunove poistky, kde by sa to aj bez ich bolesti dalo scistit, aj ked teba by to asi vobec nemuselo trapit, ci je poisteny alebo nie :???
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod PUMA » Pia Jan 19, 2007 5:11 pm

je mi to vazne luto.....dufam ze sa to nejako vyriesi...pre istotu im vrat (nahadz) spat tie kvetinace do okien aby im nechybali 8-)

pred tyzdnom do mna naburalo auto...cize mazda nepojazdna....tak jazdim na ocovej mazde a dnes ked som sa vracal domov popri ceste je skola, oplotena 3m murom a zrazu supa ako hrom...tak som zastal a zistil ze nieco mi buchlo po streche...nakoniec vysvitlo ze sopliaci sa v druzine zabavali hadzanim kamenov do aut..hlavne ze ucitelka sa rozpravala s kolegynou a nedavala pozor na deti...vecer maju volat jeho rodicia, snad zavolaju :hope

niekde som cital ze rok 2007 je rokom TRABANTA a asi to nebude dobry rok pre nase mazdy :hanged
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ricko » Pia Jan 19, 2007 6:43 pm

nechcem byt skodoradostny ale skus dat foto ukazem kolegom... aj susedom atd.. nech sa vyvaruju!!!
Mazda 323 BJ IV S, 2.0 DiTD
Ricko
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Ned Jún 04, 2006 11:29 am
Bydlisko: Trnava, SVK

Poslaťod yano » Pia Jan 19, 2007 7:52 pm

Ricko píše:nechcem byt skodoradostny ale skus dat foto ukazem kolegom... aj susedom atd.. nech sa vyvaruju!!!


prave som to pozaliepal vsetko a pozatieral farbou aby to nezaclo hrdzaviet, som nemal cas nieco fotit musel som popri vsetkom stihat pracu, ale zajtra nafotim a poslem, mam len zadne sklo (to som odfotil vcera v noci, potom zacalo liat tak tom to zacal ratovat):

http://yano.sk/kvetinace/IMG_8366.JPG

Tam je vidno dva sramy, tak presne take mam na vsetkych dverach zhora, na tej liste co ide vedla strechy, na kapote, na kridle nejake mensie... niektore len po kov a par mm dnu, niektore cm dovnutra :-( Ta cierna plastova lista je prasknuta aj druhej strany, cele to vyzera ako keby tie crepy padali miesto vody. Inak nasiel som tam aj taky dlazobnu kachlicku vedla auta, dobre ze ma netrafila aj ta, musel to mat ten dotycny asi pod tymi kvetmi alebo co. Zajtra nafotim auto a pridam este nejake fotky, dnes som vazne nemal chut to este aj dokumentovat.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť