Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Radary

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod PePa » Uto Jan 16, 2007 10:54 pm

Steve píše:Chodte si zajazdit do Moldavska. Uzijete si aj adrenalin a ked sa vratite zivi a zdravi, tak budete len radi, aj bez auta.

Cez Moldavsko som si zajazdil este za sociku, ked som sa nechal nahovorit na dovolenku v Odese. Bol som tam so staruckou Fiat 127-kou. Nikdy viac !
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Bootleg » Uto Jan 16, 2007 10:57 pm

Hehee, aj ty si bol v Odese? :o) V ktorom roku? Tak vitaj v klube. Moldavsko je brutal, co uz, adrenalin jak sfina. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod PePa » Uto Jan 16, 2007 11:02 pm

Rozmyslam, kedy to mohlo byt, asi v 1988. Hned po svadbe sme boli s Fiatkou - Rakusko, Nemecko (NSR) a Francuzsko. Rok na to som sa nechal nahovorit pozriet sa aj opacnu stranu. Fakt brutal.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod 323.Hans.626 » Str Jan 17, 2007 12:31 am

vlado.ba píše:Vychodisko je jasne...po dialnici v CR mozete jazdit na plny plyn...pred druhou branou si das na odpocivadle cigaretku a kavu+cikpauzu,alebo "cisielko" so spolujazdkynou...a tvoj vysledny cas medzi branami bude zodpovedat predpisanej rychlosti ! :lol :lol :lol

Ano ano, musejí se dodržovat bezpečnostní přestávky :koule :presne :presne :presne :presne

Obrázok
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod vlado.ba » Str Jan 17, 2007 12:54 am

Haha...toto je dobre...ten z tej cervenej dodavky sa istotne musel vykotit do jarku... :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Obrázok užívateľa
vlado.ba
Prispievateľ
 
Príspevky: 258
Registrovaný: Pia Aug 18, 2006 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tgala » Str Jan 17, 2007 1:00 am

Hehe, ze smiesna pokuta. Za rychlost pre cudzinca aj 7000 Skk
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kris » Str Jan 17, 2007 1:14 am

PePa píše:Rozmyslam, kedy to mohlo byt, asi v 1988. Hned po svadbe sme boli s Fiatkou - Rakusko, Nemecko (NSR) a Francuzsko. Rok na to som sa nechal nahovorit pozriet sa aj opacnu stranu. Fakt brutal.


Ako sa ti podarilo vycestovat na zapad za sociku?
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod 323.Hans.626 » Str Jan 17, 2007 1:15 am

vlado.ba píše:Haha...toto je dobre...ten z tej cervenej dodavky sa istotne musel vykotit do jarku... :tlesk: :tlesk: :tlesk:

Tak o tom nepochybuj!! :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Bootleg » Str Jan 17, 2007 1:32 am

PePa píše:Rozmyslam, kedy to mohlo byt, asi v 1988. Hned po svadbe sme boli s Fiatkou - Rakusko, Nemecko (NSR) a Francuzsko. Rok na to som sa nechal nahovorit pozriet sa aj opacnu stranu. Fakt brutal.


Sranda, my sme boli v septembri 1989.. pamatam si na obrovske meduzy, blee.. A na vojnove lode v dialke, lietadlo zapichnute v strede rieky pod mostom a zasklene balkony. Milicia na Ladach, slivky "pamyj! radioaktivnoje!" a podobne super veci..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod PePa » Str Jan 17, 2007 6:08 pm

Kris píše:
PePa píše:Rozmyslam, kedy to mohlo byt, asi v 1988. Hned po svadbe sme boli s Fiatkou - Rakusko, Nemecko (NSR) a Francuzsko. Rok na to som sa nechal nahovorit pozriet sa aj opacnu stranu. Fakt brutal.


Ako sa ti podarilo vycestovat na zapad za sociku?

Normálne, dovtedy som nikde nebol (iba raz v Juhoške a to bol vtedy tiež akože západ). Požiadal som o vycestovaciu doložku a devízový prísľub. K tomu som potreboval kopu potvrdení, povolení a pečiatok. Zbieral som to asi pol roka, ale mal som vtedy čas a povedal som si, že to vybehám, aj keby som si mal nohy zodrať. Prvý problém nastal hneď u zamestnávateľa. Keďže som vtedy robil v sl. televízii, tam mali interné predpisy, že na západ môžeš vycestovať len každé 2 roky a ja som bol rok pred tým v Juhoške, zamietli mi to. Musel som požiadať o výnimku a zdôvodnenie mi napísal špičkový scenárista. Po pol roku som potreboval už len povolenie z vojenskej správy, to som považoval už len za formalitu a práve tu nastali obrovské problémy. Oni tam vôbec nechápali, že niekto môže byť tak drzý, že necelé 2 roky po vojne u pohraničnej stráži chce ísť na dovolenku na západ. Viac - menej so šťastím (ale hlavne vďaka neuveriteľnej drzosti - vtrhol som náčelníkovi VS do kancelárie - nechceli ma totiž k nemu pustiť a ten mal asi dobrý deň) mi to nakoniec po hodinovej debate s náčelníkom povolili, len som musel o 2 mesiace posunúť termín dovolenky dopredu (za odmenu, že mi to dovolili, povolali ma hneď potom na manévre).
Keď si dnes na to spomeniem, ufff...
Ešte 2 dni pred odchodom mi kamoš vyváral na Fiatke odhnité uchytenia tlmičov :suns
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť