Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

poradte Mi

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

poradte Mi

Poslaťod mb840 » Sob Mar 13, 2004 8:11 pm

ahojte som Michal a mam tu čerstvo uverejnenú mazdu a zhanam plasty poradte Mi prosim!!!!!!!!!! :0
Obrázok užívateľa
mb840
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Mar 13, 2004 2:00 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Sob Mar 13, 2004 8:18 pm

Na japoncov to bolo vzdy dost tazke... drzim palce...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Ned Mar 14, 2004 9:19 pm

musím tě zklamat ale neseženeš nic.Sjezdil sem celou republiku a všechny možný obchody a nic. Bylo mi řečeno že na 626 nikdo nic nedělá a to je prostě holej fakt. Můžeš si je jenom nechat udělat na zakázku ale to je dost drahý a nebo si pak koupit originál tuning díly z ameriky nebo japonska a to je ještě drahý. Jedinou alternativou je jet do německa, kde se nějaký tuning. díly na tohle auto sehnat daj a to i za dobrej peníz.
Jinak mám 626GD a jak sem koukal tak mám stejnej woofer jako ty (špička 480W) - GTA 1200. Já mám v autě okolo 500W.Mám jen slabej zesík (2*100W)- hraje to pěkně (jo a radio sony cd-mpx40).
Jinak auto pěkny.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron