Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

HTP

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Jan 05, 2007 10:36 pm

Black píše:
323.Hans.626 píše:
Black píše:
323.Hans.626 píše:Klííííd panstvo 8-) přece se tady nepozabíjíte, ještě se dohadujte která Mazda je lepší :pray :pray :roll :lol :lol :lol :lol Každá Mazda má něco do sebe a vedle těch škodovek... Mno to se nejspíš porovnává NEPOROVNATELNÉ... 8-)
Kde 626 MPS bydlí? Vám ubyde jeden člen :snip :lol . Nééé dělám si legraci, já se nehádám, já se mu jen snažím sdělit, že Mazdy porovnávat nebudu, já je mám ráda všechny, na značku jsem rasista, u mne doma bude vždy jedině Mazda :mrk .

Jáá nefíím kde bydlí 626MPS :lol :lol :lol :lol :lol Sem rád že tu neubude ani jeden člen Mazdaklubu :) Mno já už začínám bejt na značky taky rasista... Teda netvrdím, že u mě doma nebude stát nic jinýho než Mazda, to ne (každopádně to však bude japonec a na tom trvám :neane ) ale mojí nejoblíbenější značkou aut se v současné době pro mě celkem logicky stala Mazda :hura :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
tak mi zjisti, kde můj oblíbenec bydlí :twisted :lol . Já jsem řekla, že když se přestanou vyrábět mazdy, tak chci jedině japonce.

Mno já už vlastně myslel že se znáte i osobně :lol :lol :lol :lol ale asi tomu tak nebude... Mno to nebude tak jednoduchý ho najít :roll :nevim
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Pia Jan 05, 2007 10:39 pm

323.Hans.626 píše:
Black píše:
323.Hans.626 píše:
Black píše:
323.Hans.626 píše:Klííííd panstvo 8-) přece se tady nepozabíjíte, ještě se dohadujte která Mazda je lepší :pray :pray :roll :lol :lol :lol :lol Každá Mazda má něco do sebe a vedle těch škodovek... Mno to se nejspíš porovnává NEPOROVNATELNÉ... 8-)
Kde 626 MPS bydlí? Vám ubyde jeden člen :snip :lol . Nééé dělám si legraci, já se nehádám, já se mu jen snažím sdělit, že Mazdy porovnávat nebudu, já je mám ráda všechny, na značku jsem rasista, u mne doma bude vždy jedině Mazda :mrk .

Jáá nefíím kde bydlí 626MPS :lol :lol :lol :lol :lol Sem rád že tu neubude ani jeden člen Mazdaklubu :) Mno já už začínám bejt na značky taky rasista... Teda netvrdím, že u mě doma nebude stát nic jinýho než Mazda, to ne (každopádně to však bude japonec a na tom trvám :neane ) ale mojí nejoblíbenější značkou aut se v současné době pro mě celkem logicky stala Mazda :hura :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
tak mi zjisti, kde můj oblíbenec bydlí :twisted :lol . Já jsem řekla, že když se přestanou vyrábět mazdy, tak chci jedině japonce.

Mno já už vlastně myslel že se znáte i osobně :lol :lol :lol :lol ale asi tomu tak nebude... Mno to nebude tak jednoduchý ho najít :roll :nevim
Osobně se ještě neznáme, protože jinak bych už byla vlastníkem další 626 GF :baseball :lol , kdo mi ho najde, tak tomu jeho Mazdu potom půjčím, moc toužím po tom se s ním setkat osobně, dle řeči odhaduji, že je ze Slovenska, ale to pro mne není problém :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 626MPS » Sob Jan 06, 2007 10:38 am

TomAnt píše:
626MPS píše: ja mam 136ps a na mna oktavia turbo nema... :lol :lol :lol


Tomuto neverim, jazdil som aj na jednom aj na druhom co porovnavas a na sprintoch ti to Octavka 1.8T da uplne jednoznacne. V tej co si ty trhol musel sediet nejaky luxusne limuzinoidno zalozeny sofer... Budme aspon trosku objektivni...

A k tomu motoru Michala 4WS, robili sa FE3 motory ktore mali 109kW, to je 148.2 koni. Neviem ktoru verziu ma presne Michal, ale cisto teoreticky to mozne je. Takze treba najprv vediet fakty a az potom spochybnovat... (a nehrajme sa na desatinky, ze to nie je 150, zaokruhlovanie je dobre na ego, robi to kazdy nie? :ho: )


takze pane admine. ale michal tvrdil ze vykon mu narastol vdaka sportovemu filtru a nie vdaka katalyzatoru. a na tej turbo ochcavke som jazdil a sa mi zda ze ma strasne kratke prevody v porovnani s mojimi. ja do stovky zakvajtujem len dvakrat.
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod 626MPS » Sob Jan 06, 2007 10:39 am

Black píše:
323.Hans.626 píše:
Black píše:
323.Hans.626 píše:
Black píše:
323.Hans.626 píše:Klííííd panstvo 8-) přece se tady nepozabíjíte, ještě se dohadujte která Mazda je lepší :pray :pray :roll :lol :lol :lol :lol Každá Mazda má něco do sebe a vedle těch škodovek... Mno to se nejspíš porovnává NEPOROVNATELNÉ... 8-)
Kde 626 MPS bydlí? Vám ubyde jeden člen :snip :lol . Nééé dělám si legraci, já se nehádám, já se mu jen snažím sdělit, že Mazdy porovnávat nebudu, já je mám ráda všechny, na značku jsem rasista, u mne doma bude vždy jedině Mazda :mrk .

Jáá nefíím kde bydlí 626MPS :lol :lol :lol :lol :lol Sem rád že tu neubude ani jeden člen Mazdaklubu :) Mno já už začínám bejt na značky taky rasista... Teda netvrdím, že u mě doma nebude stát nic jinýho než Mazda, to ne (každopádně to však bude japonec a na tom trvám :neane ) ale mojí nejoblíbenější značkou aut se v současné době pro mě celkem logicky stala Mazda :hura :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
tak mi zjisti, kde můj oblíbenec bydlí :twisted :lol . Já jsem řekla, že když se přestanou vyrábět mazdy, tak chci jedině japonce.

Mno já už vlastně myslel že se znáte i osobně :lol :lol :lol :lol ale asi tomu tak nebude... Mno to nebude tak jednoduchý ho najít :roll :nevim
Osobně se ještě neznáme, protože jinak bych už byla vlastníkem další 626 GF :baseball :lol , kdo mi ho najde, tak tomu jeho Mazdu potom půjčím, moc toužím po tom se s ním setkat osobně, dle řeči odhaduji, že je ze Slovenska, ale to pro mne není problém :lol .



mna len tak nenajdes :lol :lol ... a moju mazdicku by som ti nedal nikdy....
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod 626MPS » Sob Jan 06, 2007 10:41 am

Black píše:
626MPS píše:a este mi povedz cim ma michal 150 koni??? ked nie sportovim filtrom ha????
Prostě má a smiř se s tím, že jeho auto při sprintech v Piešťanoch nechalo všechny auta se kterými jelo za sebou . Já jsem si jeho auto pořádně projela na dálnici v Banské Bystrici a ostatní auta nestíhala :mrk .


"prsoste ma" pre mna nie je argument s ktorim by som sa zmieril. to nie je moj styl. mala by si to opodstatnit nejakymi podkladmi. ale ty asi ziadne nemas :jamaica
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod TomAnt » Sob Jan 06, 2007 12:57 pm

626MPS píše:
TomAnt píše:
626MPS píše: ja mam 136ps a na mna oktavia turbo nema... :lol :lol :lol


Tomuto neverim, jazdil som aj na jednom aj na druhom co porovnavas a na sprintoch ti to Octavka 1.8T da uplne jednoznacne. V tej co si ty trhol musel sediet nejaky luxusne limuzinoidno zalozeny sofer... Budme aspon trosku objektivni...

A k tomu motoru Michala 4WS, robili sa FE3 motory ktore mali 109kW, to je 148.2 koni. Neviem ktoru verziu ma presne Michal, ale cisto teoreticky to mozne je. Takze treba najprv vediet fakty a az potom spochybnovat... (a nehrajme sa na desatinky, ze to nie je 150, zaokruhlovanie je dobre na ego, robi to kazdy nie? :ho: )


takze pane admine. ale michal tvrdil ze vykon mu narastol vdaka sportovemu filtru a nie vdaka katalyzatoru. a na tej turbo ochcavke som jazdil a sa mi zda ze ma strasne kratke prevody v porovnani s mojimi. ja do stovky zakvajtujem len dvakrat.


Nesledujem celu tu debatu, ze na zaklade coho ma 150 koni, len vravim, ze moze mat seriovo tych 148.2. Ak niekde napisal ze vdaka filtru tak sem s tou linkou :ho:

K Ochcavke, ak si dobre pamatam, tak to slo 90 na dvojke a tam bolo treba preradit, no ale nic hrozne, v tom momente ma ta Oktavka uz dostatocny naskok na 100kW Mazdu... a to je este otazka spravneho kvaltovania, urcite radit na tej Oktavke z 2ky na 3ku pri 90 nie je optimum, tak ako nie je optimum na Mazde ist na 2ke az do 100...

No a v neposlednom rade, staci pozriet papierove parametre

Octavia 1.8T z 0-100 = 8.4 s
http://skoda.katalog-automobilu.cz/auto ... avia-1-8t/

s tym by mal problem moj Xedos, ktory ma papierovo 9.5 a nie GFko preboha :ho:
(druha vec, ze moj Xedos by tu Oktavku pravdepodobne dal, ale to jedine kvoli automatickej prevodovke a v tej Oktavke by nesmel asi sediet pretekar)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Sob Jan 06, 2007 1:38 pm

Cau 626MPS! Napísali to viacerý....... Mám tam tých cca 148 PS a ktomu ten filter .... to by mohlo byť 15O!
Prídi na dáky dobrý zraz kde budú aj šprinty a uvidíš aké mám pekné zadné svetlá ...... :lol
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Zoran » Sob Jan 06, 2007 1:59 pm

TomAnt píše:
626MPS píše:
TomAnt píše:
626MPS píše: ja mam 136ps a na mna oktavia turbo nema... :lol :lol :lol


Tomuto neverim, jazdil som aj na jednom aj na druhom co porovnavas a na sprintoch ti to Octavka 1.8T da uplne jednoznacne. V tej co si ty trhol musel sediet nejaky luxusne limuzinoidno zalozeny sofer... Budme aspon trosku objektivni...

A k tomu motoru Michala 4WS, robili sa FE3 motory ktore mali 109kW, to je 148.2 koni. Neviem ktoru verziu ma presne Michal, ale cisto teoreticky to mozne je. Takze treba najprv vediet fakty a az potom spochybnovat... (a nehrajme sa na desatinky, ze to nie je 150, zaokruhlovanie je dobre na ego, robi to kazdy nie? :ho: )


takze pane admine. ale michal tvrdil ze vykon mu narastol vdaka sportovemu filtru a nie vdaka katalyzatoru. a na tej turbo ochcavke som jazdil a sa mi zda ze ma strasne kratke prevody v porovnani s mojimi. ja do stovky zakvajtujem len dvakrat.


Nesledujem celu tu debatu, ze na zaklade coho ma 150 koni, len vravim, ze moze mat seriovo tych 148.2. Ak niekde napisal ze vdaka filtru tak sem s tou linkou :ho:

K Ochcavke, ak si dobre pamatam, tak to slo 90 na dvojke a tam bolo treba preradit, no ale nic hrozne, v tom momente ma ta Oktavka uz dostatocny naskok na 100kW Mazdu... a to je este otazka spravneho kvaltovania, urcite radit na tej Oktavke z 2ky na 3ku pri 90 nie je optimum, tak ako nie je optimum na Mazde ist na 2ke az do 100...

No a v neposlednom rade, staci pozriet papierove parametre

Octavia 1.8T z 0-100 = 8.4 s
http://skoda.katalog-automobilu.cz/auto ... avia-1-8t/

s tym by mal problem moj Xedos, ktory ma papierovo 9.5 a nie GFko preboha :ho:
(druha vec, ze moj Xedos by tu Oktavku pravdepodobne dal, ale to jedine kvoli automatickej prevodovke a v tej Oktavke by nesmel asi sediet pretekar)
no tak na druhej strane sme s karolom spravili 100ku na 323 V6 za 7,8sec. a to sme boli dvaja v aute...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod misko42 » Sob Jan 06, 2007 2:12 pm

same dohady a natahovacky.. pridite na zraz,zoberte spominane auticka a sa to na sprintoch rozda potom... :drivs

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod 626MPS » Sob Jan 06, 2007 2:17 pm

misko42 píše:same dohady a natahovacky.. pridite na zraz,zoberte spominane auticka a sa to na sprintoch rozda potom... :drivs


aj by som prisiel len kazdy vikend mam preteky!
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod 626MPS » Sob Jan 06, 2007 2:20 pm

Michal 4WS píše:Cau 626MPS! Napísali to viacerý....... Mám tam tých cca 148 PS a ktomu ten filter .... to by mohlo byť 15O!
Prídi na dáky dobrý zraz kde budú aj šprinty a uvidíš aké mám pekné zadné svetlá ...... :lol


dobre dobre... nejdem sa hadat. :hope ale teraz si nemyslite ze moja mazda stoji za ho..o. ja tam mam tiez sanie sviecky a ladne zvody od motora az do zadu len neverim ze dviha vykon.
Obrázok užívateľa
626MPS
Prispievateľ
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia Dec 15, 2006 4:30 pm

Poslaťod Zoran » Sob Jan 06, 2007 2:24 pm

626MPS píše:
misko42 píše:same dohady a natahovacky.. pridite na zraz,zoberte spominane auticka a sa to na sprintoch rozda potom... :drivs


aj by som prisiel len kazdy vikend mam preteky!
a jake jazdis preteky... neviem o ziadnych ktore by boli kazdy tyzden.... aspon co sa aut tyka... jedine ak tak sprinty v cunove...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Gib » Sob Jan 06, 2007 2:33 pm

Pani pani ... naozaj sa tu bavite sprintoch a o desatinach sekundy a podal toho posudzujete svoje auta??? :shock

To si snad delate prdel, ne?!?
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Michal 4WS » Sob Jan 06, 2007 2:46 pm

Gib píše:Pani pani ... naozaj sa tu bavite sprintoch a o desatinach sekundy a podal toho posudzujete svoje auta??? :shock

To si snad delate prdel, ne?!?

Podla toho určite neposudzujeme. Aj tak je predsa GD najlepšie.... :lol
Ale nie :mrk
626MPS príde na zraz a uvidíme......
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Gib » Sob Jan 06, 2007 2:52 pm

Michal 4WS píše:Podla toho určite neposudzujeme.

reagoval som na toto od 626MPS: "dobre dobre... nejdem sa hadat. Nadeje ale teraz si nemyslite ze moja mazda stoji za ho..o. " :roll
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť