Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Náš zákazník, náš pán alebo čo sa stalo mojej priateľke

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Náš zákazník, náš pán alebo čo sa stalo mojej priateľke

Poslaťod tgala » Štv Jan 04, 2007 5:36 pm

http://kopackova.blog.sme.sk/c/75604/Na ... s-pan.html

Toto si prosim precitajte a sluzi to aj ako vystraha pred uvedenou firmou. Ak jej niekto zvysi Karmu na blogu, budem len rad. Dakujem.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Štv Jan 04, 2007 5:48 pm

Karma zvysena este predtym, ako si to dal sem na forum :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Štv Jan 04, 2007 5:55 pm

Fajn "čtení" na zdvihnutie krvného tlaku ...... :roll
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Bootleg » Štv Jan 04, 2007 6:21 pm

Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Zuzana » Štv Jan 04, 2007 6:41 pm

no pekne "huste" precitala som to az do konca :twisted navrhujem podat podnet (staznost) na obchodnu inspekciu-aj telefonicky (alebo pisomne) kym je to este "cerstve" v pamati 8-) a moze to byt aj anonymne, vsetky podnety su riesene (to viem zodpovedne povedat) a urcite to nenechat len tak a urobit tam "vietor" aj takouto uradnou formou 8-) aspon si daju na buduce pozor na komunikaciu so zakaznikom :( toto je hrube porusenie pracovnej a etickej discipliny (neviem ci taka je, ale nemam vhodnejsie slovo) a za to by mali byt potrestane minimalne od svojho sefa a sef od prislusneho organu (myslim ozajstneho statneho!) :spik2 :shock takze toto moja dobra a prakticka rada. Blizsie info mozem Tomas do ss. :suns
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod tgala » Štv Jan 04, 2007 6:52 pm

Zuzana píše:no pekne "huste" precitala som to az do konca :twisted navrhujem podat podnet (staznost) na obchodnu inspekciu-aj telefonicky (alebo pisomne) kym je to este "cerstve" v pamati 8-) a moze to byt aj anonymne, vsetky podnety su riesene (to viem zodpovedne povedat) a urcite to nenechat len tak a urobit tam "vietor" aj takouto uradnou formou 8-) aspon si daju na buduce pozor na komunikaciu so zakaznikom :( toto je hrube porusenie pracovnej a etickej discipliny (neviem ci taka je, ale nemam vhodnejsie slovo) a za to by mali byt potrestane minimalne od svojho sefa a sef od prislusneho organu (myslim ozajstneho statneho!) :spik2 :shock takze toto moja dobra a prakticka rada. Blizsie info mozem Tomas do ss. :suns


Dakujem. Kludne posli SS. Budem rad. :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod PePa » Štv Jan 04, 2007 8:17 pm

Mna takto vzdy vytocia drze a arogantne pokladnicky v petrzalskom Tescu. Uz som si 1000 krat povedal, ze mozno som len rozmaznany pristupom k zakaznikovi v Rakusku a dnes ma nevytocia, ale malokedy sa mi to podari. Ale vacsinou sa z toho uz len smejem. Najradsej mam, ked na mna zvreskne, ze tak si sem podte vy sadnut za taky smiesny plat. Vtedy sa jej opytam, ci ju tu niekto drzi nasilim a preco nejde robit nieco ine, ked nevie jednat s ludmi. Tu penu co im ide z huby musiapotom dlho upratovat :suns
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Lubos1 » Štv Jan 04, 2007 9:31 pm

Dal som si tu namahu a precital som si to cele. Je treba brat do uvahy aj fakt, ze aj predavac je len clovek a dotycna zakaznicka bola mierne povedane otravna. Ja chcem tieto topanky a ziadne ine!!! Ja chcem tieto topanky a ziadne ine!!! Ja chcem tieto topanky a ziadne ine!!! Rieste to!!! Rieste to!!!

Samozrejme veduca reagovala neadekvatne, o tom niet pochyb.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Štv Jan 04, 2007 10:10 pm

Myslim, ze tam slo viac o nieco ine ako o to, ze chybali vybrate topanky. Myslim ze tma slo o to, ze ich predali niekomu inemu, kto ich nechcel... Co sa moze stat aj tebe a co potom?

A zodpovedne mozem povedat, kedze Dadku poznam, ze ona urcite nie je z tych otravnych zakaznikov...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod PePa » Štv Jan 04, 2007 10:16 pm

Lenze predavacky a aj veduca su tam pre zakaznikov a nie naopak. Okrem toho su aj platene z penazi, ktore tam zakaznik necha. Vo vacsine obchodov u nas panuje este socializmus. Predavacky ti daju pekne najavo, ze ich otravujes.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Maco222 » Štv Jan 04, 2007 11:23 pm

V predajni John Garfield si ja nikdy uz nic nekupim.. Nie kvoli tomuto, ale kupil som si tam topanky, ktore sa mi za 3 a pol mesiaca rozpadli, tak som ich tam dal reklamovat.. nechce sa mi to tu cele rozpisovat, ale nakoniec som ich tam hodil to smetiaka v predajni a prvy krat v zivote som ich poslal do ....
Pridete do tej predajne a vyzera to tam presne tak isto, ako u Batu (kde je teraz Alize) v roku 1985.. dokonca ani predavacky nevymenili :) :)
4.266 cm3 => 1.139 cm3 => 2.148 cm3 => 2.148 cm3.. Co bude dalej? Ze by 4.134 cm3 TDI?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod TomAnt » Pia Jan 05, 2007 12:10 am

No daj, Maco ty mas celkom zaujimave prihody a dar ich prerozpravania, to by bola skoda nanapisat nam sem celu story :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Dadka » Pia Jan 05, 2007 1:57 am

Lubos1 píše:Dal som si tu namahu a precital som si to cele. Je treba brat do uvahy aj fakt, ze aj predavac je len clovek a dotycna zakaznicka bola mierne povedane otravna. Ja chcem tieto topanky a ziadne ine!!! Ja chcem tieto topanky a ziadne ine!!! Ja chcem tieto topanky a ziadne ine!!! Rieste to!!! Rieste to!!!

Samozrejme veduca reagovala neadekvatne, o tom niet pochyb.


Myslim, ze mam narok na tovar, ktory som si vybrala. A ked sa uz stane takato situacia, ocakavam, ze sa mi k tomu niekto kompetentny aspon vyjadri a nie, ze ma bude ignorovat. Som clovek pristupny kompromisom a bola by som sa s nimi dohodla, lenze ochota ziadna. Ja mam tiez len jedny nervy a ked niekto, kto ma reagovat profesionalne, na mna zacne utocit a rozpravat mi, ze som sa tam na nich prisla odbavovat (to som v tom clanku vlastne ani nespomenula), tak naozaj nemam viac o com. Nie som tvrdohlave decko - a chcem a chcem a chcem - ale moja trpezlivost ma tiez svoje hranice.
Obrázok užívateľa
Dadka
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Júl 23, 2006 11:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod EDU » Pia Jan 05, 2007 10:49 am

Uplne se vydim, jak tam Dadka stojim na tvojom mieste :hihi:
Bohuzial to by bolo pred 3 rokmi. Od istej chvile sa snazim neztracat drahocenny cas. Chapem pozadie, akcna ponuka a tak. Nestala by mi ale za to, aby som to riesil. A v takychto akciach, nepustam ukoristene z ruk :lol :lol :lol :lol

O pristupe predavaciek je zbytocne diskutovat. V poluse som pred rokom, rokom a pol siel pokukat predajnu tych super osvetlovacich telies, neviem ci tam este su. V piatok tam boli super manici, v nedelu ked som si pre jednu dratenu mrchu isiel (kdo pozna vie, ze nestala 3 ani 8k SK) A proste som im ju tam nechal, s tym ze mi za to nestoje. Myslim ze majitela toto bolelo viac, samozrejme som niekomu, kdo bol napisany ako veduci, poslal informacny mail o faktu, ze v nedelu prisiel o 24k trzby. Bez reakcie...S botami by to ale asi tiez nezafungovalo. Ale malo by...
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod karol » Pia Jan 05, 2007 4:06 pm

pozri sa, co ti to pomohlo ze si sa zbytocne vytocila a aj tak si stym nic nevymyslela. este si ich nekupila takze o peniaze si neprisla a ked raz ich nemaju alebo nechcu predat tak ich o tom nebudem presviecat ale zoberem sa slusne pozdravim a idem niekam kde mi topanky predaju s ochotou. niekedy mam pocit ze ludia na slovensku naozaj nemaju nic ine na robote ako starat sa do inych ludi!
Obrázok užívateľa
karol
Komunikátor
 
Príspevky: 546
Registrovaný: Ned Feb 19, 2006 10:29 pm
Bydlisko: bratislava

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron