Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dopravní nehoda

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Black » Uto Dec 12, 2006 7:22 pm

Kris píše:600vka Diazepam... 3 x denne. Ale uz to ide iba tlmit, liecit nie. A bude to vekom horsie. :o:
To máš pravdu, že se to věkem bude zhoršovat, jenže po tom, co jsi mi naordinoval, bych život prospala a to nechci, já musím jezdit :drivs :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Cake » Ned Dec 17, 2006 2:49 am

A umi aspon v AB Auto Brno auta opravovat, kdyz uz je neumi prodavat? Ja teda nevim, ale po tom, jak se ke me chovali kdyz jsem chtel koupit auto bych to tam teda neservisoval....
Shit happens ... But why SHIT always happens to ME?
Cake
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Dec 13, 2006 2:13 am
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Ned Dec 17, 2006 2:19 pm

Cake píše:A umi aspon v AB Auto Brno auta opravovat, kdyz uz je neumi prodavat? Ja teda nevim, ale po tom, jak se ke me chovali kdyz jsem chtel koupit auto bych to tam teda neservisoval....
Ruku do ohně bych za ně nedala, já tam normálně servisovat nejezdím, protože při těch cenách to prostě není možné, ale když mi to zaplatí pojišťovna, tak to nechám opravit tam, byla jsem tam už jednou, když do mne v květnu narazila ženská pro změnu dozadu, opravili to dobře i když ten odstín toho zadního nárazníku mám jako u nového auta, tak se nechám překvapit s tím předním nárazníkem :spik2 . Jinak do AB auto si jezdím pro díly a ty si nechám pak namontovat buď od Kawy či Harryho a nebo jedu do neznačkového servisu. Jednání s lidmi v AB auto je korektní a nikdy se zatím nestalo, že by mne nějak poškodili, zatím a říkám zatím jsem s nimi spokojená.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Ned Dec 17, 2006 2:22 pm

To Cake:Tak takovou šílenou zkušenost mám v autosalonu Škoda v Brně-Bystrci, když jsem tam chtěla koupit novou Fabii, tak mne odradil ten přístup, že naštěstí jsem Fabii nekoupila a mám Mazdy a jsem maximálně spokojená :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Apr 02, 2007 6:31 pm

Takže pokračování číslo dvě :vztek: , nechce se mi zakládat nová rubrika :vztekly . Opět mám nabouranou svoji 626 GF, naboural mi ji v Brně na parkovišti u nemocnice lékař a od nehody ujel :hanged . Vzhledem k tomu, že ten dotyčný neumí jezdit s Toyotou Land Cruiser, tak si můžete domyslet, jak jsem dopadla, přední nárazník je prasklý na několika místech, je vylomený blinkr a nový lak z Mazdy je v <> a to díky tomu k*k*t*v* :vztekly , volala jsem policii a uvidíme co bude dál.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Pon Apr 02, 2007 6:38 pm

Black píše:Takže pokračování číslo dvě :vztek: , nechce se mi zakládat nová rubrika :vztekly . Opět mám nabouranou svoji 626 GF, naboural mi ji v Brně na parkovišti u nemocnice lékař a od nehody ujel :hanged . Vzhledem k tomu, že ten dotyčný neumí jezdit s Toyotou Land Cruiser, tak si můžete domyslet, jak jsem dopadla, přední nárazník je prasklý na několika místech, je vylomený blinkr a nový lak z Mazdy je v <> a to díky tomu k*k*t*v* :vztekly , volala jsem policii a uvidíme co bude dál.


do teba vkuse niekto bucha a vraza
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Pon Apr 02, 2007 6:45 pm

yano píše:
Black píše:Takže pokračování číslo dvě :vztek: , nechce se mi zakládat nová rubrika :vztekly . Opět mám nabouranou svoji 626 GF, naboural mi ji v Brně na parkovišti u nemocnice lékař a od nehody ujel :hanged . Vzhledem k tomu, že ten dotyčný neumí jezdit s Toyotou Land Cruiser, tak si můžete domyslet, jak jsem dopadla, přední nárazník je prasklý na několika místech, je vylomený blinkr a nový lak z Mazdy je v <> a to díky tomu k*k*t*v* :vztekly , volala jsem policii a uvidíme co bude dál.


do teba vkuse niekto bucha a vraza
Ano začátkem roku 2005 mne málem zabili mlaďoši na cestě domů z hospody, jsem ve stromu skončila se svojí 626 GD, pak máj 2006 to neubrzdila jedna baba jedoucí v koloně za monou a tak se na 626 GF rovnal a lakoval zadní nárazník, december 2006 70-letý důchodce najel mojí 626 GF ndo předního nárazníku, lak se dělal nový a rovnal předek a měnila světla a dneska mi 626 GF naboural lékař a ujel, ještě, že jsem si značku zapamatovala, zase mě čeká lítání a tentokrát i po úřadech, protože díky tomu, že ujel, tak to jde do správního řízení. Dneska jsem se rozhodla, že si pořídím B-Fightera s pořádnou radlicí a s parkováním a jízdou si nebudu dělat příliš velké násilí, ti policajti mi dneska řekli, že ujet od nehody je moda a dělá to každý třetí viník a rozdíl v pokutě je 500Kč, tak proč do toho nejít, já jsem ode dneška zlá a tvrdě budu trestat řidiče a nikomu nic neodpustím.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Apr 02, 2007 6:53 pm

A ještě ten policajt, co přijel, tak byl i u mojí nehody v maji 2006 a poznal mne a tak jsem dali řeč o tom, jak všechno stojí za ho*no :hanged :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gib » Pon Apr 02, 2007 7:13 pm

Black - tak to mi je luto :(
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod Black » Pon Apr 02, 2007 7:14 pm

Gib píše:Black - tak to mi je luto :(
Díky mám sto chutí se jít opít, jak jsem moc smutná, chce se mi plakat :zouf :brek .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 02, 2007 7:15 pm

To je ake peklo :twisted
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Apr 02, 2007 7:16 pm

TomAnt píše:To je ake peklo :twisted
Peklo ze života udělám tomu bastardovi jestli to nenahlásí :baseball :vztek: , díly už mám sehnané, ten nárazník budu celý měnit a blinkr také.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Donaifel » Pon Apr 02, 2007 10:35 pm

Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pon Apr 02, 2007 11:15 pm

Donaifel píše::hihi: :stour
Dobijem ta :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Uto Apr 03, 2007 9:44 am

Black píše:Takže pokračování číslo dvě :vztek: , nechce se mi zakládat nová rubrika :vztekly . Opět mám nabouranou svoji 626 GF, naboural mi ji v Brně na parkovišti u nemocnice lékař a od nehody ujel :hanged . Vzhledem k tomu, že ten dotyčný neumí jezdit s Toyotou Land Cruiser, tak si můžete domyslet, jak jsem dopadla, přední nárazník je prasklý na několika místech, je vylomený blinkr a nový lak z Mazdy je v <> a to díky tomu k*k*t*v* :vztekly , volala jsem policii a uvidíme co bude dál.

Mas to pojistene, ne? Tak to tak neprozivej.
Podivej, stryc koupil Peugeota 207, jel s nim pro sestrenku do skoly do Brna a tam ho na krizovatce smetla zenska...to auto v tu chvili melo na tachometru 280km. A jeste ho sestrelila tak blbe, ze jsou v prdeli nejen ridicovy dvere, ale taky prah a B sloupek...total novy auto. To pak nasere.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť