Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

pozicanie auta priatelke?

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

pozicanie auta priatelke?

Poslaťod yano » Sob Dec 09, 2006 3:35 pm

A je to tu, popytala si auto... Hmm no a teraz sedim doma a dufam ze nezazvoni mobil...
Mazda, bud silna, prevodovka tvoja nech vydrzi vela, maximalnu rychlost vyrazne obmedz (z 220 na 40), brzdi citlivo a vrat sa mi naspat ziva :-) Dufam ze si budu moje holky rozumiet...
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Joseph » Sob Dec 09, 2006 3:58 pm

hehe, drzim palce
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Koudy » Sob Dec 09, 2006 4:28 pm

Půjčuju, ale už jsem si zvykl. A moje řídí dobře, to jsem si vyzkoušel. :koule
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod yano » Sob Dec 09, 2006 4:36 pm

Koudy píše:Půjčuju, ale už jsem si zvykl. A moje řídí dobře, to jsem si vyzkoušel. :koule


nooo toto je prvy krat co isla sama... tusim sa idem opit ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod yano » Sob Dec 09, 2006 4:36 pm

JosephBSG píše:hehe, drzim palce


dakujem, sedim ako na ihlach ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Gib » Sob Dec 09, 2006 5:03 pm

yano píše:A je to tu, popytala si auto... Hmm no a teraz sedim doma a dufam ze nezazvoni mobil...
Mazda, bud silna, prevodovka tvoja nech vydrzi vela, maximalnu rychlost vyrazne obmedz (z 220 na 40), brzdi citlivo a vrat sa mi naspat ziva :-) Dufam ze si budu moje holky rozumiet...

Nic ine ako slovo HAZARD ma po precitani nenapadlo :twisted
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod PePa » Sob Dec 09, 2006 5:05 pm

No vidis a ja nukam priatelke svojho Xedosa a ona nejako na nom nechce. Ma svoju Tigru. :suns
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod RICCARDO » Sob Dec 09, 2006 5:09 pm

PePa píše:No vidis a ja nukam priatelke svojho Xedosa a ona nejako na nom nechce. Ma svoju Tigru. :suns

že by bola tigra lepšia? :mrgreen
323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod yano » Sob Dec 09, 2006 5:28 pm

stale nemam ziadnu spravu ani nevolala... to znamena ze bud je vsetko OK alebo je vsetko v prdeli. uhm, dufam ze to prve.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod yano » Sob Dec 09, 2006 5:29 pm

RICCARDO píše:
PePa píše:No vidis a ja nukam priatelke svojho Xedosa a ona nejako na nom nechce. Ma svoju Tigru. :suns

že by bola tigra lepšia? :mrgreen


baby maju rady mensie auta... si myslia ze sa s tym lepsie parkuje :-D
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod misko42 » Sob Dec 09, 2006 6:37 pm

yano píše:baby maju rady mensie auta... si myslia ze sa s tym lepsie parkuje :-D


to si ozaj len myslia,ale tomaju pomylene... ako moja sestra si kupila micru vraj to je male a super sa s tym parkuje (este aj parkovace senzory si tam dala) za 4 mesiace ju predala a teraz opel astra gtc (taktiez s parkovacimi senzormi) a este hovori ze potom sa jej super parkuje a chodi na jeepe (Hyundai Tucson samozrejme senzory musia byt, obrubnik neobrubnik,jama nejama...) :koule

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod yano » Sob Dec 09, 2006 7:12 pm

misko42 píše:
yano píše:baby maju rady mensie auta... si myslia ze sa s tym lepsie parkuje :-D


to si ozaj len myslia,ale tomaju pomylene... ako moja sestra si kupila micru vraj to je male a super sa s tym parkuje (este aj parkovace senzory si tam dala) za 4 mesiace ju predala a teraz opel astra gtc (taktiez s parkovacimi senzormi) a este hovori ze potom sa jej super parkuje a chodi na jeepe (Hyundai Tucson samozrejme senzory musia byt, obrubnik neobrubnik,jama nejama...) :koule


hehe :-D aj auto-neuto? :-D ale ono moja mazda ma dost maly raid, ale napriklad ked parkujem novu octafku mam pocit ze to zmestim aj tak kam by som feldu a spol nedostal :-D
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Sob Dec 09, 2006 7:59 pm

yano píše:
RICCARDO píše:
PePa píše:No vidis a ja nukam priatelke svojho Xedosa a ona nejako na nom nechce. Ma svoju Tigru. :suns

že by bola tigra lepšia? :mrgreen


baby maju rady mensie auta... si myslia ze sa s tym lepsie parkuje :-D
Tak to vůbec není pravda, já mám ráda jen velká auta a parkování neřeším, moje první auto bylo velké a já s tím nemám problém.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod yano » Sob Dec 09, 2006 8:02 pm

Black píše:
yano píše:
RICCARDO píše:
PePa píše:No vidis a ja nukam priatelke svojho Xedosa a ona nejako na nom nechce. Ma svoju Tigru. :suns

že by bola tigra lepšia? :mrgreen


baby maju rady mensie auta... si myslia ze sa s tym lepsie parkuje :-D
Tak to vůbec není pravda, já mám ráda jen velká auta a parkování neřeším, moje první auto bylo velké a já s tím nemám problém.


ty ale nie si typicka baba, na sebaobranu nosis brokovnicu z ktorej strielas z iduceho auta a tak :-D
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Black » Sob Dec 09, 2006 8:05 pm

yano píše:
misko42 píše:
yano píše:baby maju rady mensie auta... si myslia ze sa s tym lepsie parkuje :-D


to si ozaj len myslia,ale tomaju pomylene... ako moja sestra si kupila micru vraj to je male a super sa s tym parkuje (este aj parkovace senzory si tam dala) za 4 mesiace ju predala a teraz opel astra gtc (taktiez s parkovacimi senzormi) a este hovori ze potom sa jej super parkuje a chodi na jeepe (Hyundai Tucson samozrejme senzory musia byt, obrubnik neobrubnik,jama nejama...) :koule


hehe :-D aj auto-neuto? :-D ale ono moja mazda ma dost maly raid, ale napriklad ked parkujem novu octafku mam pocit ze to zmestim aj tak kam by som feldu a spol nedostal :-D
Moje první auto je byla a vlastně je 626 GD a ta neměloa posilovač řízení, když jsem ji koupila a tak jako první auto jsem měla auto velké a bez posilovače a parkuji v centru města, křest ohněm to byl a ze začátku to bylo krušné, posilovač jsem tam nechala domontovat i když jsem to zvládala i bez něj :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť