Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Diskusia k planovanym zrazom a terminom

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod Doktor » Uto Nov 21, 2006 2:21 pm

nie je to blbosť mať dva ofiko zrazy ani nie 1,5 mesiaca od seba? Nerobte tu to, kvoli čomu bola zriadená táto sekcia... :twist:
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Uto Nov 21, 2006 3:37 pm

Doktor píše:nie je to blbosť mať dva ofiko zrazy ani nie 1,5 mesiaca od seba? Nerobte tu to, kvoli čomu bola zriadená táto sekcia... :twist:


Zatial zbierame prihlasky, modifikacia pripadna bude potom...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod EDU » Uto Nov 21, 2006 3:43 pm

Naposledy upravil EDU dňa Uto Nov 21, 2006 4:36 pm, celkovo upravené 1
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Black » Uto Nov 21, 2006 3:56 pm

TomAnt píše:
Doktor píše:nie je to blbosť mať dva ofiko zrazy ani nie 1,5 mesiaca od seba? Nerobte tu to, kvoli čomu bola zriadená táto sekcia... :twist:


Zatial zbierame prihlasky, modifikacia pripadna bude potom...
Tome tvůj, můj a Doktorův příspěvěk by se měl smazat, nemá tady co dělat, diskuze k tomu je jinde.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Str Dec 06, 2006 6:15 pm

Doktor píše:nie je to blbosť mať dva ofiko zrazy ani nie 1,5 mesiaca od seba? Nerobte tu to, kvoli čomu bola zriadená táto sekcia... :twist:


:aha , tak jsem se zamyslel a pro mě by byly racionální podle přihlášet tyto srazy - Mazdakvas, Piešťany, Mazdabraní.

PS: nemazat! :twisted :lol
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 6:16 pm

Sedvo píše:
Doktor píše:nie je to blbosť mať dva ofiko zrazy ani nie 1,5 mesiaca od seba? Nerobte tu to, kvoli čomu bola zriadená táto sekcia... :twist:


:aha , tak jsem se zamyslel a pro mě by byly racionální podle přihlášet tyto srazy - Mazdakvas, Piešťany, Mazdabraní.

PS: nemazat! :twisted :lol
Sedvo to si snad děláš srandu :twist: a co Mazdagril, ten by jsi odsunul jen proto, že jsi tam nebyl :jamaica . Také to ber podle toho kolik lidí se srazu zúčastnilo :-x .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Str Dec 06, 2006 6:21 pm

Black píše:
Sedvo píše:
Doktor píše:nie je to blbosť mať dva ofiko zrazy ani nie 1,5 mesiaca od seba? Nerobte tu to, kvoli čomu bola zriadená táto sekcia... :twist:


:aha , tak jsem se zamyslel a pro mě by byly racionální podle přihlášet tyto srazy - Mazdakvas, Piešťany, Mazdabraní.

PS: nemazat! :twisted :lol
Sedvo to si snad děláš srandu :twist: a co Mazdagril, ten by jsi odsunul jen proto, že jsi tam nebyl :jamaica .


To ne, ale z časového hlediska mi to připadá nejlepší, ale vše se může změnit. Protože Piešťany vychází na září a Mazdagril je koncem srpna, takže tam se to trochu pere a ještě připadá v úvahu Banská Bystrica. :lol
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 6:25 pm

Sedvo píše:
Black píše:
Sedvo píše:
Doktor píše:nie je to blbosť mať dva ofiko zrazy ani nie 1,5 mesiaca od seba? Nerobte tu to, kvoli čomu bola zriadená táto sekcia... :twist:


:aha , tak jsem se zamyslel a pro mě by byly racionální podle přihlášet tyto srazy - Mazdakvas, Piešťany, Mazdabraní.

PS: nemazat! :twisted :lol
Sedvo to si snad děláš srandu :twist: a co Mazdagril, ten by jsi odsunul jen proto, že jsi tam nebyl :jamaica .


To ne, ale z časového hlediska mi to připadá nejlepší, ale vše se může změnit. Protože Piešťany vychází na září a Mazdagril je koncem srpna, takže tam se to trochu pere a ještě připadá v úvahu Banská Bystrica. :lol
Podívej nevím proč Enzo dal Piešťany na září, je to blbost, když v srpnu je Mazdagril a v říjnu Valtice,Enzo by měl zvážit ten termín, ale je blbost, že to dal na září, to koliduje se dvěma dalšími srazy.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Str Dec 06, 2006 8:01 pm

Racionalne - jednou jsem si kvuli srazu v Brne vzal dovolenou, a sraz nebyl... Naposled... Kdyz prijedu na vikend domu (BA), PN mam 80 km, Brno 120 km. Oboje po dalnici. Kam asi pojedu?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 8:07 pm

Doktor píše:Racionalne - jednou jsem si kvuli srazu v Brne vzal dovolenou, a sraz nebyl... Naposled... Kdyz prijedu na vikend domu (BA), PN mam 80 km, Brno 120 km. Oboje po dalnici. Kam asi pojedu?
Doktore nevyčítej to mě, že sraz v Brně tenkrát nebyl, za to jsem já nemohla, Mazdagril se uskutečnil bez problémů a ke spokojenosti všech zúčastněných. Rozhodně bych se takdy nehandrkovala kvůli kilometrům, do Brna přijel Socoman až z Humenného a ten to měl sakra daleko, já zase jako jedna z mála jezdím a jezdila jsem téměř na všechny srazy na Slovensku. Kam pojedeš je čistě tvé rozhodnutí, někdo to má blíže do Piešťan a někdo zase do Brna, ale takto to opravdu posuzovat nejde.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Str Dec 06, 2006 8:09 pm

Black píše:Doktore nevyčítej to mě, že sraz v Brně tenkrát nebyl, za to jsem já nemohla, Mazdagril se uskutečnil bez problémů a ke spokojenosti všech zúčastněných. Rozhodně bych se takdy nehandrkovala kvůli kilometrům, do Brna přijel Socoman až z Humenného a ten to měl sakra daleko, já zase jako jedna z mála jezdím a jezdila jsem téměř na všechny srazy na Slovensku. Kam pojedeš je čistě tvé rozhodnutí, někdo to má blíže do Piešťan a někdo zase do Brna, ale takto to opravdu posuzovat nejde.


Jak myslis. Ja tvrdim, ze ohlasit tady sraz na kazdy mesic v lete je to same co jsme meli, kvuli tomu vznikl tady ten topic. Mas pravdu, kam pojedu, je ciste me rozhodnuti, a to je dobre.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 8:16 pm

Doktor píše:
Black píše:Doktore nevyčítej to mě, že sraz v Brně tenkrát nebyl, za to jsem já nemohla, Mazdagril se uskutečnil bez problémů a ke spokojenosti všech zúčastněných. Rozhodně bych se takdy nehandrkovala kvůli kilometrům, do Brna přijel Socoman až z Humenného a ten to měl sakra daleko, já zase jako jedna z mála jezdím a jezdila jsem téměř na všechny srazy na Slovensku. Kam pojedeš je čistě tvé rozhodnutí, někdo to má blíže do Piešťan a někdo zase do Brna, ale takto to opravdu posuzovat nejde.


Jak myslis. Ja tvrdim, ze ohlasit tady sraz na kazdy mesic v lete je to same co jsme meli, kvuli tomu vznikl tady ten topic. Mas pravdu, kam pojedu, je ciste me rozhodnuti, a to je dobre.
Uznávám, že není rozumné dělat velký sraz každý měsíc, ale Mazdagril byl na konci prázdnin a na další rok je chata zamluvená na stejný termín, Enzo změnil termín Piešťan a dost nešikovně, ale oba dva tyto srazy patří v klubu mezi větší a tak těžko bude soudit, který bude oficiální, ale je každého svobodná volba kam pojede, já osobně pojedu na oba dva.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Dec 06, 2006 9:37 pm

Neviem o com sa tu zatial dohadujete. Napisal som, zozbierat terminy a ako Mazdaklub zrazy bude oficialne podporovanych X. Ktore, to sa uvidi a bude samozrejme zalezat aj na "normalnosti" terminov. Mozem povedat rovno, ze urcite nebudeme podporovat "oficialne" dva zrazy v rozmedzi 3 tyzdne (a je teraz uplne jedno, ktory z nich ano a ktory nie, pripadne ci ani jeden). To ale neznamena, ze sa nemozu uskutocnit. Chapeme sa?

Enzo, tvoj termin som ti zmazal, nie preto ze by sa mi nepozdaval, ale preto, lebo som hore napisal, v akej strukture chcem tie prihlasky vidiet. Napisal si ze Piestany, september. To je dost malo. Podla "Piestany, september" sa predsa neda rozhodnut ci zaradit medzi "oficialne" alebo nie. Dopln a napis znova prosim, tak ako vsetci predtym.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 9:40 pm

Tome zatím se nedohadujeme, ale diskutujeme, ještě v mezích slušnosti a korektně si ujasňujeme fakta.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Dec 06, 2006 9:45 pm

Black píše:Tome zatím se nedohadujeme, ale diskutujeme, ještě v mezích slušnosti a korektně si ujasňujeme fakta.


dohadujem = diskutujem

dohadujem nie je od slova hadat sa... :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť